Zobacz zdjęcia (5)
EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień, Legnica - zdjęcie 1
EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień, Legnica - zdjęcie 2 EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień, Legnica - zdjęcie 3 EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień, Legnica - zdjęcie 4 EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień, Legnica - zdjęcie 5
1 / 5

EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień id:46712

od 400 do 2000 zł / występ
Legnica, dolnośląskie
(4)
Dodaj opinię
723-780...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski

Marzycie o przepięknej oprawie muzycznej jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu? Uważacie, że nie istnieje nic bardziej romantycznego niż muzyka na żywo wykonana z pasją i wrażliwością? Chcielibyście usłyszeć solo skrzypce lub wiolonczelę, duet, trio czy kwartet smyczkowy w tym wyjątkowym momencie? Spełnimy wszystkie Wasze muzyczne pragnienia!

Jesteśmy siostrami wychowanymi w muzycznej rodzinie. Od 15 lat kształcimy się pod okiem najlepszych pedagogów w Polsce i za granicą. Jako laureatki konkursów muzycznych, nie boimy się żadnego wyzwania!

Na Państwa życzenie zapewnimy oprawę muzyczną: 🎻 ślubu kościelnego i cywilnego, symbolicznego i plenerowego, 🎻 obiadu weselnego, życzeń oraz pierwszego tańca 🎻 zaręczyn, 🎻 komunii, 🎻 jubileuszów, 🎻 chrzcin, 🎻 kolacji, 🎻 eventów, 🎻 spotkań biznesowych.

Mimo, że nas - sióstr - jest tylko dwie - mamy fantastycznych przyjaciół muzyków, wraz z którymi jesteśmy w stanie stworzyć instrumentalny lub wokalno-instrumentalny zespół na każdą okazję! 🎶 Dlatego nie bójcie się pytać nawet o najbardziej wymyślne składy! Jeśli jednak nie macie pomysłu na wymarzone ślubne instrumentarium, czy repertuar - jesteśmy po to, by pomóc!

Najczęściej występujemy na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego. W razie jakichkolwiek pytań - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego 🎻

EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień - film 1 EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

🎻

od 400 do 2000zł/ występ

Cena zależna od składu i ilości muzyków, ustalna indywidualnie. 🎻🎺🎼🪗🎸🥁🪘🎷🎤

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Interakcja ze słuchaczami to element wybitnie satysfakcjonujący i dający poczucie spełnienia nam - muzykom.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Zainteresowane muzyką jesteśmy od dzieciństwa, a przecież praca, która jest jednocześnie pasją to najwyższa wartość. Tym większą mamy satysfakcję, że naszą pracą możemy wzbogacić najważniejsze chwile w życiu poszczegółnych Par Młodych.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Od 15 lat uczymy się gry na instrumentach, jesteśmy absolwentkami szkół muzycznych oraz dyplomantkami Akademii Muzycznej w Katowicach.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubno-eventowej pracujemy już ponad 5 lat.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczne - występujemy zarówno solo, jak i w duecie, trio, czy kwartecie smyczkowym. Na życzenie Państwa Młodych tworzymy z zaprzyjaźnionymi muzykami również inne składy.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Jesteśmy stale dyspozycyjne dla Państwa Młodych oraz innych osób zainteresowanych naszą ofertą muzyczną.

Opinie (4)

EleDuet - skrzypce i wiolonczela na Twój wymarzony dzień id:46712
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 24-09-2022
Legnica
Data dodania: 25-09-2022

Bardzo polecam Panie z EleDuet! Komunikacja przed, konsultację i propozycje utworów na 6+. Super, że mogliśmy zaproponować własne utwory, realizacja zasługuje w tym wszystkim na jeszcze lepszą ocenę :) Muzyka w trakcie uroczystości była piękna, według ustaleń i z dużą starannością! Jeśli ktoś poszukuje muzyki na taką okoliczność jak ślub to myślę, że lepiej nie trafi :)

J
Janina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2021
Kliczków
Data dodania: 05-10-2021

Super!!! Dziekujemy z calego serca

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Golina
Data dodania: 18-08-2021

Najlepsza oprawa jaką mogliśmy mieć na swoim ślubie! Bardzo dziękujemy EleDuet za pełen profesjonalizm, świetny kontakt, no i oczywiście za dodanie uroku i klasy naszej uroczystości. Wszystkim parom bardzo polecam EleDuet! :)

P
Patrycja Musik
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2021
Imielin
Data dodania: 19-07-2021

Jesli szukacie profesionalistow, to polecam z calego serducha ! My wybralismy duet wiolonczela i flet. Coś pięknego ! Oczywiscie sie poplakalam ;) bardzo szybko odpisuja na wiadomosci, nam sie akurat udalo z terminem i zalatwilismy wszystko w 2DNI ! cena atrakcyjna, bardzo mili ludzie :) DZIEKUJEMY ELRDUET!

Patrycja i Grzegorz :)

Kontakt

Imię i nazwisko: Radosława Lascar
Adres: Legnica, woj. dolnośląskie
723-780...
liczba odwiedzin: 1746
Zadzwoń
723-780...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie