Oferta

Dwór Kruszów id:10229

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kruszów, łódzkie
Data dodania: 23-04-2013
Liczba odwiedzin: 775

Oferta

Drodzy Państwo,

Będąc symbolem polskiej gościnności i otwartości, Dwór Kruszów to miejsce, w którym historia przeplata się z rzeczywistością. Niegdyś majątek XVIII wiecznej rodziny szlacheckiej, a w późniejszych latach XX w. plener sztandarowego filmu Andrzeja Wajdy "Ziemia Obiecana", Dwór Kruszów pomimo wielu zawirowań w swojej ponad 200 letniej historii pozwala rozkoszować się tym co najpiękniejsze: radością chwili spędzonej z bliskimi w powiewie polskiej tradycji i polskiego obyczaju.

Biorąc pod uwagę tak bogatą historię tego miejsca oraz urokliwe i dogodne położenie, dokładamy wszelkich starań aby każdy z naszych gości poczuł się wyjątkowo w najważniejszej dla siebie chwili, którą pragnie dzielić z bliskimi.
W naszej ofercie znajdą państwo tradycyjne potrawy kuchni polskiej w połączeniu z obecnymi trendami kuchni międzynarodowej. Co więcej każdego klienta traktujemy indywidualnie i dołożymy wszelkich starań aby wasze przyjecie było takim jakie sobie wymarzyliście.
Zorganizujemy dla Państwa uroczystości rodzinne - chrzciny, komunie, wesela - oraz wszelkie imprezy okolicznościowe. Otwarci jesteśmy na współpracę z klientem korporacyjnym (imprezy firmowe, konferencje, bankiety)

Typ obiektu

  • dwór

Dane kontaktowe

Dwór Kruszów
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Kruszów
Kod:95-080

Nowe ogłoszenia