DW-STUDIO - Dariusz WĘGLARSKI : wesela, uroczystości rodzinne :) id:31436

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskie
Data dodania: 12-10-2017
Liczba odwiedzin: 213

Oferta

Jesteśmy młodym zespołem dążącym do perfekcji. Kochamy to co robimy, nasz zawód to nasza pasja. Naszym zdaniem film ślubny to nie tylko na estetyka kinematografii. Dla nas ważniejsza jest treść emocjonalna – Wasza miłość, więzi, relacje, a także rodzina i przyjaciele.

Robimy wszystko, aby w jak najlepszy sposób uchwycić ten jeden najważniejszy dzień Waszego życia. Za każdą parą kryje się inna historia, my jesteśmy od tego żeby ją opowiedzieć w jedyny i niepowtarzalny sposób. W naszym zawodzie najważniejsze jest kreatywne podejście do każdego zlecenia.

Tobie też przypomina to lata 90.? Prawda jest taka, że nagrań tych w zasadzie nikt nie ogląda. Oczywiście są popularne zaraz po weselu, a potem po 20 latach, ale dużo łatwiej sięgnąć po zdjęcia. Jeśli zależy wam na uwiecznieniu tego dnia na taśmie, zadbajcie o odpowiedni montaż materiału. Właściwie zestawione ujęcia i dobrze dobrany podkład muzyczny utworzą porywający 45-minutowy film, który na wszystkich zrobi wrażenie pięknymi widokami i fachowym wykonaniem. Będzie też dużo ciekawszy, niż boleśnie monotonne nagranie, przy którym odczuwasz wagę każdej sekundy bezpowrotnie mijającego życia. Ponadto tworzymy dodatkowy kilku minutowy trailer. Warto się na niego zdecydować! Stanowi on esencję ślubu i wesela, a dla krewnych i znajomych będzie ciekawszy niż czterdziestopięciominutowe nagranie. Zamieść go więc na YouTube i czekaj na lawinę lajków, gratulacji i komplementów!

Do filmowania używamy sprzętu najwyższej jakości: lustrzanki firmy Canon, kamery GoPro Hero 5 (możliwość zamontowania w dowolnym miejscu).

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!

Rodzaj:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

DW-STUDIO - Dariusz WĘGLARSKI : wesela, uroczystości rodzinne :)
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-180

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.