Eveline Atelier - Salon Sukien Ślubnych id:32105

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 13-11-2017
Liczba odwiedzin: 285

Oferta

Uszyjemy dla Ciebie najpiękniejszą suknię ślubną na najważniejszy dzień w życiu!

Eveline Atelier to miejsce, w którym każda Panna Młoda znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Nasze projekty sprostają wymaganiom każdej indywidualistki marzącej o niepowtarzalnej sukni ślubnej uszytej właśnie dla niej. Dobór sukni ślubnej nie jest prostym zadaniem. Każda kobieta ma inny kształt figury oraz inny typ kolorystyczny, co czyni ją wyjątkową. To dlatego suknie ślubne w naszym salonie dobieramy lub szyjemy według całkowicie indywidualnych preferencji. Uwzględniając odpowiedni krój, kolorystykę czy dodatki, tworzymy suknie, których spójna całość podkreśla urodę przyszłej Panny Młodej oraz pozwala jej się czuć całkowicie komfortowo.
W cenę sukni ślubnej wliczone są: bolerko, welon, halka i podwiązka - usługa jest w pełni kompleksowa!
Miejsce to powstało w 2009r. i od tej pory bierzemy czynny udział w różnych szkoleniach z zakresu wizerunku, eventach modowych, targach, wyborach Miss, inicjatywach Radia FREEE jak i wszystkich innych spotkaniach dotyczących naszej branży.
Zaprojektowaliśmy suknię dla Lublinianki Moniki Szymanek, która wystąpiła w niej podczas gali finałowej do konkursu piękności Miss Deaf International 2011 w USA. Założycielką marki jest Ewelina Makowska dyplomowana stylistka- kreator wizerunku, która z wielką pasją uczy swoich Klientów sztuki dobierania ubioru, pomaga przechodzić metamorfozy, odkrywać i akcentować to, co w danej osobie jest najpiękniejsze.
W swojej działalności wiemy, jak ważne są relacje i współpraca z innymi dlatego wychodzimy naprzeciw wymaganiom swoich klientów, a kreacje, które tworzymy są indywidualne i niepowtarzalne.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Eveline Atelier - Salon Sukien Ślubnych
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-304

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.