Ewafoto fotografia ślubna id:17798

Oferta
Dodaj do plannera

Z fotografii warto jest korzystać na każdym etapie życia. Chwile najbardziej niezwykłe, z którymi spotykamy się kolejno w każdej części naszego życia kształtują nas samych. Dlatego musimy je pielęgnować, by móc je przekazać kolejnym pokoleniom. To my jesteśmy odpowiedzialni za to, jak historia naszej rodziny zostanie zapamiętana.
Ślub jako najpiękniejsze wydarzenie w życiu zakochanych składa się z chwil magicznych i niepowtarzalnych, które zostają zapamiętane przez małżonków do końca ich życia.
Pamięć człowieka bywa jednak zawodna i po latach ciężko jest oddać magię najważniejszych wydarzeń wystarczająco obrazowo. Po latach tylko fotografie będą w stanie oddać całą magię dnia zaślubin. Najpiękniejsze momenty uchwycone przez fotografa potrafią przekazać całą tajemnicę i niesamowity charakter tego dnia.

Pragnę zatrzymać dla Ciebie najcenniejsze i najwspanialsze chwile życia, gwarantując najwyższą jakość fotografii dzięki pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszego i najlepszego sprzętu fotograficznego marki Nikon.

Fotografia to moje życie – podejmę się każdego wyzwania. Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN / wesele

1500 zł - jest to orientacyjna cena pakietu ślubnego.
Ofertę dostosowuję cenowo do wymagań Pary.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Ewafoto fotografia ślubna
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:52-112
Data dodania: 21-12-2015
Liczba odwiedzin: 168

Nowe ogłoszenia