Ewelina Binkowska na Waszym ślubie ~EXCLUSIVE~ id:8935

Kontakt

506-131...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (42)
Będzin, śląskie
Data dodania: 28-10-2012
Liczba odwiedzin: 11705

Oferta

Witamy serdecznie!
Proponujemy Państwu wyjątkową, ekskluzywną oprawę muzyczną, którą zapewni Państwu Ewelina Binkowska - polska piosenkarka oraz pianistka, która w 2015 roku wydała swoją debiutancką płytę.
Ewelina jest absolwentką Szkoły muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu oraz uzyskała tytuł piosenkarki w dziedzinie artysta estrady, której dyplom nadała jej Komisja z Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie (egzamin w ZASP) a przewodniczył zacnej komisji Jerzy Połomski a więc jest dyplomowaną wokalistką rozrywkową.
Laureatka wielu krajowych Festiwali, występowała m.in na słynnym Opolskim Festiwalu w 2009 roku w kategorii Debiuty. Jej recitale i koncerty goszczą na przyjęciach i balach wielu znanych osobistości świata polityki, medycyny oraz biznesu, śpiewała między innymi u premiera Jerzego Buzka. Gościnnie udzielała się na płytach wielu artystów a jeden z jej utworów nagrany wspólnie z Soleiem gościł przez kilka tygodni na Top liście rozgłośni radiowej w Chicago i Nowym Jorku.
Jej występy na ślubach stały się tak słynne, że latem tego roku Telewizja TVN Style zaprosiła Ewelinę do jednej ze swoich produkcji o tematyce ślubnej aby zaśpiewała utwory, które może zaśpiewać również na Państwa ślubie, dlatego propozycja z naszej strony jest naprawdę wyjątkowa i elitarna a występ zagwarantowany przez artystkę sprawi, że Państwa ślub będzie magiczny w koncertowo-recitalowej oprawie.
Ewelina przygotowała na tę okazję propozycje, których dźwięki zapewnią Państwu ceremonię na poziomie wysokich standardów światowych.

W RAMACH OPRAWY MUZYCZNEJ proponujemy Państwu aż 6 utworów,
z czego 3 podczas ślubu oraz 3 przed samym rozpoczęciem ceremonii, kiedy goście zaczynają wchodzić do kościoła co powoduje wprowadzenie ich już od pierwszych chwil w klimat, w którym poczują się niezwykle magicznie.
Na stronie znajdują się wykonania na żywo z kilku ślubów (celowo NIE ZE STUDIA, gdzie zwykle poddawane są obróbce) a więc macie Państwo prawdziwy pogląd na występy.
Zapraszamy również na stronę internetową artystki.
Pozdrawiamy serdecznie!

Instrumenty:

  • pianino

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Cennik

Oferta nr 1
cenę za występ oraz więcej informacji na ten temat można uzyskać podczas rozmowy telefonicznej z managerem (numer podany na stronie).

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Ewelina Binkowska na Waszym ślubie ~EXCLUSIVE~ id:8935
Ilość głosów: 42
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Joanna i David
Dodano: 18-07-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Kraków
Pani Ewelino Dziękujemy za piękne chwile. To była niezapomniana muzyczna podróż dla nas i naszych gości. Nasza dekoratorka marzy żeby u nich Pani również wystąpiła na ślubie, będą dzwonić :) pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy! :)))))
(5)
Autor: Weronika i Metthew
Dodano: 29-01-2017
Data imprezy: 07-01-2017
Miejscowość: Katowice
Dziękujemy za te niezwykle chwile wzruszenia. To był wyjątkowy ślub z wyjątkową oprawą muzyczną. Lepiej nie mogliśmy wybrać. Ciarki mieli wszyscy Pozdrawiamy :)))
(5)
Autor: Magdalena
Dodano: 03-11-2016
Data imprezy: 30-07-2016
Miejscowość: Mysłowice
Przepiękny głos. Ślub dzięki Pani Ewelinie był jeszcze piękniejszy a goście pod ogromnym zachwytem głosu Pani Eweliny.
Byłam w niebo wzięta gdy zaczęła śpiewać <3
(5)
Autor: Paulina Williams
Dodano: 22-09-2016
Data imprezy: 26-08-2016
Miejscowość: Zakoapne
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną ceremoni ślubnej. Wspaniala osoba ze wspanialym glosem! najlepsza wokalistka na wesele! Goście byli wzruszeni i zachwyceni Pani cudowną barwą głosu. Bez wątpienia będziemy
polecać ... jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy
(5)
Autor: Eliza i Norbert
Dodano: 07-08-2016
Data imprezy: 30-07-2016
Dziękujemy Pani Ewelino, że zaszczyciła Nas i Naszych gości swoim występem. Goście komentowali, że światowy poziom i my również tak uważamy :) Jest Pani białym krukiem wśród wokalistek! DZIĘKUJEMY :-*
(5)
Autor: Łukasz i Diana
Dodano: 23-07-2016
Data imprezy: 16-07-2016
Pani Ewelino pragniemy jesczcze raz podziekowac za cudną oprawe muzyczną i niesamowity głos który wzruszył gosci.
(5)
Autor: Michelle Antione de Coumont
Dodano: 17-07-2016
Data imprezy: 16-07-2016
Wszystkim pragnacym miec wspaniala oprawe muzyczna na swoj slub polecam jedyna i niepowtarzalna Eweline. Mozna pisac tysiac slow ale zamiast tego proponuje samemu przezyc tak piekne chwile jak my wszyscy mielismy dzieki temu wystepowi. Dziekujemy w imieniu naszym i wszystkich gosci naszego przyjecia.
(5)
Autor: Małgorzata Sadowska
Dodano: 23-05-2016
Data imprezy: 14-05-2016

Minoł tydzień od naszego ślubu a my nadal nie potrafimy znaleźć wystarczających słów by podziękować Pani Ewelinie za cudowną oprawę muzyczną ... Głos Pani Eweliny jest wyjątkowy i niepowtarzalni!! Choć te słowa i tak w pełni nie odzwierciedlają uczuć jakie mieliśmy w dniu naszego ślubu, tak ciarki na ciele, ogromne wzruszenie i opinie wszystkich gości są jednoznaczne. Było cudownie wzruszająco tak jak sobie wymarzyliśmy. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz z całego serca DZIĘKUJEMY ( jedyne czego żałuje to , tego że nie było możliwości podziękować Pani Ewelinie osobiście :(
Polecam z całego serca Panią Ewelinę i jej cudowny głos :)
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia