Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

DRINK BAR id:7512

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Sieradz, łódzkie
Data dodania: 25-01-2012
Liczba odwiedzin: 3516

Oferta

Witam Państwa. Jeśli chcecie profesjonalnie przygotowaną imprezę zapraszam do mnie. Organizujemy: przygotowanie i obsługę drinkbaru na weselach, poprawinach, 18-stkach, wieczorach panieńskich, urodzinach, spotkaniach rodzinnych, imprezach integracyjnych itp. Świadczę usługi z zakresu barmaństwa klasycznego wraz z drużbą.
Posiadamy mobilny bar, szkło do drinków oraz cały potrzebny sprzęt barmański oraz fontannę alkoholową i roll bar a także możliwość wynajęcia parasolów oraz stołów ogrodowych. Współpracujemy również z firmą cateringową jak i dekoracyjną. Pracujemy głównie w województwie łódzkim, ale też poza województwem. Menu ustalamy indywidualnie, dostosujemy je do rodzaju imprezy. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DRINK BAR id:7512
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 15-02-2012
Data imprezy: 17-09-2011
Byłam na weselach na których ten Pan robił drinki, serdecznie polecam. Drinki zachwycają nie tylko smakiem ale także wyglądem i dekoracją. Naprawdę warto zarezerwować tego Pana na wesele, gdyż na pewno nikt nie będzie tego żałował ponieważ drinki będą smakowały każdemu. Polecam także fontannę alkoholową która w wykonaniu tego Pana naprawdę wygląda fantastycznie. Serdecznie polecam
Monika
Monika
(5)
Dodano: 13-02-2012
Data imprezy: 20-09-2011
Byłam na weselu na którym ten Pan robił drinki. Profesjonalna obsługa, strój, szkło. Pyszne i kolorowe drinki z pięknymi dekoracjami. Często na takich imprezach brakuje szkła, dekoracji a co najważniejsze lodu. Tutaj było inaczej.Byłam na wielu imprezach, gdzie byli barmani ale po raz pierwszy gdzie ktoś zrobił na mnie takie wrażenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. POLECAM!!!

Dane kontaktowe

DRINK BAR
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Sieradz

Nowe ogłoszenia