Zobacz zdjęcia (3)
eSKaMovieStudio Filmowanie i Fotografia Ślubna | gratis dron |, Barczewo - zdjęcie 1
eSKaMovieStudio Filmowanie i Fotografia Ślubna | gratis dron |, Barczewo - zdjęcie 2 eSKaMovieStudio Filmowanie i Fotografia Ślubna | gratis dron |, Barczewo - zdjęcie 3
1 / 3

eSKaMovieStudio Filmowanie i Fotografia Ślubna | gratis dron | id:52310

Barczewo, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Film ślubny to nie powtarzalny i piękny moment dla każdej młodej pary. Dlatego chcemy być z Wami w tym dniu aby zarejestrować tę chwilę, abyście mogli ją później wspominać.

Jak wiadomo, reportaż przedstawia świat taki, jakim go zastaliśmy. Wasz ślub to wyjątkowe i piękne wydarzenie. Specjalizujemy się w fotografii oraz filmie ślubnym, pracując do tej pory z wieloma parami, które dzięki współpracy z nami zyskały wyjątkową pamiątkę w formie video oraz niepowtarzalne zdjęcia pełne emocji.

Zadowolenie Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. W związku z tym staramy się dopasować swoje usługi aby sprostać wymaganiom Klienta.

Przed filmowaniem czy też fotografowaniem uroczystości ślubu umówimy się z Wami na spotkanie ( jeśli odległość będzie znaczna może wystarczyć video rozmowa), aby porozmawiać, trochę się poznać. Na takim spotkaniu dowiem się od Was czego oczekujecie od nas, aby jeszcze lepiej stworzyć dla Was pamiątkę.

Nasze ustalenia zostaną zapisane na Umowie, która będzie dostosowana indywidualnie pod Was. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania umowy do oczekiwań Państwa Młodych uwzględniając w to m.in. : sesje przed / po, przygotowanie filmu z podziękowaniami dla rodziców, który może być odtworzony podczas wesela i wiele wiele innych pomysłów.

W swojej ofercie posiadamy 2 pakiety video i foto.
Jednym jest pakiet podstawowy i gwarantuje on film w dobrej cenie uwiecznienie tego co ważne. Jest to krótki film przedstawiający chwilę samego ślubu i pierwszy taniec.

Kolejnym jest pakiet rozszerzony. Znajdziecie w nim pełnometrażowy reportaż gdzie jesteśmy z wami od przygotowań / błogosławieństwa do zakończenia oczepin.
( Świadczymy również usługi fotograficzne ).

Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu najwyższej jakości takiego jak kamery typu DSLR marki Panasonic – LUMIX GH5 ( tzw. bezlusterkowce), stabilizacja obrazu mechaniczna i elektroniczna, mikrofony kierunkowe , mikrofony krawatowy, *dron 4k. oraz aparatów pełnoklatkowych marki Canon R/RP.

Sprzęt ułatwia nam pracę. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych aparatów z jasnymi obiektywami nawet przy słabszym oświetleniu dajemy radę ;)
Natomiast sprzęt to nie wszystko. Możemy śmiało powiedzieć, że mamy już 3 letnie doświadczenie w branży ślubnej.

Obszar naszego działania to województwa: Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Mazowieckie, Podlaskie.

Ale nie ograniczamy się tylko do nich. W przypadku chęci skorzystania z naszych usług możemy dojechać również w pozostałe części kraju.Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz współpracy !

Do zobaczenia!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalizm, przygotowanie, punktualność, jakość, uśmiech i poczucie humoru. To oprócz gotowego filmu czy zdjęć dostaniecie od nas dodatkowo :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dobre przełożenie jakości do ceny. Ponadto dość świeże spojrzenie na temat reportażu ślubnego. Nie zamykamy się w szablonach i możemy Was miło zaskoczyć naszymi pomysłami. Pracujemy w przyjacielskiej atmosferze bez niepotrzebnego stresu. Jesteśmy dyskretni, ale w pełni profesjonalni. Każdy film i reportaż fotograficzny jest dopasowany do Was.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Było kilka takich "produkcji" nie tylko ślubnych. Nie są to oczywiście oskary. Raczej miłe akcenty - ale takie się najbardziej pamięta. Na spotkaniu z Wami możemy szerzej o nich opowiedzieć jak i przedstawić te nagrania które stworzyliśmy od serca.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy do dyspozycji od przygotowań do oczepin. Elastycznie podchodzimy do zakresu czasowego :)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nagranie, fotografowanie ślubu i pierwszego tańca - taka podstawa. Są pary które to satysfakcjonuje.
Oczywiście to tylko podstawa.
Często młode pary wybierają kompleksową usługę polegającą na tym, że otrzymują film, zdjęcia od przygotowań po oczepiny. Zdjęcia i film otrzymujecie na pendrive w stylowym opakowaniu. Najczęściej drewnianym pudełku z grawerem oraz wydruk zdjęć ( w zależności od zakresu usługi ).

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Było to około 3 lata temu. Zaczęło się od zrobienia krótkiego filmu z wieczoru kawalerskiego kolegi ;) Dużo by opowiadać co się wówczas działo ;)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

obecnie zdobywamy portfolio i w związku z tym w 2022 r. mamy specjalną promocyjną ofertę na tą usługę.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pracujemy w branży ślubnej od ponad 3 lat. Jesteśmy młodym zespołem, choć już doświadczenie życiowe jest jak najbardziej ;)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Z przyjemnością wykonujemy zlecenia dla par młodych, ponieważ kochamy patrzeć na radość ludzi, ich uśmiechnięte twarze oraz łzy szczęścia. Lubimy patrzeć na zadowolone twarze naszych klientów, wówczas kiedy obejrzą naszą pracę - tj. film i zdjęcia.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

kamery DSLR marki Panasonic – LUMIX GH5 ( tzw. bezlusterkowce), stabilizacja obrazu mechaniczna i elektroniczna, mikrofony kierunkowe , mikrofony krawatowy, *dron 4k firmy DJI oraz aparaty pełno klatkowe marki Canon R/RP.
Obiektywy o dużej jasności i różnych ogniskowych.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Dobry sprzęt z "najwyższej półki" to spokój podczas realizacji zdjęć / filmu oraz jakość "gotowego produktu". Dlatego też, nie oszczędzamy na dobrej jakości aparatach, kamerach, rejestratorach dźwięku, itp.
Kopia zapasowa materiału z Waszego ślubu to podstawa.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Przeważnie w duecie ale również solo. Dobieramy ilość osób do preferencji młodej pary ale również do danego ślubu.

Jak ubieramy się na wesele?

Na wesela ubieramy się stosownie do uroczystości. Ale jednocześnie jest to strój w stonowanych kolorach, przeważnie dominuje kolor czarny abyśmy nie byli w centrum uwagi.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

filmy udostępniamy do pobrania on line przez internet a w następnej kolejności młoda para otrzymuje gotowy film na pendrive w stylowym drewnianym pudełku. Ale również jesteśmy otwarci na propozycję od klientów.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

zdjęcia udostępniamy do pobrania on line przez internet a w następnej kolejności młoda para otrzymuje je na pendrive w stylowym opakowaniu + część jest drukowana i również mieści się w stylowym drewnianym pudełku. Ale również jesteśmy otwarci na propozycję od klientów.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Przeważnie jest to około 3 miesiące. Szczegóły opisane są w umowie. Klip czy też kilka zdjęć otrzymacie już parę dni po ślubie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście że posiadamy stosowne uprawnienia do filmowania / fotografowania podczas ślubów i innych uroczystości.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Nasz pilot drona ma stosowne uprawnienia w tym zakresie ( NSTS-01, NSTS-02, NSTS-05 )

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Naszym zdaniem "pojęcia" idealnego zdjęcia nie ma. W tym sensie, że możemy mówić tu o ustawieniach ekspozycji, głębi ostrości, etc.
Tu nie chodzi o to.
Zdjęcie idealne to zdjęcie które dla osoby która na nie patrzy będzie przypominało chwilę, dzień, miejsce, ludzi. Powinny towarzyszyć temu emocję jakie wówczas były i są wyrażone na fotografii.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

