Zobacz zdjęcia (5)
Elegancka riksza - lody rzemieślnicze na Twoim wymarzonym weselu, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Elegancka riksza - lody rzemieślnicze na Twoim wymarzonym weselu, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Elegancka riksza - lody rzemieślnicze na Twoim wymarzonym weselu, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Elegancka riksza - lody rzemieślnicze na Twoim wymarzonym weselu, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Elegancka riksza - lody rzemieślnicze na Twoim wymarzonym weselu, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Elegancka riksza - lody rzemieślnicze na Twoim wymarzonym weselu id:49830

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
696-843...

O nas

Elegancka riksza z lodami rzemieślniczymi to wspaniały pomysł na umilenie i osłodzenie czasu na każdym przyjęciu weselnym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wynajęcie rikszy pełnej ciekawych smaków ręcznie robionych lodów. Zapewniamy profesjonalną, uśmiechniętą i zawsze serdeczną obsługę.
Nasza oferta obejmuje:
- transport rikszy z lodami w dowolne miejsce do 50 km od Bielska-Białej (przy większych odległościach - warunki do ustalenia indywidualnie)
- profesjonalną obsługę rikszy podczas wesela do 6 godzin
- standardowo 6 smaków lodów rzemieślniczych/ po 5000 ml każdy - około 50 porcji/1 smak, (w sumie około 300 gałek)
- lody serwowane w wafelkach i/lub w pojemniczkach papierowych
- koszt: 2 500 pln brutto

Na specjalne życzenie:
- każda dodatkowa kuweta lodów - 230 pln brutto

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza riksza/mobilny wózek z lodami jest eleganckim, niecodziennym dodatkiem do Twojej uroczystości. Lody, które serwujemy podczas wesela, to produkt rzemieślniczy, tradycyjny - produkowane od ponad 30 lat z najlepszych składników, w oparciu o sprawdzone receptury. Od roku 2020 funkcjonują pod marką Dobre Lody Rzemieślnicze. Na co dzień można ich spróbować w naszych punktach stacjonarnych w Bielsku-Białej - oferujemy klasyczny zestaw smaków lodów.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Riksza z lodami sama w sobie stanowi wyróżniający się, elegancki dodatek do uroczystości. Nasze lody smakują zawsze i wszędzie :), najlepiej sprawdzić samemu. Gwarantujemy profesjonalną i uśmiechniętą obsługę.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Zadowolenie naszych klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Nasze lody są lubiane, mają dobre opinie klientów.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Pyszne lody rzemieślnicze :) + profesjonalna i miła obsługa + elegancka riksza = smaczna i niezapomniana atrakcja podczas wesela, która doda uroku każdej uroczystości.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najmilsze są reakcje klientów, gdy próbują naszych lodów - uśmiech i zadowolenie, gdy lody im smakują. Bardzo cieszy nas fakt, że większość naszych klientów to stali klienci, którzy regularnie nas odwiedzają i wracają prawie codziennie po swoje ulubione smaki.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Miło jest sprzedawać produkt, który sprawia radość i wywołuje uśmiech.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy elastyczni - dostosowujemy się do oczekiwań naszych klientów.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 1132317071
Adres: Bielsko-Biała, , 43-300, woj. śląskie
696-843...
liczba odwiedzin: 2521
Zadzwoń
696-843...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie