Emilia i Łukasz - oprawa muzyczna ślubu id:21296

Oferta
Dodaj do plannera

Marzysz o anielskim głosie lub romantycznym duecie na ślubie? Oferujemy pełną oprawę muzyczną na najwyższym poziomie, repertuar wybierzemy razem z Parą Młodą i sprawimy, że ślub będzie niezapomniany zarówno dla Nich, jak i dla wszystkich gości!

Śpiewamy w dwóch konfiguracjach:
1. wokal damski + organy
2. wokal damski + wokal męski + organy
Współpracujemy także ze skrzypaczką, która na życzenie Pary Młodej może zagrać z nami (za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie).

Jesteśmy duetem z kilkuletnim doświadczeniem grania i śpiewania w kościele zarówno na niedzielnych mszach św, jak i na ceremoniach ślubnych.

Emilia - wokalistka, uczennica Szkoły Muzycznej II st. im. J. Elsnera na Miodowej w Warszawie.

Łukasz - organista i wokalista, student Instytutu Szkolenia Organistów w Warszawie, zastępca organisty w parafii w Laskach pod Warszawą.

Posiadamy bogaty repertuar, którym możemy upiększyć Państwa ceremonię ślubną.
LISTA UTWORÓW, KTÓRE WYKONUJEMY:
- Hallelujah
- Ave Maria
- Błogosławieni Miłosierni (Hymn ŚDM 2016)
- Ty tylko mnie poprowadź
- Twoja miłość jak ciepły deszcz
- Gdy się łączą ręce dwie
- Schowaj mnie
- Maryjo, śliczna Pani
- Stoję dziś
- Nic nie musisz mówić nic
- Oblubieniec
- Chwalę Ciebie Panie
- U Twych stóp
- Powietrzem moim jest
- Chlebie najcichszy
- Jak wielki jest Bóg
- Ofiaruję Tobie Panie mój
- Wspaniały dawco miłości
- Jak dobrze jest dziękować Ci
- Wierzę w Ciebie Panie
- Takie jest prawo miłości
oraz tradycyjne pieśni kościelne.
Na Państwa życzenie nauczymy się nowej pieśni i zagramy na Państwa ślubie.

Obiecujemy, że sprawimy, że Państwa Ślub będzie piękny i niezapomniany! Naprawdę potrafimy to robić! :-)

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • organy

Pozostałe:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski
  • śpiew męski

