Zespół Express Band

Kraków, małopolskie
(18)
Dodaj opinię
601-547...
501-611...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • saksofon
 • skrzypce
 • wiolonczela

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 5

O nas

Gramy i śpiewamy dla Was na żywo, porywamy do zabawy! Nudzić się nie dajemy!
Znakomici, zawodowi muzycy z super wokalistką-skrzypaczką. Muzykę wykonujemy Każdą i dla Każdego. W zależności od upodobań. Ponad 500 piosenek do wyboru dla Was! Napisz do nas, a chętnie wyślemy Ci spis piosenek do wglądu. Możemy wysłać też propozycję piosenek na pierwszy taniec, najchętniej wybieranych przez Młode Pary, czy piosenki dedykowane rodzicom.

W zespole śpiewają trzy główne głosy: żeński i dwa męskie, reszta muzyków tworzy tzw. chórki. Jakość dźwięku na imprezie znakomita! - pracujemy na najlepszym sprzęcie nagłośnieniowym. Na imprezy przywozimy dodatkowo oświetlenie na salę taneczną, a na życzenie maszynę do dymów.
Dyskretna, fachowa konferansjerka; długie bloki muzyczne; odpowiedni dobór piosenek; wieloletnie doświadczenie estradowe i ciągła kontrola nad podtrzymaniem dobrej atmosfery na imprezie - to dodatkowe atuty naszego zespołu.
Gramy piosenki polskie i zagraniczne; najnowsze przeboje, jak i starsze; w każdym stylu min.: disco, dance, swing, rock, pop, reggae, folk. Od najbardziej znanych piosenek disco-polo, po tzw. evergreeny. Mamy w swoim repertuarze też kilka wiązanek piosenek, np.: wiązanka złotych przebojów grupy Boney M, wiązanka najbardziej znanych przebojów rockandrollowych, włoskich, hiszpańskich, czy biesiadnych. W trakcie grania, bawimy gości zachęcając do dośpiewywania tekstów w piosenkach, wyklaskiwania różnych rytmów itp.

MEGA GWIAZDA - nasza wokalistka! Jej głos pełen ekspresji, a także piękne sola grane na skrzypcach na długo zostają w pamięci słuchaczy.

JEST MOC - tak można określić głos naszego perkusisty Tomka, który grając na bębnach, pięknie śpiewa przeboje disco polo, światowe hity, czy ludowe kawałki. Jest moc!

''SAX SHOW'' - to atrakcja każdej imprezy! Nasz saksofonista, w trakcie grania, wchodzi w tłum bawiących się gości wzbudzając ich ogromny zachwyt i aplauz. Można nie tylko
znakomicie przy nim się bawić, ale również z przyjemnością wsłuchiwać się w głębokie brzmienie saksofonu, podziwiać ciekawe improwizacje w utworach.

EXPRESS BAND AKUSTYCZNIE - to kolejna odsłona naszego zespołu! Skrzypce, saksofon altowy, saksofon tenorowy, akordeon, mini skład perkusyjny - w takim mobilnym
składzie często witamy Parę Młodą i gości przed lokalem. Na specjalne życzenie Młodej Pary, w trakcie wesela, umilamy gościom czas przy stolikach grając i śpiewając
popularne melodie biesiadne. Na życzenie, w takim też składzie, gramy na tzw. błogosławieństwie, w domu Pani(a) Młodej(go).

GWARANTUJEMY WSPANIAŁĄ ZABAWĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!
PROSIMY O KONTAKT I SPOTKANIE SIĘ Z NAMI!
WYBÓR NASZEGO ZESPOŁU TO PEWNA I NAJLEPSZA DECYZJA!

Gramy w obszarach:
Małopolska
Śląsk
Świę tokrzyskie
Podkarpackie
ale również docieramy w inne zakątki kraju.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z wielu przyczyn. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, lubimy grać i chce nam się grać. Dzięki temu gramy długie bloki piosenek, a piosenki są wykonane na wysokim poziomie artystycznym. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu wesel, dla tego goście weselni zawsze wychodzą z wesela wybawieni i zadowoleni. Gramy na najlepszych instrumentach dostępnych obecnie na rynku muzycznym, korzystamy ze sprzętu nagłośnieniowego najwyższej klasy, wykorzystujemy również sprzęt oświetleniowy dla stworzenia odpowiedniej atmosfery na weselu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Piękne głosy, zarówno wokal żeński jak i dwa męskie. Ogromny repertuar (ponad 500 piosenek z różnych gatunków muzycznych od disco polo, przez pop, rock, swing po muzykę biesiadną). Saksofonista często schodzi ze sceny i gra znakomite solówki w tłumie bawiących się gości, a wokalistka wtóruje mu grając pięknie na skrzypcach. Witamy gości przed salą na instrumentach akustycznych (skrzypce, dwa saksofony, akordeon i bęben).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Wiele lat graliśmy jako tzw. boysband, a od dziesięciu lat gramy już wokalistką-skrzypaczką.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli nie ma wcześniejszych, dodatkowych ustaleń odnośnie czasu gry, to generalnie jesteśmy do dyspozycji od przyjazdu Pary Młodej do lokalu, do godziny 4 rano.

Skład, w którym występujemy.

Pięcioosobowy. Wokalistka-skrzypaczka, saksofonista (ma do dyspozycji trzy różne saksofony), gitarzysta basowy (grający również na saksofonie), klawiszowiec (keyboardy i akordeon), i perkusista (zestaw perkusyjny Mapex Drums).

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Tak, zawsze przyjeżdżamy na wesela w tym samym składzie.

Jaki repertuar proponujemy?

Gramy każdy rodzaj muzyki i skierowany jest dla każdego uczestnika wesela od najmłodszych (piosenki dla dzieci) do najstarszych.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, prowadzimy konferansjerkę, prowadzimy zabawy.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Główne głosy wokalne w naszym zespole to: wokalistka i dwa, równorzędne głosy męskie, reszta składu zespołu tworzy tzw. chórki.

Na jakich instrumentach gramy?

Skrzypce, trzy saksofony (altowy, tenorowy i sopranowy), gitara basowa, keyboard, syntezator, akordeon, zestaw perkusyjny.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dynacord, Galien Krueger, Soundcraft, Shure, Yamaha.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Polski, angielski, włoski. Gramy też przeboje w języku hiszpańskim i francuskim.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Ruchomy efekt świetlny plus mała rampa z czterema światłami ledowymi i laserem, oraz zestaw czterech lamp ledowych oświetlający scenę.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Cały nasz repertuar możemy wysłać na wskazany przez zainteresowanych adres mailowy.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Według ustalonych przepisów ZAiKS-u, opłatę licencyjną płaci organizator wesela lub właściciel lokalu.

Zespół Express Band
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 18 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Pcim
Data dodania: 28-07-2023

Bardzo dziękujemy Zespołowi za uświetnienie naszego wesela - świetna robota :)
Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, ponieważ muzyka była zróżnicowana i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wykonanie było perfekcyjne, myślę, że niejednokrotnie lepsze od oryginału - widać, że cały Zespół "żyje muzyką". Sama jestem związana z muzyką, więc jestem wyczulona na każde ewentualne fałsze, ale Zespół naprawdę śpiewa i gra bardzo czysto, a to nie zawsze jest oczywiste.
Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem - to razem z mężem z całego serca polecamy EXPRESS BAND.

Krzysztof
31-07-2023

Dziękujemy za wspaniałą opinię!
Fotkę ze ścianki, z Waszego wesela, umieściliśmy na naszej stronie.
Było super!!!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Olkusz
Data dodania: 27-07-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej naszego wesela. Polecam szczególnie dla osób, które szukają muzyki do której da się tańczyć i jest wykonywana przez prawdziwych muzyków, którzy są w stanie zagrać każdy repertuar (starszy, nowszy, zagraniczny, polski, obecne hity, pod konkretny styl tańca). Mocny głos wokalistki, 2 porządne męskie wokale, saksofon (!), osoby na które można liczyć. 100% zadowolenia :)

Krzysztof
31-07-2023

Wielkie dzięki! Nie spodziewaliśmy się tak szybkiej reakcji i takiego uznania... Będziemy pamiętać! Pozdrawiamy!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Jarosław
Data dodania: 19-06-2023

Express Band to najlepszy wybór na weselę! Zespół zdecydowanie godny polecenia.
Przepiękny wokal, a skrzypce i saksofon na prawdę wymiatają. Goście byli bardzo zadowoleni i pod dużym wrażeniem gry tego zespołu, a przede wszystkim umiejętność i różnorodności muzycznych.

