Zobacz zdjęcia (5)
DRINK BAR, Sieradz - zdjęcie 1
DRINK BAR, Sieradz - zdjęcie 2 DRINK BAR, Sieradz - zdjęcie 3 DRINK BAR, Sieradz - zdjęcie 4 DRINK BAR, Sieradz - zdjęcie 5
1 / 5

DRINK BAR id:7512

Sieradz, łódzkie

O nas

Witam Państwa. Jeśli chcecie profesjonalnie przygotowaną imprezę zapraszam do mnie. Organizujemy: przygotowanie i obsługę drinkbaru na weselach, poprawinach, 18-stkach, wieczorach panieńskich, urodzinach, spotkaniach rodzinnych, imprezach integracyjnych itp. Świadczę usługi z zakresu barmaństwa klasycznego wraz z drużbą.
Posiadamy mobilny bar, szkło do drinków oraz cały potrzebny sprzęt barmański oraz fontannę alkoholową i roll bar a także możliwość wynajęcia parasolów oraz stołów ogrodowych. Współpracujemy również z firmą cateringową jak i dekoracyjną. Pracujemy głównie w województwie łódzkim, ale też poza województwem. Menu ustalamy indywidualnie, dostosujemy je do rodzaju imprezy. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Opinie (2)

DRINK BAR id:7512
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2011
Data dodania: 15-02-2012

Byłam na weselach na których ten Pan robił drinki, serdecznie polecam. Drinki zachwycają nie tylko smakiem ale także wyglądem i dekoracją. Naprawdę warto zarezerwować tego Pana na wesele, gdyż na pewno nikt nie będzie tego żałował ponieważ drinki będą smakowały każdemu. Polecam także fontannę alkoholową która w wykonaniu tego Pana naprawdę wygląda fantastycznie. Serdecznie polecam

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-09-2011
Data dodania: 13-02-2012

Byłam na weselu na którym ten Pan robił drinki. Profesjonalna obsługa, strój, szkło. Pyszne i kolorowe drinki z pięknymi dekoracjami. Często na takich imprezach brakuje szkła, dekoracji a co najważniejsze lodu. Tutaj było inaczej.Byłam na wielu imprezach, gdzie byli barmani ale po raz pierwszy gdzie ktoś zrobił na mnie takie wrażenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. POLECAM!!!

liczba odwiedzin: 5149

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie