Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo. - film 1 Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo. - film 1

Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo. id:22215

od 2700 do 15000 zł / wesele
Mszczonów, mazowieckie
(47)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
785-024...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Kompleksowa obsługa Twojego przyjęcia przez doświadczonych artystów.

- DJ'e/prezenterzy muzyczni (legalna muzyka z prawem publicznego odtwarzania)
- wokalistki
- systemy nagłośnienia QSC
- systemy oświetlenia pod kontrolą (Ruchome głowice obrotowe, industrialne heksagony)
- oświetlenie architektoniczne (m.in.: listwy LEDBAR, naświetlacze LED PAR i inne.)
-

EFEKTY SPECJALNE:
- ciężki dym (znany jako "Taniec w chmurach")
- bańki mydlane
- naświetlacze zewnętrzne
- personalizowane stanowisko DJ'a lub GOBO projektor z dowolnym napisem wyświetlanym na ścianie (np imiona pary młodej)
- Telewizory 55" (wyświetlanie zdjęć/filmów)

Zajęty termin w kalendarzu nie oznacza, że nie pomożemy Wam w obsłudze wesela. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętowym oraz i sztabem ludzi z odpowiednimi predyspozycjami i kwalifikacjami niezbędnymi do realizacji imprez okolicznościowych [czytaj Twojego wesela :) ]

Bartek.

Zobacz zdjęcia (17)
Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo., Mszczonów - zdjęcie 1
Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo., Mszczonów - zdjęcie 2 Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo., Mszczonów - zdjęcie 3 Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo., Mszczonów - zdjęcie 4 Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo., Mszczonów - zdjęcie 5
Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo., Mszczonów - zdjęcie 6
1 / 17

Oferta Event Star Realizacja Imprez

PAKIET WESELNY

od 2700 do 15000zł/ wesele

Każde przyjęcie wyceniamy indywidualnie, dlatego wysyłając do Nas zapytanie, podaj niezbędne nam informacje:

- data
- miejsce przyjęcia (nazwa obiektu, nazwa sali, link strony)
- planowana ilość osób
- oczekiwania od DJ'a
- oczekiwania techniczne (oświetlenie, efekty dodatkowe itp)
- inne, ważne.

DJ/prezenter muzyczny

2700zł/ wesele

- certyfikowany DJ/prezenter muzyczny z doświadczeniem budowanym od 2007 roku
- bogate zaplecze muzyczne
- legalne pliki muzyczne wysokiej jakości z prawem publicznego odtwarzania (ZAiKS)
- nienaganna dykcja wykorzystywana podczas pracy z mikrofonem

Wokalistka

1500zł/ występ

Kobiety o niebanalnym głosie. Z pasji do śpiewania. Repertuar polski i zagraniczny.
Opcja: występy w kościele.

Obecność do 8 godzin na sali oraz do 3 pieśni w kościele.


Zapytaj o indywidualną wycenę.

CIĘŻKI DYM

750zł/ występ

Wytwornica ciężkiego dymu na pierwszy taniec ("Taniec w chmurach").
Technologia suchego lodu.
Patrz: GALERIA

Całkowita kwota uzależniona jest od wielu czynników. Zapytaj o indywidualną wycenę.

Ślub cywilny w plenerze

od 800 do 2000zł/ dzień

- nagłośnienie
- mikrofony
- muzyka w tle


Całkowita kwota uzależniona jest od wielu elementów składowych. Zapytaj o indywidualną wycenę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Indywidualnie dopasowane zaplecze techniczne daje mi pełną kontrolę nad oświetleniem i nagłośnieniem, a kontrola jest, moim zdaniem, niezbędna w kolejnych punktach "weselnego scenariusza". Doświadczony DJ/prezenter muzyczny, który jest również konferansjerem to gwarancja bogatego repertuaru oraz sprawnego poruszania się po różnych klimatach muzycznych.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

ZAWSZE STAWIAM NA JAKOŚĆ. Na rynku jest bardzo dużo sprzętu, który potrzebny jest do realizacji imprez. Nagłośnienie, oświetlenie - ten temat to produkt. Moja firma zajmuje się wspomaganiem wydarzeń artystycznych, więc posiadam sprzęt, którego oczekują profesjonaliści występujący na scenie. Ten sam sprzęt wykorzystuję na weselach, a znajomość obsługi i możliwości sprzętowych połączona z ilością zrealizowanych zleceń zapewnia bardzo dobrą, niemalże bezbłędną realizację i często jest chwalona przez uczestników przyjęcia.
Artyści występujący nie są do końca miarodajni - nie porównuj nas ceną, a wiedzą, doświadczeniem oraz różnorodnością eventów podczas których istotną rolę gra muzyka. Przyjęcia realizuję totalnie bez stresu, a idealnym wsparciem dla mnie jest wokalistka, której śpiew na żywo zaspokoi głodnych zespołu gości.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

To pytanie zamieniłbym raczej na "Jak różnych ludzi spotykamy w swojej pracy?" To buduje doświadczenie, sposób wypowiadania się, dobierania słów w konkretnych sytuacjach, a także umiejętność dobierania muzyki gdy naprzeciwko tańczy tak wiele różnych gustów muzycznych. Jeśli jednak wciąż ciekawi Cię historia to pierwsze wesele zagrałem w czerwcu 2014 roku :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Wyceny tworzone są w oparciu pracy do 9 godzin w przypadku DJ'a. Wokalistka z kolei wykonuje do 3 umownych pieśni w kościele, po czym jest aktywnie obecna na sali przed 8 godzin. Zawsze istnieje możliwość przedłużenia usługi, co zapewnia umowa, jednak związanie jest to z dodatkową inwestycją finansową.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak. Praca z mikrofonem nie stwarza mi problemu. Bezprzewodowe mikrofony jednego z liderów na rynku, firmy SHURE, dają mi swobodę do przekazywania informacji czy tworzenia toastów w dowolnym miejscu na sali.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Aktywnie biorę udział w weselu - muzykę dobieram głównie na żywo, obserwując reakcję gości i mieszając muzykę zapewniam im różnorodność. Zawsze jednak oczekuję krótkiej listy ulubionych utworów czy też zakazanych piosenek. Nigdy nie traktuję jej jako playlistę. DJ to człowiek, który dba o dobry VIBE na parkiecie.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Pewnie! Pamiętaj, że to Twoje wesele, jednak z organizowane myślą o gościach (no dobra - czasem - "bo rodzice chcieli"). Każdy ma utwory, których nie lubi i nie chce słyszeć na swojej imprezie, jednak warto też uszanować upodobania swoich gości i wspólnie znaleść rozwiązanie.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Posiadam prawa publicznego odtwarzania muzyki, którą wykorzystuję w pracy. Proszę jednak pamiętać, że nie zwalnia to organizatora z obowiązku wnoszenia stosownych opłat do ZAiKS w ramach publicznego odtwarzania podczas przyjęcia. (w niektórych przypadkach sale weselne posiadają stosowne umowy lub opłacają tantiemy w ramach umowy wynajmu/organizacji wesela - warto ustalić ten aspekt z osobą z ramienia obiektu).

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Systemy nagłośnienia oraz oświetlenia to jedne z ważniejszych elementów na przyjęciu zaraz po prowadzącym, wokalistce i gastronomii. Pamiętaj, że wysokiej klasy oświetlenie oraz umiejętność sterowania nim podkreśla w znacznym stopniu jakość zdjęć czy filmu z wesela. Jakość doceniają fotografowie oraz kamerzyści, a dzięki totalnej kontroli nad nagłośnieniem zapewniamy gością idealne warunki do tańca przy ich ulubionej muzyce - ten element doceniają przede wszystkim kamerzyści, którzy czerpią dźwięk z wesela właśnie od źródła czyli z miksera dźwięku, który jest jednym z elementów wspomnianego systemu.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018 Certyfikat 2017

Opinie Event Star Realizacja Imprez (47)

Premium w standardzie. Rustykalne, nowoczesne. DJ, wokal na żywo. id:22215
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 47 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-01-2023
Grodzisk Mazowiecki
Data dodania: 02-02-2023

Do chłopaków leci jedna wielka polecajka. Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi założeniami. Zostaliśmy przeprowadzeni krok po kroku, wszystko było omówione i wyjaśnione - dzięki temu uniknęliśmy zbędnej nerwówki w czasie imprezy.
Wszyscy goście, a rozstrzał wiekowy był bardzo duży, bardzo zadowoleni. Chłopaki na prawdę znają się na rzeczy, a ich zaangażowanie oceniamy na 5 z plusem

Bartek
03-02-2023

Dzięki Marek! Dobry balet był. Muza łączy ludzi :)

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Natolin
Data dodania: 22-08-2022

Z całego serca polecam usługi DJ u Bartka. Od samego początku złapaliśmy pozytywny kontakt. Bartek wysłuchał naszych oczekiwań i idealnie wstrzelił się w nasze muzyczne gusta, a w czasie wesela wysłuchiwał każdej naszej prośby :)
Goście byli pod wrażeniem przebiegu wesela i tego w jaki sposób DJ umiał zabawić gości w różnym wieku. Mieliśmy również wokalistkę na weselu co było strzałem w 10, bo Bartek i Pamela tworzą idealne połączenie muzyczne!
Serdecznie dziękujemy i polecamy! ♥

