Drone X Vision - filmowanie ślubu, wesela z drona id:17491

Oferta
Dodaj do plannera

Śluby i wesela są wydarzeniami, podczas których nie wyobrażamy sobie, aby mogło zabraknąć fotografa czy kamerzysty. Uwiecznienie niepowtarzalnych chwil jest czymś naturalnym a do takich chwil zawsze warto będzie wracać w przyszłości. Dzięki dronom mamy możliwość przedstawienia części ślubu w niepowtarzalny sposób.

Przyjazd młodej pary do kościoła, powitanie przez gości oraz życzenia przed kościołem a potem przejazd pod salę weselną. Są to te momenty, które pokazane z lotu ptaka pozwolą na całkowicie nowe spojrzenie na tą uroczystość. Podczas nagrywania filmu lub robienia zdjęć z powietrza możemy wykonać taką usługę indywidualnie i dostarczyć surowy materiał odbiorcy jak i przygotować krótki materiał z montażem i dodaną muzyką.

Standardowa oferta to: Filmowanie przyjazdu młodej pary do kościoła, powitanie przez gości oraz życzenia przed kościołem a potem przejazd pod salę weselną. Wszystko filmowane z powietrza przy pomocy profesjonalnego drona. Gotowy zmontowany materiał otrzymują Państwo do 30 dni od ceremonii na wybranym nośniku.

Standardowa oferta to koszt 1300 zł.
Istnieje możliwość przekazania surowego materiału bez obróbki. W takim wypadku cena będzie niższa.

Filmujemy również śluby i wesela plenerowe. Możemy współpracować z wybraną już ekipą filmową np. podczas sesji plenerowej.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD

Ilość kamer:

  • 1 kamera

Cennik

Orientacyjna cena: 1300 PLN / godz.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Drone X Vision - filmowanie ślubu, wesela z drona
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:04-412
Data dodania: 03-12-2015
Liczba odwiedzin: 301

Nowe ogłoszenia