Dworek nad Pilicą id:32840

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nowe Miasto nad Pilicą, mazowieckie
Data dodania: 21-12-2017
Liczba odwiedzin: 473

Oferta

Dzień Ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w naszym życiu.

Przyjęcia weselne organizowane w Dworku Nad Pilicą z pewnością na długo pozostaną w pamięci Nowożeńców jak i gości, którzy będą towarzyszyć im w tym wyjątkowym dniu.Urokliwy plener nad brzegiem rzeki z przepięknym ogrodem i salą bankietową, z której podziwiać można otaczającą nas przyrodę stwarza wspaniałą scenerię oraz niepowtarzalny klimat dla organizowanych tu uroczystości , przyciągając gości z całego kraju a także z zagranicy.

Naszym największym atutem jest indywidualne podejście do Państwa potrzeb. Najważniejsze, by podczas przygotowań do ślubu zwrócić uwagę na szczegóły. Dzięki nim, nawet tradycyjne przyjęcie weselne, może mieć wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój.

Dworek to niezwykłe miejsce, które zachwyci najbardziej wymagających gości. Łączy w sobie czar i urok mienionej epoki ze współczesną funkcjonalnością. Wita swoich gości eleganckimi i stylowymi wnętrzami, gdzie w sposób harmonijny łączą się elementy tradycyjnej architektury z nowoczesnymi akcentami. Każdy element wystroju stanowi swoiste dzieło sztuki, które przyciąga uwagę i zachwyca.

Do dyspozycji gości jest przepiękna nowa przeszklona Sala Bankietowa, gdzie do uroczystej kolacji może zasiąść 220 osób. Możliwość indywidualnej aranżacji Sali z rozsuwanymi ścianami i szklanymi drzwiami, czyni Salę miejscem magicznym godnym najbardziej wyszukanych przyjęć weselnych

Od początku działalności organizujemy wesela, a zdobyte doświadczenie potwierdza, że kluczem do sukcesu są :doskonała kuchnia, wyjątkowa oprawa muzyczna i profesjonalna obsługa. Wyśmienite potrawy, które oferuje nasza kuchnia, przygotowywane są przez najlepszych kucharzy i z pewnością zadowolą najbardziej wybredne podniebienia. Menu jest zawsze ustalane indywidualnie i dostosowane do potrzeb klienta. Profesjonalna i miła obsługa zadba natomiast o komfort i wygodę gości podczas przyjęcia.

Do dyspozycji Pary Młodej przygotowany jest również komfortowy apartament, w którym można znaleźć odrobinę wytchnienia podczas wieczoru pełnego emocji i wrażeń.
Część hotelowa obiektu dysponuje 60 miejscami noclegowym dla gości weselnych.

Dworek jest w pełni klimatyzowany i dla bezpieczeństwa naszych Gości monitorowany. Budynek, podobnie jak przylegające do niego ogrody oraz tarasy, objęty jest bezprzewodową siecią Wi-Fi. Przy Dworku dla Gości przygotowany został parking dla samochodów osobowych jak również autokarów.

Typ obiektu

 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Liczba gości

 • max. liczba osób: 220
 • liczba miejsc noclegowych: 60

Atrakcje

 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.