Eco ślub w stylu retro Retrocar id:20730

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 01-05-2016
Liczba odwiedzin: 997

Oferta

ECO ŚLUB W STYLU RETRO
Jako jedyni w regionie dysponujemy samochodami retro z napędem elektrycznym.Jesteś zwolennikiem ekologii ,chcesz mieć niepowtarzalny ślub wybierz się z nami w magiczną podróż ślubną.

Posiadamy dwie wersje kolorystyczne pojazdów Do wyboru ,auta białe lub ecri z elementami bordowymi (widoczna na fotografii ) Samochody posiadają składany dach.Auta te mają również ogrzewanie co pozwala na wynajem pojazdu przez cały rok. Przed podjęciem dycyzji zapraszamy na jazdę próbną.Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie przy obsłudze uroczystości ślubnych. Sami możecie wybrać czy w tym niepowtarzalnym dniu zawiezie was do ślubu szofer ,czy też Pani szofer.


UROCZYSTOŚĆ ŚLUBNA

Koszt wynajmu pojazdu Retro Car ustalany indywidualnie, zależny jest od trasy przejazdu i czasu trwania usługi. (prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z biurem obsługi) W cenę wliczony jest , szofer .

USŁUGI DODATKOWE

ŚLUBNA SESJA FOTOGRAFICZNA - 400 zł /1 godzina

Koszt obejmuje wynajem pojazdu wraz z kierowcą , przejazd Starym Miastem lub dzielnicą Kazimierz z przystankami umożliwiającymi wykonanie zdjęć.

(inna dowolna trasa do uzgodnienia )

ŚLUBNA SESJA FOTOGRAFICZNA Z FOTOGRAFEM -1000 zł /do 2 godzin

Koszt obejmuje wynajem pojazdu wraz z kierowcą ,oraz profesjonalnym fotografem , przejazd Starym Miastem,dzielnicą Kazimierz z przystankami umożliwiającymi wykonanie zdjęć.

( inna dowolna trasa do uzgodnienia )

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Eco ślub w stylu retro Retrocar
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-027

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.