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Radziejowice
Data dodania: 21-08-2022

Gorąco polecamy DJ Bartka. Jest doskonały w swoim zawodzie i prezentuje niezwykle wysoką kulturę osobistą i profesjonalizm. Świetnie odnajduje się w klimacie imprezy. Idealnie połączył klimaty muzyczne ludzi w różnym wieku i o różnych preferencjach muzycznych. Zapewnił doskonałą zabawę dla gości polsko i anglojęzycznych, uwzględniając ich preferencje i gusta. Świetnie poprowadził imprezę weselną, zapewnił odpowiednią oprawę muzyczna i konferansjerską. Bardzo serdecznie polecamy. Beata i Bartek

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2022
Żyrardów
Data dodania: 01-05-2022

Polecamy z całego serca, Panowie to najwyższa klasa i ogromny profesjonalizm. Nasze przyjęcie weselne miało od początku być nietypowe i dzięki ekipie Event Star właśnie takie było. Bartek i Tadeusz, to najlepsi DJ-e pod słońcem. Wysłuchali wszystkich naszych oczekiwań i każde z nich zostało zrealizowane, muzyka była idealnie dobrana i każdy z naszych Gości znalazł swoje ulubione rytmy. Co więcej sami Goście byli pod ogromnym wrażeniem ich pracy. Bartek, bardzo dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie. Tadeusz, szacunek za cierpliwość do naszych gości, których życzenia muzyczne spełniałeś bez cienia grymasu. Każda kolejna impreza tylko z Wami. Iza i Kamil.

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Warszawa
Data dodania: 03-01-2022

Obsługa godna polecenia, pełen profesjonalizm, w tym jeśli chodzi o zaplecze sprzętowe.
Muzyka zgodna z naszymi oczekiwaniami i wytycznymi, co oznaczało, iż Bartek perfekcyjnie wyczuł nasze gusta muzyczne, a bardzo nam zależało na muzyce spoza „kanonu weselnego”😉
Całość poprowadzona bez zarzutu, czego dowodem była duża frekwencja na parkiecie.
Bartek jest też osobą ogromnie kontaktową, co jest bardzo ważne w stresującej sytuacji, jaką jest organizacja wesela;)
Dziękujemy i polecamy!

K
Karolian
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Pruszków
Data dodania: 18-10-2021

Gdy emocje już opadły, jak po wielkiej bitwie kurz, chciałam Wam z czystym sumieniem polecić Bartka - człowieka, od którego pozytywne wibracje są wyczuwalne już na starcie 😎 (czyt. pierwszej konwersacji dot. wolnego terminu). Bartek to człowiek wielu talentów, bardzo charyzmatyczny, otwarty, komunikatywny - jak nikt inny i przede wszystkim świetnie znający się na swojej profesji. Co potrafi ten Pan:
- dobrać muzykę do preferencji Pary Młodej i Gości 🎶
- zadbać o dopasowanie oświetlenia i nagłośnienia do warunków i wielkości sali🔉💡
- poprowadzić imprezę w taki sposób, że człowiek po prostu nie chce z niej wyjść! 💃🕺
Wszystkie wyżej wymienione czynności były okraszone świetną jakością, dobrym humorem, i wielką klasą!

J
Jagoda i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Książenice
Data dodania: 15-10-2021

5 gwiazdek to zdecydowanie za mało 🙂
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, jak i całego wesela.
Wszystko poszło zgodnie z planem na tysiąc procent 🙂
Bartek jest świetnym DJ. Nie zamęczał gości samym disco polo, co im się bardzo podobało.
Będziemy na pewno polecać, a właściwie już zaczęliśmy.

PS - fart chciał, że akurat zwolnił się ten termin 🙂

Bardzo dziękujemy! ♥️

I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2021
Grodzisk Mazowiecki
Data dodania: 15-10-2021

Fantastyczni ludzie, pełni pasji i zaangazowania do tego co robią. Poradzą sobie w kazdej sytuacji! Bawili swietnie gości. Bardzo polecam współprace. Nasi goście caly czas pytaja skąd wzięliśmy tak enegicznych i fantastycznych ludzi.
Oprawa w kosciele fantastyczna- gesia skorka stawała! Bylo mega! Nie moge doczekac sie filmu z wesela żeby przezyc to jeszcze raz

Pokaż więcej opinii

Kontakt Event Star Realizacja Imprez

Nazwa firmy: Event Star Realizacja Imprez
NIP: 8381785159
Imię i nazwisko: Bartłomiej Simborowski
Adres: Mszczonów, ul. Północna, 96-320, woj. mazowieckie
785-024...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8722
Zadzwoń
785-024...
Napisz

Popularne miasta w okolicy