Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ - film 1 Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ - film 1
Pokaż kolejny film

Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ id:46563

Poznań, wielkopolskie
(8)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
609-446...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Nasza firma działa już od 1999 roku.Na poczatku zajmowaliśmy się tylko i wyłącznie oprawą muzyczną wesel, w Polsce jak i również w wielu miejscach Europy. Drugą Strefę Wedding Film tworzy grupa przyjaciół ,pasjonatów artystów a za razem wysokowykwalifikowanych fachowców mających wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filmu a szczególnie w branży weselnej.

Ze wzlędu na potrzeby klientów uruchomiliśmy kilka dodatkowych usług,takich jak Film Ślubny ,Foto Budka ,dekoracja światłem i wiele innych.(więcej w dziale Oferta)

Jesteśmy firmą działającą legalnie, odprowadzającą podatki. Świadczymy również usługi dla dużych i mniejszych firm, wystawiamy faktury. Posiadamy wysokiej klasy markowy sprzęt potrzebny do wykonania każdego, nawet trudnego zlecenia.

Do każdego zlecenia przygotowujemy się indywidualnie,nasz klient może zawsze liczyć na pierwiastek kreatywny który wnosimy, podczas każdej realizacji.Nawet wtedy kiedy nie mają Państwo pomysłu na scenariusz swojego filmu. Filmy oraz dzwięk montujemy w naszej pracowni, która mieści się w Poznaniu. Posiadamy również studio nagrań w którym mogą Państwo zrealizować swoje niestandardowe zwariowane pomysły,powstałe np w wyniku kreatywnego tworzenia z nami tej niesamowitej historii filmowej.

Nasi operatorzy i montarzyści pracują tylko i wyłącznie dla firmy Druga Strefa Wedding Film . Zależy nam na klimacie rodzinnej firmy ,co przekłada się również na bardzo wysoki poziom opieki i pracy z klientem.

Naszą szczególną specjalnością jest filmowanie międzynarodowych oraz zagranicznych uroczystości weselnych z ziemi i z powietrza. Władamy biegle językiem angielskim i niemieckim.Komunikacja w tych językach nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Posiadamy własny,profesjonalny transport ,dzięki czemu żadna odległość nie stanowi dla nas większego problemu

Szerzej o korzyściach wynikających z nawiązania z nami współpracy piszemy w zakładce oferta.

Podpisując z nami umowę mają Państwo gwarancję że nikt z nas nie będzie ani pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających przez cały czas trwania realizacji zlecenia. Zapewniamy to w umowie, którą Państwo z nami zawierają. W Drugiej Strefie nie ma przyzwolenia na pracę „pod wpływem” i pod tym względem w zespole panuje żelazna dyscyplina. Jakość usługi, którą dla Państwa wykonujemy jest dla nas najważniejsza.

Z wyrazami szacunku
Teofil Klimecki

Zobacz zdjęcia (50)
Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ, Poznań - zdjęcie 1
Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ, Poznań - zdjęcie 2 Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ, Poznań - zdjęcie 3 Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ, Poznań - zdjęcie 4 Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ, Poznań - zdjęcie 5
Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ, Poznań - zdjęcie 6
1 / 50

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie Druga Strefa / Łukasz Pietras (8)

Druga Strefa Wedding Film/Film Ślubny / Dron /DJ id:46563
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Pogorzelica
Data dodania: 12-10-2021

Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Świetny kontakt. Polecamy!

Teofil Klimecki
12-10-2021

Dziękujemy 🙏

W
Wiktor
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Poznań
Data dodania: 08-08-2021

Od pierwszego kontaktu jakość obsługi na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm od A do Z. Trzymają się wszystkich ustaleń z umowy. Materiał oddany terminowo :) Niesamowicie łatwo było się z nimi dogadać zarówno przed ślubem, w jego trakcie a także po ślubie :) Dzięki nim nasz dzień stał się dla Nas tak bardzo wyjątkowo - wspomnienia pozostaną z nami na zawsze...a oprócz wspomnień świetny materiał foto i video, do którego będziemy wracać na pewno co roku ;)
Dziękujemy, że byliście z nami i dla nas na wszystkich etapach ustaleń - dzięki Wam wszystko stało się łatwiejsze ;)

Jeśli szukacie świetnej, uśmiechniętej i doświadczonej ekipy a zarazem jesteście dość wymagający to DRUGA STREFA z pewnością Was nie zawiedzie <3

Teofil Klimecki
09-08-2021

Dziękujemy pięknie 🙏

P
Patryk i Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-10-2020
Chomęcice
Data dodania: 02-08-2021

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego jak profesjonalną firmą jest Druga Strefa . Klip i video są przecudowne ❤️ I wszystko oddane w terminie Gorąco polecamy wszystkim wymagającym parom Patryk i Monika

Teofil Klimecki
03-08-2021

Dziękuję ❤️🙏

M
Magda i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2021
Poznań
Data dodania: 02-08-2021

Nadal jesteśmy pod głębokim wrażeniem profesjonalizmu jaki o prezetuje Druga Stefa. Jeśli jesteście parą o bardzie wysokich wymaganiach tak jak ja z mężem to nie zawiedzie Was Druga Strefa- dziękuję za wszystko, dzięki Wam było magicznie i cudownie. Niesamowite talenty, mam nadzieję do zobaczenia! Pozdrawiamy M.M.M

Teofil Klimecki
03-08-2021

❤️❤️❤️🙏

Ł
Łukasz i Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2021
Poznań
Data dodania: 28-07-2021

Druga Strefa Wedding film-OGROMNE PODZIĘKOWANIA. A od początku to było tak....zanim zdecydowaliśmy się na to, że chcemy oprawę wesela w formie filmu, mieliśmy masę obaw, a główna to ta czy obcy nam człowiek kamerzysta czy montażysta będzie potrafił pokazać nas tak po prostu naturalnie, żeby nie wyszło to jakoś sztucznie. Obawy czy film będzie w naszym stylu, czy na pewno zrozumieją nasze oczekiwania...i tu z polecenia Pałacu Jaśminowego w Poznaniu trafiamy na Druga Strefa Wedding Film. Już po pierwszej rozmowie, byliśmy spokojniejsi, a na spotkaniu gdzie ustalaliśmy szczegóły, tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że dokonaliśmy bardzo dobrego i trafnego wyboru. Mieliśmy wrażenie, jakbyśmy z Panem Łukaszem znali się od dawna, miła, lekka atmosfera, ale jednocześnie rzeczowa profesjonalna rozmowa, a Pan Łukasz cały czas wyprzedzał nasze pytania. Czuliśmy się zaopiekowani, bezpiecznie, byliśmy już wtedy pewni że wszystko pójdzie dobrze, że efekt finalny spełni nasze oczekiwania. Operatorzy kamer, super profesjonalni, cały czas doradzali, podpowiadali, prowadzili nas przez to wszystko, dzięki temu nie byliśmy spięci i zestresowani, jak to przed kamerą bywa i wyszło super naturalnie, na czym nam zależało. Oczywiście całość jest obłędna, film oglądaliśmy już chyba 100 razy, bo po prostu tak miło nam się go ogląda. Jeszcze raz dziękujemy Druga Strefa Wedding Film za przepiękny film- dzieło po prostu, szczególnie Panu Łukaszowi, za tyle cennych porad i tak wspaniałą opiekę.

Teofil Klimecki
03-08-2021

Dziękujemy ❤️ Dla takich słów warto dalej działać i udoskonalać w nieskończoność 😊 🙏

M
Magda i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Poznań
Data dodania: 28-07-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Film i klip ślubny przeszły nasze oczekiwania :). Operator był bardzo czujny i na weselu uchwycił wiele spontanicznych momentów, które nie zakładaliśmy, że mogą zostać nakręcone. Mieliśmy więc dodatkową niespodziankę podczas oglądania materiału. Piękna kolorystyka (efekt "filmowy") i profesjonalny montaż. Bardzo gorąco polecamy tę firmę :)

Teofil Klimecki
02-08-2021

Dziękujemy bardzo 😊🙏❤️

S
Sylwia i Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Chodzież
Data dodania: 28-07-2021

Dziękujemy operatorom Druga Strefa Wedding Film za wspaniały film w którym widać ciężką pracę jaką włożyli aby nasz film oglądało się z emocjami i ze wzruszeniem. Dzięki Wam mamy wyjątkową pamiątkę, która będzie służyć przez lata. Na naszym filmie widać ogromne zaangażowanie, dbałość o najmniejszy szczegół, pomysłowość i pełen profesjonalizm. Dzięki wspaniałemu montażowi film ogląda się z ciekawością i uśmiechem na twarzy. PASJA i ZAANGAŻOWANIE– to dzięki temu powstał nasz film. Dziękujemy, polecamy i pozdrawiamy 😘Sylwia i Arek

Teofil Klimecki
28-07-2021

Dziękujemy serdecznie ❤️

M
Mikołaj i Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2020
Poznań
Data dodania: 05-08-2020

Produkcja przekroczyła moje wyobrażenia, ciągły kontakt z klientem, dostawa na czas bez opóźnień, klipy na profesjonalnym poziomie mnie zaskoczyły, dużo pomysłów, propozycji i udoskonaliło nasz film. Polecam serdecznie.

Teofil Klimecki
28-07-2021

Dziękujemy, staraliśmy się ze wszystkich sił 😊 ❤️

Kontakt Druga Strefa / Łukasz Pietras

Nazwa firmy: Druga Strefa / Łukasz Pietras
NIP: 7641589585
Imię i nazwisko: Teofil  Klimecki
Adres: Poznań, ul. os. Bohaterów II Wojny Światowej 25/10, 61-387, woj. wielkopolskie
609-446...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2329
Zadzwoń
609-446...
Napisz

Popularne miasta w okolicy