Zobacz zdjęcia (5)
Dworek Zawadzkich, Sicienko - zdjęcie 1
Dworek Zawadzkich, Sicienko - zdjęcie 2 Dworek Zawadzkich, Sicienko - zdjęcie 3 Dworek Zawadzkich, Sicienko - zdjęcie 4 Dworek Zawadzkich, Sicienko - zdjęcie 5
1 / 5

Dworek Zawadzkich id:29104

Sicienko, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • pałac, dworek, zamek

Marzeniem naszym zawsze było stworzenie miejsca, w którym każdy czułby się miło i swobodnie, i mógł posmakować dobrej domowej kuchni. Wszystko to osiągnęliśmy w tym miejscu dzięki rodzinnej atmosferze, którą tworzy cała załoga. Pragniemy Państwa zaprosić do naszego dworku, to tu goszcząc Waszą rodzinę, przyjaciół lub gości biznesowych w pięknych wnętrzach poczujecie miłą atmosferę i relaksujący klimat.

Przyjęcie weselne w Dworku Zawadzkich zapada w pamięci na zawsze. Uroczystość ta powinna być zapamiętana jako wyjątkowa i cudowna. My zapewniamy najlepszą oprawę jak i serwis, gdyż profesjonalna obsługa doradzi dowolną aranżację sali a Szef kuchni zadba o zaspokojenie najbardziej wysublimowanego gustu Waszych gości.
Para Młoda w prezencie otrzymuje przygotowany pokój a dla lepszej oprawy nocy poślubnej- wino musujące i puchar owoców. Nie zapominamy o Państwa gościach weselnych ,dla których przygotowaliśmy pokoje w atrakcyjnych cenach.


Z przyjemnością ugościmy Państwa w Dworku na weselu Waszych marzeń.

 

 

liczba odwiedzin: 1694

Popularne miasta w okolicy