Pozdrawiamy i bardzo polecamy każdemu kto szuka świetnego zespołu na wesele,
Izabela i Jakub

Krzysztof
19-06-2023

Dziękujemy za piękną opinię, wybór naszego zespołu i zaufanie. Serdecznie pozdrawiamy!
Niech szczęście Wam sprzyja!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2022
Kraków
Data dodania: 30-01-2023

Nie mogliśmy chyba wymarzyć sobie lepszego zespołu na wesele. Spełnił wszystkie nasze oczekiwania, a nawet je przewyższył. Goście do samego końca nie schodzili z parkietu i bardzo chwalili zarówno repertuar, jak i wykonanie. Niektóre utwory brzmiały lepiej niż w oryginale. Gdy szukaliśmy zespołu na wesele, ten jako jedyny zaprosił nas na próbę i zagrał piosenki wedle naszego życzenia. Na pochwałę zasługuje również bardzo dobry kontakt z Panem Krzysztofem.

Pozdrawiamy i na pewno będziemy polecać,
Ola i Kuba

Krzysztof
31-01-2023

Piękna Para, wyjątkowe wesele,
a teraz- taka wspaniała opinia!
Dziękujemy! Powodzenia!

S
Sabina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Wadowice
Data dodania: 25-09-2022

Serdecznie polecamy zespół! Już niedługo po rozpoczęciu wesela usłyszeliśmy zachwyt naszych gości. Rewelacyjne wykonania, cudowny wokal, piekne skrzypce. Wszyscy goście oniemieli na dźwięk "Belgijki" granej na żywo!!! Nawet goście, którzy zazwyczaj nie ruszają się na parkiet, bawili się doskonale. Bardzo dziękujemy!

Pozdrawiamy, Sabina i Kamil

Krzysztof
26-09-2022

Tak znakomita opinia o grze naszego zespołu to dla nas ogromna satysfakcja.
Dziękujemy i życzymy szczęścia!
Pozdrawiamy serdecznie!

W
Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-01-2022
Jasło
Data dodania: 30-01-2022

Polecamy zespół Express Band na Wasze wesele!
Wszyscy goście weselni bawili się do białego rana, parkiet był przez cały wieczór pełny :) Usłyszeliśmy same pozytywne opinie na temat zespołu na naszym weselu - ze wszystkimi zgadzamy się, zespół Express Band zasługuje na ocenę 5/5! Bogaty repertuar, wykonanie niemalże identyczne jak oryginał, różnorodność instrumentów muzycznych, przepiękny wokal! POLECAMY!

Przesyłamy pozdrowienia,
Karolina i Wojtek

Krzysztof
30-01-2022

Dziękujemy za pozdrowienia i wysoką ocenę gry naszego zespołu.
Wszystkiego najlepszego!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-10-2021
Kraków
Data dodania: 26-10-2021

Z całego serduszka polecamy Zespół Expres band , byli po prostu cudowni . Bardzo przemiłe osoby ciepłe ,serdeczne . Potrafili wszystko zagrać o co tylko człowiek poprosił robili co tylko mogli , goście byli bardzo zachwyceni A my jako Państwo młodzi mamy nadzieję że jeszcze się spotkamy w miłych okolicznościach. Pozdrawiamy ciepło Agnieszka i Piotr . Jeszcze raz DZIĘKUJEMY ❤.

Krzysztof
27-10-2021

Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe slowa! Niech Wam szczęście sprzyja!

M
Monika - świadkowa ślubu
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Kraków
Data dodania: 18-05-2021

Bardzo polecam! Goście byli zadowoleni :)

Krzysztof
18-05-2021

No proszę, wracają wspomnienia... Dziękujemy bardzo!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Express Band
Imię: Krzysztof 
Adres: Kraków, Kraków-Śródmieście, woj. małopolskie
601-547...
501-611...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 10557
Zadzwoń
601-547...
501-611...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy