Zobacz zdjęcia (5)
EDEN - sala bankietowa, Elbląg - zdjęcie 1
EDEN - sala bankietowa, Elbląg - zdjęcie 2 EDEN - sala bankietowa, Elbląg - zdjęcie 3 EDEN - sala bankietowa, Elbląg - zdjęcie 4 EDEN - sala bankietowa, Elbląg - zdjęcie 5
1 / 5

EDEN - sala bankietowa id:28277

Elbląg, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • sala bankietowa

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 150

Sala bankietowo-weselna

RODZINA jest najważniejszą formą istnienia w społeczeństwie. Daje siłę i wsparcie w trudnych czasach a miłość, przyjaźń i szacunek to cechy dla niej najbardziej charakterystyczne. Dzień ślubu to święto, które warto przeżyć z radością i życzliwością. Ludzi traktujemy jak jedną, wielką rodzinę i jak dla członków swojej rodziny dokładamy wszelkich starań aby uroczystość weselna w Edenie była WESELEM i RADOŚCIĄ. Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi i klimatycznymi salami.

Na większej sali organizujemy przyjęcia weselne do 150 osób, a na mniejszej do 80 osób. Jesteśmy przygotowani na kilka wersji kolorystyki wystroju sali. Dopełnieniem eleganckiej sali i dobrego menu jest możliwość skorzystania z przyległego ogrodu wraz z ogniskiem i huśtawkami. Chętnie pomagamy w doborze zespołu muzycznego czy DJ oraz proponujemy różnego rodzaju atrakcje gastronomiczne i rozrywkowe.

liczba odwiedzin: 2940

Popularne miasta w okolicy