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / występ

Cena 500 zł obejmuje pełną oprawę muzyczną ślubu (może być również ze wszystkimi częściami stałymi, odpowiedziami oraz Marszem Mendelssohna) na terenie Warszawy oraz pod Warszawą w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Dojazd poza Warszawę jest dodatkowo płatny, do ustalenia indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Emilia i Łukasz - oprawa muzyczna ślubu id:21296
Ilość głosów: 8 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Mateusz Dodano: 08-02-2017
Data imprezy: 28-01-2017 Miejscowość: Warszawa
(5)
Dziękujemy Pani Emilii za oprawę naszego ślubu w dniu 28.01 w Warszawie. Anielski głos sprawił, że goście nie mogli opanować wzruszenia w kościele i jeszcze przez wiele dni chwalili śpiew jako najlepszą oprawę mszy ślubnej w jakiej dotychczas brali udział! dziękujemy!
Autor: Martyna & Krzysztof Dodano: 31-01-2017
Data imprezy: 29-10-2016 Miejscowość: Białobrzegi
(5)
Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować Całej Trójce.
Byliśmy pierwszym ślubem, na którym Emilka i Łukasz, zagrali razem ze swoją koleżanką skrzypaczką. Poprowadzili całą muzyczną oprawę mszy.
Do tej pory jesteśmy zachwyceni. A goście twierdzili, że była to najpiękniejsza msza ślubna w jakiej uczestniczyli. A mój mąż , który nie jest pasjonatem udziwnień, był sam zachwycony ;)
Gorąco polecamy całe trio, jeśli marzycie o pięknej i wyjątkowej oprawie muzycznej waszego ślubu, gdzie łzy wzruszenia cisną się do oczu 
Autor: Gosia & Artur Dodano: 29-10-2016
Data imprezy: 08-10-2016 Miejscowość: Warszawa
(5)
Dziękujemy za przepiękną oprawę muzyczną Ślubu w dniu 08.10.2016. Wasz śpiew wzruszył do łez wielu naszych gości a nam uśmiech nie schodził z twarzy. Z całego serca polecamy i jeszcze raz dziękujemy - Gosia & Artur
Autor: Kamila i Adam Dodano: 14-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016 Miejscowość: Celestynów
(5)
W ostatnią sobotę nasz ślub swoimi głosami uświetnili Emilia z Łukaszem. Zarówno nam jak i naszym gościom zabrakło słów aby opisać to czego doświadczyliśmy. Anielski głos Emilii i w tym wszystkim wtórujący Jej Łukasz grą na organach wywoływały wzruszenie u gości. Niejednokrotnie zakręciła nam się łza. Jeśli miałabym komukolwiek polecić oprawę muzyczną ślubu inną niż organista to byłaby to ta właśnie Para Młodych i Utalentowanych Ludzi!!! Profesjonalizm wykonania, klasa, kontakt i podejście zasługuje na słowa wielkiego uznania. POLECAM z całego serca Emilię i Łukasza i jeszcze raz Wam DZIĘKUJĘ za emocje, których nam dostarczyliście. Bez Was ten ślub nie byłby taki sam. Możemy tylko żałować że drugi raz nie będzie nam dane tego przeżyć.
Autor: Patrycja i Adrian Dodano: 09-09-2016
Data imprezy: 20-08-2016 Miejscowość: Ząbki
(5)
Niecały miesiąc tem mieliśmy przyjemność słuchać duetu Emilii i Łukasza na naszym ślubie. Stanowią wspaniały zespół. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni głosem i muzyką, którą wspólnie tworzą. Dech zapiera w piersiach jak się ich słyszy :). Całe wesele jak i ślub organizowaliśmy z zza granicy. Nie mieliśmy najmniejszych problemów w kontakcie z duetem. Służą pomocą w doborze repertuaru. Za każdym razem jak dzwoniliśmy ktoś odebrał. Super śpiew, muzyka i cudowni ludzie. POLECAMY W 100%.
Autor: Marta Łapińska Dodano: 27-08-2016
Data imprezy: 06-08-2016 Miejscowość: Mszczonów
(5)
Emilia i Łukasz cudo !
Cudo- to jest słowo, które może choć w małym stopniu opiszę to co było na Naszym ślubie :)
Nikt poza mną i rodzicami nie wiedział że nie będzie śpiewał organista z Naszego kościoła aż do chwili... W której Emilia zaczęła śpiewać a Łukasz grac po prostu REWELACJA!!!
Goście w szoku, zachwyceni głosem Emili a mój mąż był tak zdumiony, że siedział i słuchał każdego słowa ;) do tego świadka oznajmił Nam że miał takie dreszcze ze chyba nigdy nie miał :p
Oprawa muzyczna ślubu pełen profesjonalizm i wspaniałe "udekorowanie" dodatkowo pięknej już w samej sobie mszy ślubnej :)
Kontakt na bieżąco, pomoc w wyborze pieśni a Emilia i Łukasz kulturalni i przesympatyczni :)
POLECAM KAŻDEMU KTO CHCE MIEĆ NAJLEPSZĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ NA SWOIM ŚLUBIE !!!
Autor: Dominika i Łukasz Wasążnik Dodano: 06-06-2016
Data imprezy: 21-05-2016
(5)
Emilia i Łukasz to najlepszy duet jaki słyszeliśmy. Pięknie uświetnili nasze ceremonię ślubna. Sprawili zachwyt u Nas i wśród naszych gości i przyprawili o dreszcze. My mamy je do tej pory kiedy przypominamy sobie tą uroczystą chwilę. Są po prostu R E W E L A C Y J N I :-) pozdrawiamy i żałujemy że to już minęło :-) było cudownie :-)
Autor: Celina Majewska Dodano: 05-06-2016
Data imprezy: 04-06-2016
(5)
Wczoraj Pani Emilia i Pan Łukasz uświetnili nasz ślub swoim śpiewem i grą na organach. Bardzo polecam tę parę ponieważ mają niewątpliwy talent! Byliśmy więcej niż zadowoleni:-)

Skontaktuj się

697-810...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
502-954...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Duet i organy
Imię:Emilia
Nazwisko:Sprycha
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 05-06-2016
Liczba odwiedzin: 1490

Polecamy

Nowe ogłoszenia