DW-STUDIO - Dariusz WĘGLARSKI : wesela, uroczystości rodzinne :) id:31436

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
603-320...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Gdańsk, pomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-10-2017
Liczba odwiedzin: 21

Oferta

Jesteśmy młodym zespołem dążącym do perfekcji. Kochamy to co robimy, nasz zawód to nasza pasja. Naszym zdaniem film ślubny to nie tylko na estetyka kinematografii. Dla nas ważniejsza jest treść emocjonalna – Wasza miłość, więzi, relacje, a także rodzina i przyjaciele.

Robimy wszystko, aby w jak najlepszy sposób uchwycić ten jeden najważniejszy dzień Waszego życia. Za każdą parą kryje się inna historia, my jesteśmy od tego żeby ją opowiedzieć w jedyny i niepowtarzalny sposób. W naszym zawodzie najważniejsze jest kreatywne podejście do każdego zlecenia.

Tobie też przypomina to lata 90.? Prawda jest taka, że nagrań tych w zasadzie nikt nie ogląda. Oczywiście są popularne zaraz po weselu, a potem po 20 latach, ale dużo łatwiej sięgnąć po zdjęcia. Jeśli zależy wam na uwiecznieniu tego dnia na taśmie, zadbajcie o odpowiedni montaż materiału. Właściwie zestawione ujęcia i dobrze dobrany podkład muzyczny utworzą porywający 45-minutowy film, który na wszystkich zrobi wrażenie pięknymi widokami i fachowym wykonaniem. Będzie też dużo ciekawszy, niż boleśnie monotonne nagranie, przy którym odczuwasz wagę każdej sekundy bezpowrotnie mijającego życia. Ponadto tworzymy dodatkowy kilku minutowy trailer. Warto się na niego zdecydować! Stanowi on esencję ślubu i wesela, a dla krewnych i znajomych będzie ciekawszy niż czterdziestopięciominutowe nagranie. Zamieść go więc na YouTube i czekaj na lawinę lajków, gratulacji i komplementów!

Do filmowania używamy sprzętu najwyższej jakości: lustrzanki firmy Canon, kamery GoPro Hero 5 (możliwość zamontowania w dowolnym miejscu).

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:DW-STUDIO Profesjonalne Studio Filmowe
Imię:Dariusz
Nazwisko:Węglarski
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:80-180
Adres:Żeglarska 6B/21

Nowe ogłoszenia