Zobacz zdjęcia (3)
Efektowny Pierwszy Taniec w Chmurach, Nowoczesny Tort Weselny, Bańki, Katowice - zdjęcie 1
Efektowny Pierwszy Taniec w Chmurach, Nowoczesny Tort Weselny, Bańki, Katowice - zdjęcie 2 Efektowny Pierwszy Taniec w Chmurach, Nowoczesny Tort Weselny, Bańki, Katowice - zdjęcie 3
1 / 3

Efektowny Pierwszy Taniec w Chmurach, Nowoczesny Tort Weselny, Bańki id:38953

Katowice, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Oferuję atrakcyjną usługę weselną, urodzinową, zaręczynową, jubileuszową, eventową, itp. wraz z dojazdem i obsługą. Rewelacyjna, nowoczesna wytwornica, tzw. Ciężkiego Dymu, który wypełnia salę przy Pierwszym Tańcu Pary Młodej. Sprawdza się na średnich i dużych salach. Goście są zachwyceni efektem - najlepsza maszyna na rynku Chauwet Nimbus. Rozprężony CO2 ( suchy lód ) unosi się max 50 cm nad parkietem. Niezapomniane wrażenie wizualne. Nie pozostawia śladów, jest bezwonny - znika samoistnie po 5-6 min. Taniec w chmurach tworzy niezwykłą, magiczną atmosferę na każdym weselu i z pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długie lata.
Chmura może być atrakcją przy krojeniu tortu, efektownych wejściach na salę lub scenę, występy artystyczne, podziękowania dla rodziców, itp.
Oferuję także atrakcję w postaci Baniek Mydlanych wytwarzanych z wytwornicy, które mogą być efektem podczas składania życzeń pod kościołem ( wielu księży zabrania sypania ryżem czy używania konfetti z armatek ), podczas sesji foto, zabaw dla dzieci i wielu innych.
Zapraszam do współpracy w przygotowaniach weselnych.
Konkurencyjna cena usługi!!!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 9541139300
Adres: Katowice, , 40-422, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1673

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie