Zobacz zdjęcia (5)
Promocja z okazji powrotu wesel! Duży Biały Napis LOVE za jedyne 90zł!, Łódź - zdjęcie 1
Promocja z okazji powrotu wesel! Duży Biały Napis LOVE za jedyne 90zł!, Łódź - zdjęcie 2 Promocja z okazji powrotu wesel! Duży Biały Napis LOVE za jedyne 90zł!, Łódź - zdjęcie 3 Promocja z okazji powrotu wesel! Duży Biały Napis LOVE za jedyne 90zł!, Łódź - zdjęcie 4 Promocja z okazji powrotu wesel! Duży Biały Napis LOVE za jedyne 90zł!, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Promocja z okazji powrotu wesel! Duży Biały Napis LOVE za jedyne 90zł! id:44271

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Wynajmę duży, biały napis LOVE na śluby, wesela i inne imprezy okolicznościowe w niespotykanej dotąd promocji z okazji powrotu wesel!

Wysokość 120cm.

Klasyczny, elegancki, biały design.

Wynajem na weekend w promocyjnej cenie - jedyne 90PLN

Możliwy odbiór osobisty lub dowóz (do uzgodnienia).

Ze względu na pracę, proszę osoby zainteresowane o kontakt pod numerami telefonów w ogłoszeniu w godzinach od 12 do 21, w każdym dniu tygodnia.

Polecam!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Z okazji powrotu wesel, oferujemy niespotykaną dotąd promocję, by pomóc parom w organizacji upragnionego i wyczekiwanego wydarzenia, gdyż się im to po prostu należy :)

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferujemy ręcznie wykonany, elegancki, biały napis LOVE o klasycznym wzorze, wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału, bez instalacji elektrycznej, pokryty ekologiczną emulsją zmywalną, ułatwiającą jego utrzymanie w czystości, sprawiając, że jest bezpieczny, łatwy w ustawieniu, nie wymagający obsługi i pasujący do każdego wnętrza. Dzięki naszemu napisowi Twoje wesele będzie jeszcze bardziej wyjątkowe!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Cieszy nas możliwość pomocy parom, wyczekującym swojego dnia ślubu i wesela, oferując im naszą usługę w tak atrakcyjnej cenie :)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Oferujemy ręcznie wykonany, elegancki, biały napis LOVE o klasycznym wzorze, wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału, bez instalacji elektrycznej, pokryty ekologiczną emulsją zmywalną, ułatwiającą jego utrzymanie w czystości, sprawiając, że jest bezpieczny, łatwy w ustawieniu, nie wymagający obsługi i pasujący do każdego wnętrza.

Języki obce, którymi się posługujemy.

PL: Istnieje możliwość ustalenia terminu wynajmu napisu w języku angielskim pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu, zaczynającym się na 794.
EN: It is possible to set the date of renting the lettering in english lanugage by calling the number in the advertisement that is starting from 794.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 21:00 Wt: 09:00 - 21:00 Śr: 09:00 - 21:00 Cz: 09:00 - 21:00 Pt: 09:00 - 21:00 Sb: 09:00 - 21:00 Nd: 09:00 - 21:00
liczba odwiedzin: 1116

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie