Zobacz zdjęcia (28)
Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 1
Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 1 Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 2 Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 3 Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 4 Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 5 Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 6 Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 7
Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS, Jelenia Góra - zdjęcie 8
1 / 28

Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS id:49009

od 2500 do 5000 zł / całość
Jelenia Góra, dolnośląskie
(6)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
603-997...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zapraszamy serdecznie !
Najważniejsze chwile Twojego życia uwiecznimy na zdjęciach.
Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu zdobytego na zawodach sportowych jak i imprezach masowych stale podnosimy jakość naszych usług. Powoduje to że moje zdjęcia ślubne wyróżniają się niestandardowym wykonaniem jak i podejściem do zleconego tematu.
Dodatkowo w cenie oferuję skórzany album na wysokiej jakości papierze foto który będzie niezapomnianą pamiątką na bardzo długie lata.

Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS - film 1 Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta konradzurawski

Fotografia ślubna

od 2500 do 5000zł/ całość

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Aparaty marki Canon (FULL FRAME) i 9 obiektywów, do tego 6 lamp błyskowych, więc żadne warunki nie są mi straszne

W jakim składzie realizujemy usługę?

Będę osobiście, każdy fotograf ma swój styl i Para Młoda wybierając daną osobę kieruję się zdjęciami konkretnej osoby. Nie wyobrażam sobie sytuacji że po wybraniu danego fotografa przyjeżdża ktoś inny.

Jak ubieramy się na wesele?

Uważam że fotograf ślubny musi się wtapiać w otoczenie dlatego zawsze jestem ubrany w koszulę od garnitury i pasujące do tego spodnie (nie dżinsy). Jedynie brak krawata ze względu na utrudnione manewrowanie aparatami i plątanie się z paskiem od sprzętu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Wszystkie obrobione zdjęcia przekazuję na USB oraz na wydrukach fotograficznych. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania fotoalbumu (który szczególnie polecam). Wszystkie opcje fotografii ślubnej omawiamy na spotkaniu.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, odbyłem szkolenie i posiadam zaświadczenie wydane przez Kurię Legnicką. To pytania pada chyba na 90% spotkań. Rozumiem, że w parafii gdzie będzie udzielany ślub wymagają takiego potwierdzenia, aby mieć pewność że fotograf potrafi poruszać się po kościele i nie będzie swoją obecnością zakłócał przebiegu ceremonii ślubnej.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak posiadam Świadectwo Kwalifikacji Personelu Lotniczego

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaki jest styl naszej pracy?

Moją przygodę z fotografią zaczynałem od fotografii sportowej i reportażowej. Dlatego mój styl zdjęć jest bardziej nastawiony na poszukiwanie dynamicznych ujęć na weselu. Oprócz zdjęć w kolorze dodatkowo oddaję też kilkanaście kadrów czarno-białych. Staram się nie ingerować i nie reżyserować dnia wesela. Oczywiście czasami muszę przejąć “dowodzenie” np. przy zdjęciach grupowych, aby nie tracić czasu na zbyt długie ustawianie. Moim zdaniem w fotografii ślubnej trzeba “złapać” te ulotne emocjonujące chwile, aby po latach móc odtworzyć wspomnienia z uśmiechem i wzruszeniem na twarzy. Reportaż ślubny wykonuję obiektywami, które dają duże przybliżenie, a ja mogę być w większej odległości od od osób fotografowanych. Często też staram się nawiązać większy kontakt z gośćmi dzięki czemu czują się swobodniej i nie krępują obecnością aparatu. Wierzę, że dzięki dużemu doświadczeniu udaje mi się znaleźć zawsze tam, gdzie jestem najbardziej potrzebny. Każde wesele jest inne ale zawsze się dużo dzieje. Zdecydowanie dla mnie łatwiej pokazać niż opisać 😉

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie konradzurawski (6)

Fotograf, Dynamiczne kadry, sesje narzeczeńskie GRATIS id:49009
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Wrocław
Data dodania: 05-12-2021

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm, ciekawa propozycja sesji ślubnej, ciekawe propozycje niestandardowych zdjęć podczas ceremonii, bezproblemowy kontakt :)

Konrad
05-12-2021

To było wspaniałe i dynamiczne wesele. Oby więcej takich !!

A
A&D
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Trzebnica
Data dodania: 18-11-2021

Świetny fotograf z ogromnym poczuciem humoru. Potrafi rozładować każdy stres. Od początku złapaliśmy fajny kontakt i zdjęcia wyszły przepiękne. Pełen profesjonalizm. Widać że Konrad robi zdjęcia z pasją i świetnie mu to wychodzi. A do tego jest mega sympatyczny.

Konrad
05-12-2021

Cudowni ludzie i mega atmosfera !!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-12-2020
Jelenia Góra
Data dodania: 03-11-2021

Pełen profesjonalizm, najpiękniejsze chwile uwieńczone na cudownych fotografiach.

Konrad
09-11-2021

Dziękuję bardzo i już się cieszę na nasze kolejne wspólne różne realizacje ;)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Jelenia Góra
Data dodania: 03-11-2021

Cudowny fotograf, obdarzony charyzmą i ogromnym talentem artystycznym. Obiektywem uchwycił naszą miłość i sprawił, że mamy piękne pamiątki, wiszące dzisiaj na ścianach naszego nowego domu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Konrad
09-11-2021

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Bogatynia
Data dodania: 26-07-2021

Z całego serca polecam usługę fotografowania, bardzo sympatyczny człowiek. Pomimo naszego stresu w tym ważnym dniu, potrafił cały czas nas rozweselać, zabawiać, nie przeszkadzając przy tym. Przed samym ślubem kontakt super, pełne doradztwo, mega wiele pomysłów, ale najważniejsze, że cały czas z uśmiechem na twarzy, po ślubie kontakt pozostał i otrzymaliśmy bardzo dużo zdjęć, z których każdy z gości jest zadowolony a my płakaliśmy ze wzruszenia je oglądając. Każdemu będziemy polecać i bardzo się cieszymy, że mieliśmy możliwość poznać tak wspaniałego człowieka z tak wielkim talentem i pasją.

Konrad
29-07-2021

Oj, dużo się działo, bardzo się cieszę że Was poznałem !

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-10-2020
Jelenia Góra
Data dodania: 16-06-2021

Nasz kameralny ślub został upamiętniony na wspaniałych fotografiach.Pan Konrad potrafi doskonale wybrać moment aby ludzie wyglądali nawet lepiej niż w rzeczywistości😉 niebanalne podejście, ciekawe pomysły i wysoką estetyką fotografii . Gorąco polecam

Konrad
29-07-2021

Dziękuję bardzo !

Kontakt konradzurawski

Nazwa firmy: konradzurawski
Imię i nazwisko: Konrad Żurawski Konrad Żurawski
Adres: Jelenia Góra, ul. Moniuszki, 58-506, woj. dolnośląskie
603-997...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1638
Zadzwoń
603-997...
Napisz

Popularne miasta w okolicy