EEWART zespół muzyczny id:19671

Oferta
Dodaj do plannera

Zawodowo jesteśmy duetem muzycznym, prywatnie - małżeństwem, dzięki czemu świetnie potrafimy się zgrać podczas wykonywania utworów. Muzyka i śpiew towarzyszą nam przez całe życie i stanowią naszą pasję, dlatego wykonujemy swoją pracę z przyjemnością, bawiąc się świetnie wraz z uczestnikami imprez.

Nasza codzienność, to niezliczone godziny nauki i ćwiczeń piosenek.
Oferujemy bogaty repertuar muzyczny. Nasze "zasoby" wciąż się powiększają. Systematycznie poszerzamy ofertę o następne utwory, zarówno te nowe, jak i stare, które pomimo upływu lat wciąż się podobają. Repertuar dobieramy nie tylko stosownie do okazji, ale także do upodobań Klientów.

Gramy na żywo, dzięki czemu możemy na bieżąco i aktywnie reagować na to co dzieje się na parkiecie. Dobra zabawa to nie tylko taniec, dlatego gościom oprócz wyjątkowej oprawy muzycznej, zapewniamy pełne wodzirejstwo. Podczas trwania imprezy organizujemy szereg zabaw, konkursów z nagrodami, oraz wspólne biesiadowanie ze śpiewem.

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co powoduje że organizowane przez nas imprezy mają wyjątkowy charakter zarówno akustyczny, jak i wizualny.
Jesteśmy zespołem mobilnym. Nasza siedziba mieści się w Lubinie ( dolnośląskie ), ale zagrać możemy w każdym zakątku na terenie Polski

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • granie przy wyprowadzeniu

Skład:

  • wokalistka
  • wokalista
  • Ilość osób: 2

Cennik

Orientacyjna cena: 1450 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

EEWART zespół muzyczny
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Lubin
Kod:59-300
Data dodania: 25-02-2016
Liczba odwiedzin: 148

Polecamy

Nowe ogłoszenia