Oferta | Opinie 0

DT-Video videofilmowanie id:17757

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Częstochowa, śląskie
Data dodania: 18-12-2015
Liczba odwiedzin: 256

Oferta

Firma DT-Video specjalizuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie foto (tworzenie i edycja zdjęć) oraz video (filmowanie i postprodukcja). Do każdego klienta mamy wyjątkowe, indywidualne podejście. Każdy projekt, to nowe pomysły, które poprzez projekt trafiają na plan zdjęciowy, a następnie do postprodukcji. Końcowy materiał, to nie tylko film, to materiał stanowiący więcej niż obraz – to emocje, opowiedziana historia, przekaz. Jednym z naszych największych atutów jest montaż. Przykładamy do niego szczególną wagę, przez co nasze produkcje stają się wyjątkowe. Ponieważ naszą ekipę tworzą młodzi ludzie kreatywność zespołu stoi na na prawdę wysokim poziomie, ponadto nasz zespół zawsze staje na wysokości zadania, by spełnić wszelkie zalecenia klienta. Każde nowe zlecenie jest dla nas inspiracją i pozwala nam, na dalszy rozwój pasji, która rodzi w nas coraz większy profesjonalizm.

Co nas wyróżnia?
POMYSŁ – Nasz zespół to młodzi ludzie z pasją, dzięki temu mamy głowy pełne pomysłów i z indywidualnym podejściem do klienta, potrafimy spełnić jego oczekiwania.
MONTAŻ – Kładziemy ogromny nacisk na montaż, aby film z waszej uroczystości był czymś szczególnym, za każdym razem kiedy go oglądacie.
SPRZĘT – Do filmowania naszych produkcji używamy lustrzanek cyfrowych „CANON” filmujących w jakości FullHD, jest to niezwykle sprzyjające przy dynamicznych scenach.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

DT-Video videofilmowanie
Województwo:śląskie
Miejscowość:Częstochowa
Kod:42-209

Nowe ogłoszenia