DORIN salon sukien ślubnych id:34367

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DORIN salon sukien ślubnych

Nowy użytkownik
Umów spotkanie
508-800...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 07-03-2018
Liczba odwiedzin: 350

Oferta

Oprawa uroczystości ślubnej to nie tylko kwiaty i dekoracje, gdyż o wiele ważniejsza w tym dniu jest przecież Młoda Para. Salon sukien ślubnych DORIN z Łodzi chętnie zadba natomiast, by Panna Młoda zachowała te chwilę we wspomnieniach, do których miło będzie wrócić w każdej chwili (nawet po wielu latach od daty zawarcia związku małżeńskiego). Kolekcje sukien ślubnych, które znalazły się w naszym salonie przy ulicy Jaracza 1 w Łodzi, na pewno mogą to sprawić, gdyż ich wzornictwo dostosowane jest do różnorodnych potrzeb i wymagań naszych klientek.

Każda Panna Młoda, która zawita w progi salonu sukni ślubnych DORIN w Łodzi może liczyć na wsparcie podczas dokonywania wyboru, profesjonalne doradztwo oraz przyjazną atmosferę, która sprawi, że sama wizyta również zamieni się dla Ciebie w miłe przeżycie. Poczucie satysfakcji to stały element naszej oferty – suknie ślubne z naszej kolekcji gwarantują Ci idealną zabawę i świetny wygląd.

Szczegóły kolekcji - suknie ślubne
Tym, co już na pierwszy rzut oka rzuca się w oczy naszych klientek, to wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. ponadto:

świeże i kreatywne podejście do mody ślubnej, niepowtarzalną estetykę łączącą w sobie elegancję i nowoczesność, bogactwo wyboru i dostępu do tego, co w danym sezonie najmodniejsze w świecie krojów sukien ślubnych, wzorowy komfort użytkowania (nosząc je zawsze będziesz czuła, iż stworzone są specjalnie dla Ciebie),
autorskie podejście do potrzeb klientek (sami szyjemy nasze suknie ślubne, więc chętnie połączymy dla Ciebie to, co najlepsze z kilku wybranych modeli),
otwartość na projekty przyszłej Panny Młodej (tak, twój pomysł również możemy zrealizować).
Część naszej kolekcji z Łodzi to starannie wybrane modele importowanych sukien ślubnych oraz takich, które wypożyczamy.

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

DORIN salon sukien ślubnych
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź
Kod:90-264
Adres:Jaracza1

Godziny pracy

Pn:11:00 - 17:00
Wt:11:00 - 17:00
Śr:11:00 - 17:00
Cz:11:00 - 17:00
Pt:11:00 - 17:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.