Zobacz zdjęcia (5)
Elżbieta Oracz artystyczna fotografia ślubna * Pakiet foto- video, Kraków - zdjęcie 1
Elżbieta Oracz artystyczna fotografia ślubna * Pakiet foto- video, Kraków - zdjęcie 2 Elżbieta Oracz artystyczna fotografia ślubna * Pakiet foto- video, Kraków - zdjęcie 3 Elżbieta Oracz artystyczna fotografia ślubna * Pakiet foto- video, Kraków - zdjęcie 4 Elżbieta Oracz artystyczna fotografia ślubna * Pakiet foto- video, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Elżbieta Oracz artystyczna fotografia ślubna * Pakiet foto- video id:47946

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Prezentuję fotografię ślubną, którą tworzę od 2011 roku. Chcę, aby moje zdjęcia odzwierciedlały Waszą indywidualność, żeby wyróżniał je styl fotografowanych, było mniej tych samych ułożeń i wymuszonych uśmiechów, chcę żebyście byli sobą i dobrze się bawili. Mimo dojrzałości nie zgubiłam w życiu duszy dziecka.

Zapytaj o kamerzystę: współpracuję z trzema :)

Dla potwierdzenia moich umiejętności wspomnę, że współpracuję w dziedzinie reportażu z dwoma portalami poświęconymi współczesnym artystom "Rzeczy Piękne" oraz "Sztuka w ekran stuka", mam na swoim koncie udział w wystawach grupowych i indywidualnych w dziedzinie fotografii artystycznej, zostałam również zaproszona w 2014 roku do udziału w prestiżowej wystawie Photo Off Salon w Paryżu.

Na tym portalu pragnę skupić się na fotografii ślubnej, ponieważ bez niej moje życie byłoby ubogie :)
Uwielbiam światło zachodzącego słońca, miękkie obrazy i ładne miejsca, a przede wszystkim harmonizujące ze sobą kolory. Kiedy minie wesele, znikną wszystkie namacalne rzeczy: jedzenie, dekoracje, stroje, zostaną tylko zdjęcia, które pomogą wywołać wspomnienia. Otrzymacie wysokiej jakości zdjęcia, dopracowane w obróbce, stworzone z dbałością o dobre kadrowanie, podczas pracy pozostanę w dystansie, który uchroni Was przed skrepowaniem.
Fotograf ślubny, Elżbieta Oracz.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja współpraca z klientem to indywidualne podejście do każdej pary. Wieloletnia współpraca z ludźmi nauczyła mnie empatii i bycia dla klienta jako kogoś bardzo ważnego. Podczas wesela jestem pełna dyskretnego podejścia. Efektem finalnym są zdjęcia dokumentujące wydarzenia, emocje i piękno. Produktem finalnym są zdjęcia dopracowane i ładnie wyglądające w wydruku. Zaprojektuję również fotoksiążkę, której projekt graficzny i kolorystyczny skonsultuję z Wami.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moja oferta wyróżnia się możliwością wybrania indywidualnego pakietu, w zależności o potrzeb klientów. Ponadto otrzymacie ponadczasowo wyretuszowane zdjęcia, które wyjątkowo wyglądają po wydruku. Do każdego ślubu wykonuję samodzielnie presety w zależności od kolorystyki panującej w pomieszczeniu, dlatego możecie liczyć na bardzo indywidualny materiał.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

W zakresie fotografii reportażowej i portretowej współpracuję z dwoma portalami o sztuce: "Rzeczy piękne" i "Sztuka w ekran stuka". Mam na swoim koncie kilka wystaw z dziedziny grafiki czarno- białej, udział w wystawach fotograficznych m. in. w prestiżowej wystawie Photo Off w Paryżu w 2014 r. oraz wygrałam konkurs Photo Day w 2011r.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracuję zgodnie z Waszymi życzeniami w zakresie godzin ustalonych w umowie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Ofertę komponuję zgodnie z życzeniem klientów. Najczęściej są to krótkie przygotowania, ceremonia, wesele do 1szej w nocy, plener w innym dniu. W ramach każdej oferty klient otrzymuje galerię online, wydruki zdjęć, pendrive ze zdęciami w wersji elektronicznej. Możliwe jest wybranie pakietu z fotoksiążką, lub pakietu bez fotoksiążki i zamówienie ich za dopłatą.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się pod koniec szkoły podstawowej, potem byłam klasowym fotoreporterem. Nie myślałam o niej w kategoriach zawodowych. Dopiero po pewnym czasie stała się moim zawodem.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracuję w branży ślubnej od 2011 roku. Dwa lata wcześniej fotografowałam śluby bez zarobku towarzysząc drugiemu fotografowi.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Może zabrzmi to infantylnie, ale kocham swoją pracę, Bardzo lubię uwieczniać radość, wydarzenia, które dzieją się bardzo szybko. Poszukuję ciekawych kadrów, spontanicznych zachowań, harmonijnych zestawów kolorystycznych, lubię eksperymentować z lampami podczas tańca.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracuję na wysokiej jakości sprzęcie canon, używam jasnych obiektywów o stałej ogniskowej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Myślę, że mogłabym sfotografować ślub telefonem komórkowym, kadry byłyby poprawne kompozycyjnie, ale nie miałby tego nastroju który udaje mi uzyskać ustawiając aparat manualnie. Uczyłam się tego przez wiele lat i nigdy nie zgodzę się z faktem, że automat zastąpi człowieka.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jako fotograf pracuję samodzielnie. Współpracuję z trzema kamerzystami i jeśli macie ochotę na pakiet foto-video, to również możliwy jest do zrealizowania. Ponadto możecie mieć na swoim weselu fotobudkę.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesele ubieram się w niewyróżniające mnie kolory, tak aby nie przyciągać wzroku. Zawsze pytam pary po weselu czy im nie przeszkadzałam, odpowiedź brzmi: "nie widzieliśmy, że ktoś nam robi zdjęcia"

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia otrzymujecie w galerii online, a potem na pendrive, wydrukach.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na galerię online jest 2 tygodnie. Oczekiwanie na wydruki zależy od momentu akceptacji fotoksiążki oraz działań firmy drukującej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam stosowną legitymację uprawniającą do fotografowania w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Nie obsługuję drona, ale robią to kamerzyści, z którymi współpracuję.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Zdjęcia idealne powstają w momencie wyjątkowych emocji, układu współgrających elementów oraz odpowiedniej kolorystyki. To zdjęcie, na które chcesz patrzyć i nie możesz przestać, bo ciągle budzi Twoje zainteresowanie.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Bardzo lubię fotografować moment przysięgi ślubnej, wzruszam się z Wami. Natomiast na weselu lubię czas kiedy wszyscy zaczynają dobrze się bawić.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Zrealizuję dla Was sesję zagraniczną, znane są mi miasta: Praga, Rzym, Ateny, Wiedeń, Petersburg, Wenecja, Paryż, Lwów, San Francisco, Dubrownik, Mediolan, Frankfurt, Plitwickie Jeziora, Rijeka oraz wyspy Santorini i Malta. Oczywiście w inne miejsca tez z Wami pojadę.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary młode najczęściej wybierają zabytkowe ulice, zamki, otoczenie pięknej przyrody czy ruiny fabryk.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Wykonywałam kiedyś sesję ślubną w ruinach starej fabryki, nieuważny krok groził wpadnięciem w jakąś dziurę, ale fotogeniczne promienie porannego słońca wynagrodziły wszystko.

Jaki jest styl naszej pracy?

Mój styl jest romantyczny, miękki, ale bardzo też lubię zdjęcia w akcji, szczególnie te podczas tańca.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Myślę, że wpływ na zabawę ma wodzirej, osoba która poprowadzi wesele. Nie bójcie sią zabaw, ale ustalcie z wodzirejem jakie to mają być zabawy, aby nie być zmuszanym do zabaw, które degustują, a nie bawią. Wesele to mieszanka osób w różnym wieku i powinno się o nie zadbać. Najbardziej na weselach nudzą się nastolatki oraz osoby bez pary. Więcej opowiem na spotkaniu :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Rozumiem rosyjski, ale nie rozmawiam w tym języku, posługuję się angielskim w stopniu podstawowej komunikacji.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Fotografowie z Włoch bardzo mnie inspirują, marzy mi się jeszcze wykonywanie ślubów na brzegiem morza czy jeziora, tak jak oni to robią.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

W czasie deszczu chronię się pod peleryną, w zimie mam zapasowy sprzęt gdyby jeden z aparatów za bardzo się oziębił i zaparował.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Radzę sobie w trudnych warunkach oświetleniowych, jednak należy mieć świadomość, że zdjęcia będą utrzymane w ciemnej kolorystyce i takie oddane do druku. Są firmy, które specjalizują się w dodatkowym oświetleniu i mogą wyczarować przepiękne iluminacje świetlne, które uczynią Wasz ślub bajkowym i taki również będzie na fotografiach.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Aktualne trendy mówią o pójściu w naturalność, unikaniu pozowania, i plastikowych dodatków. Zdjęcia spontaniczne, uchwycenie chwili, otoczenie przyrody, naturalne dodatki, rośliny, dbałość o wyjątkowe detale, harmonia kolorystyczna i stylowa, to wszystko co powinno być dopracowane w projekcie wesela.

Opinie Elżbieta Oracz EO Studio (1)

Elżbieta Oracz artystyczna fotografia ślubna * Pakiet foto- video id:47946
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-05-2020
Kraków
Data dodania: 13-01-2021

Serdecznie polecam usługi Eli - EO Studio. Profesjonalizm, indywidualne podejście, zdjęcia na wysokim poziomie. Świetne kadry, dobra współpraca, właściwy stosunek ceny do jakości. Polecam jak najbardziej!

Elżbieta Oracz
16-05-2023

Dziękuję Wam bardzo za opinię! Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia!

Kontakt Elżbieta Oracz EO Studio

Nazwa firmy: Elżbieta Oracz EO Studio
NIP: 6782222308
Imię i nazwisko: Elżbieta Oracz
Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1412

Popularne miasta w okolicy