Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

EEWART zespół muzyczny id:19671

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Trzmielów k. Chocianowa, dolnośląskie
Data dodania: 25-02-2016
Liczba odwiedzin: 294

Oferta

Zawodowo jesteśmy duetem muzycznym, prywatnie - małżeństwem, dzięki czemu świetnie potrafimy się zgrać podczas wykonywania utworów. Muzyka i śpiew towarzyszą nam przez całe życie i stanowią naszą pasję, dlatego wykonujemy swoją pracę z przyjemnością, bawiąc się świetnie wraz z uczestnikami imprez.

Nasza codzienność, to niezliczone godziny nauki i ćwiczeń piosenek.
Oferujemy bogaty repertuar muzyczny. Nasze "zasoby" wciąż się powiększają. Systematycznie poszerzamy ofertę o następne utwory, zarówno te nowe, jak i stare, które pomimo upływu lat wciąż się podobają. Repertuar dobieramy nie tylko stosownie do okazji, ale także do upodobań Klientów.

Gramy na żywo, dzięki czemu możemy na bieżąco i aktywnie reagować na to co dzieje się na parkiecie. Dobra zabawa to nie tylko taniec, dlatego gościom oprócz wyjątkowej oprawy muzycznej, zapewniamy pełne wodzirejstwo. Podczas trwania imprezy organizujemy szereg zabaw, konkursów z nagrodami, oraz wspólne biesiadowanie ze śpiewem.

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, co powoduje że organizowane przez nas imprezy mają wyjątkowy charakter zarówno akustyczny, jak i wizualny.
Jesteśmy zespołem mobilnym. Nasza siedziba mieści się w Trzmielowie ( dolnośląskie ), ale zagrać możemy w każdym zakątku na terenie Polski

Instrumenty:

 • akordeon
 • keyboard/organy

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 2

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

EEWART zespół muzyczny
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Trzmielów k. Chocianowa
Kod:59-140

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.