Duet Bonita - DJ + Wokalistka (XFactor,Mam Talent) id:13013

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Duet Bonita - DJ + Wokalistka (XFactor,Mam Talent)

Julia Ostatnio widziany 29-05-2018
508-248...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
503-763...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (2)
Zgierz, łódzkie
Data dodania: 21-08-2014
Liczba odwiedzin: 2446

Oferta

- Profesjonalnie zajmujemy się oprawą muzyczną: wesel, studniówek, osiemnastek, imprez firmowych, event'ów, uroczystych kolacji, bankietów, dancing'ów, jubileuszy, festynów, pikników, bali karnawałowych, imprez integracyjnych, pracowniczych, dla dzieci, plenerów oraz innych uroczystości okolicznościowych.
- Jesteśmy hybrydą zespołu i Dj, czyli duetem Dj + Wokalistka, co gwarantuje szeroki wachlarz repertuarowy, nieograniczający się do 100 lub 200 utworów, tak jak to jest w przypadku "Zespołów". Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu prawie każdą, ulubioną piosenkę w wersji oryginalnej lub śpiewanej przez wokalistkę. Najmocniejszym punktem naszej oprawy jest idealne prowadzenie imprezy od początku do końca przez bardzo uzdolnioną wokalistkę, która śpiewa często lepiej od oryginalnych wersji. Wszystko oczywiście na żywo, z energią i wielkim sercem do muzyki, co Goście od razu czują. Julia jest nauczycielką śpiewu, sama zdobyła serca milionów widzów występując w programach telewizyjnych m.in. X Factor i Mam Talent - jury zawsze na TAK nie szczędzili komplementów charyzmatycznej i bardzo zdolnej wokalistce.
- Gramy tylko we dwoje, co oznacza mniejsze koszty i więcej miejsca dla Gości!
- Posiadamy dwa nagłośnienia (małe nagłośnienie doskonale przydaje się podczas ślubu w plenerze, powitania poza salą lub nagłośnienia sali jadalnej kiedy wesela odbywa się w dwóch salach.
- Posiadamy bardzo bogaty repertuar - Przez cały czas wzbogacamy nasz repertuar o najnowsze utwory z list przebojów, po to aby nasza oferta była ciągle aktualna.
- Na każdej imprezie współpracujemy z Gospodarzami (Młodą Parą, Solenizantem, Jubilatami), obsługą kuchni i kamerzystami, żeby efekt Państwa imprezy był jeszcze lepszy.
- Oczepiny mamy przygotowane w dwóch wersjach: pełnej i skróconej. Ich długość ustalamy z Młoda Parą przed weselem.
- Przygotowujemy utwory na życzenie: np. pierwszy taniec, dla Rodziców, ulubione piosenki, itp.
- Konkursy i zabawy dopasowujemy do rodzaju imprezy, prowadzimy je w sposób bezpieczny i kulturalny.
- Mamy w zwyczaju robić krótkie przerwy, podczas których serwujemy muzykę w tle.
- Stawiamy na jakość dźwięku, jego czytelność i dynamikę! Dbamy o brzmienie wykonywanych przez nas utworów.
- Tworzymy niepowtarzalną atmosferę zabawy co pozwala gościom czuć się swobodnie od samego początku imprezy.
- Dzięki wieloletniej pracy w branży, wykształceniu i zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie już od początku zabawy poczuć typ i rodzaj muzyki jaki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem gramy to co się podoba.
- Lubimy to co robimy więc staramy się to robić jak najlepiej, o czym świadczą pozytywne opinie naszych Klientów. Od 15 lat działamy w branży weselnej, dlatego doskonale wiemy jak uświetnić najważniejszy dzień w Państwa życiu.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne

W składzie:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Duet Bonita - DJ + Wokalistka (XFactor,Mam Talent) id:13013
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Małgorzata
Małgorzata
(5)
Dodano: 10-06-2018
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Łódź
Rewelacyjna oprawa muzyczna imprezy! Julia dysponuje niewiarygodnym głosem, rzadko spotykanym wśród wokalistow zespołów weselnych. Co jednak ważniejsze, doskonale odnajduje się w roli konferansjera. Wraz z mężem potrafią szybko zidentyfikować, przy jakiej muzyce goście bawią się najlepiej i dostosować się do ich potrzeb. Oczepiny bez obciachu, zgodne z naszymi życzeniami. Jeszcze długo po imprezie goście pytali o nasz duet z zamiarem skorzystania z jego usług. Polecam gorąco!
Olga
Olga
(5)
Dodano: 08-05-2018
Data imprezy: 29-07-2017
Miejscowość: Kutno
Super duet! Pełen profesjonalizm, super atmosfera, Julia ma piękny i mocny głos! No i potrafi wszystkich zaciągnąć do zabawy :) My jesteśmy mega zadowoleni! :) Polecamy na 100% :)

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.