W zasadzie tam gdzie są największe emocję. Naszym zdaniem to na pewno przygotowania, błogosławieństwo młodej pary, sam moment zaślubin i pierwszy taniec.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Rozważymy takie propozycje. Mamy już doświadczenie w obsłudze takich ślubów. Filmowaliśmy w Grecji na pięknej wyspie Korfu.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Naszym zdaniem jest to natura czyli lasy, łąki, jeziora góry. Ale również tzw. miejsca w miastach się do tego nadają. Okolice Olsztyna (skąd pochodzimy) znamy bardzo dobrze i jesteśmy w stanie w kilka godzin zabrać Was w wiele różnych pięknych miejsc.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

opuszczony stary ośrodek wczasowy z "poprzedniej epoki".

Jaki jest styl naszej pracy?

Pracujemy dyskretnie jak również z pomysłem na sesjach który może zaskoczyć młode pary. Pracujemy reportażowo i naturalnie. Idealna sytuacja to taka w której traktujecie nas jak swojego znajomego z aparatem/kamerą. Często Pary Młode nie dostrzegają naszej obecności.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Wesela to momenty gdzie najbliżsi młodej parze ludzie dobrze się bawią. Gdzie jest dużo emocji. Nasza praca polega na uwiecznianiu tej zabawy. Nie ingerujemy zbytnio w te chwilę. Czasem możemy pomóc zawiązać krawat czy przypiąć muchę jak i żartem rozładować stres który może towarzyszyć w tej pięknej chwili :). Wy natomiast skupicie się na Sobie i na emocjach jakie Was łączą i towarzyszą w tym pięknym dniu.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W stopniu podstawowym jest to język angielski. Nie jesteśmy w tym jednak mocni ale radzimy sobie ;).

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Każdy ma kogoś takiego, kogo zdjęcia czy też filmy inspirują go do lepszego działania.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, że tak. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycję aby nasze usługi były dla Was tym czego oczekujecie.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Jest to parasolka/i, które zawsze mamy w samochodzie ;). Nasz sprzęt aparaty i obiektywy są wodoszczelne. Ponadto my zawsze mamy ubranie na zmianę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla nas przeszkodą. Dysponujemy dobrej jakości kamerami, aparatami z jasnymi obiektywami. Błyskamy podczas wykonywania zdjęć, podczas zabawy na weselu. Ale również dzięki bardzo dobrym aparatom jesteśmy w stanie robić zdjęcia / film w naturalnym oświetleniu. Dysponujemy również oświetleniem LED do filmowania. Ale w większości zleceń nie ma potrzeby go używać.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Naszym zdaniem ponad czasowy trend to fotografia naturalna. Każdy fotograf ma swój styl. Styl jaki w sposób reportażowy przedstawia chwilę. Po zapoznaniu się z naszym portfolio zdecydujecie, czy nasze zdjęcia są tym, czego szukacie.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Dynamiczne kadry, dynamiczny montaż to jest to co większości naszym klientom przypada do gustu.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Zabralibyśmy na pewno kamerę, aparat, książki. Resztę znajdziemy na miejscu ;)

Nasze pasje.

Ona - czyta książki, thrillery, gotowanie. On - trochę gadżeciarz, motoryzacja. Ponadto ciągle się rozwijamy i nasze oczy patrzą w stronę świata foto/video.

Ciekawostki na nasz temat.

Ciekawostek jest klika. Chętnie możemy podzielić się nimi z Wami podczas spotkania.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Dobry serial oglądany razem przy dobrej kawie w czasie przerwy od pracy to podstawa.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7393042676
Adres: Barczewo, , 11-010, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 22:00 Wt: 08:00 - 22:00 Śr: 08:00 - 22:00 Cz: 08:00 - 22:00 Pt: 08:00 - 22:00 Sb: 08:00 - 22:00 Nd: 08:00 - 22:00
liczba odwiedzin: 218

Popularne miasta w okolicy