Zobacz zdjęcia (19)
Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci, Gdańsk - zdjęcie 1
Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci, Gdańsk - zdjęcie 2 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci, Gdańsk - zdjęcie 3 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci, Gdańsk - zdjęcie 4 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci, Gdańsk - zdjęcie 5
Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 19

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci id:49048

Gdańsk, pomorskie
(3)
Dodaj opinię
536-745...

O nas

Nasza firma zajmuje się kompleksowo organizacją animacji dla dzieci. Stawiamy przede wszystkim na kreatywność i edukację. Nie dajemy dzieciom gotowych rozwiązań do ręki :)

Wcale nie tak dawno temu, w świecie, gdzie kreatywność stawiała swoje pierwsze kroki, postanowiliśmy postawić fabrykę. Nie była to zwykła fabryka, z wielkimi budynkami i ogromnymi kominami. Była to fabryka, która cechowały czyny, a nie słowa. Fabryka, która swoimi działaniami sprawiała, że każde dziecko wokół stawało się wesołe i radosne. Fabryka, która uczyła, a nie tylko pokazywała. Fabryka, którą cechował ogrom możliwości, ambitne pomysły i profesjonalne wykonanie. A przede wszystkim, była to fabryka, która posiadała najdzielniejszych strażników kreatywności, którzy dzień i noc stali na straży bezpieczeństwa…

Fabryka Kreatywności to bajka, która trwa.

Nasz zespół animatorów to połączenie różnych osobowości, talentów i języków, które połączyła jedna wspólna pasja – praca z dziećmi i animacja. Dzięki naszym kreatywnym strażnikom, każdy milusiński wyniesie z zabawy wiele radości, pomysłów i umiejętności. Jak? Po prostu, nie dajemy uczestnikom gotowych rozwiązań, pobudzamy ich kreatywność!

Stawiamy na bezpieczeństwo! Dlatego każdy z naszych animatorów ma ukończony kurs pierwszej pomocy i wie jak zadbać o bezpieczeństwo w trakcie zabawy, która odbywa się z użyciem certyfikowanego sprzętu z niezbędnymi atestami.

Każdego dnia stajemy na głowie, by świadczyć usługi animacyjne na najwyższym poziomie. Nasi animatorzy mówią w różnych językach, dlatego chętnie podejmujemy się organizacji eventów wielojęzycznych. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy przede wszystkim nasze pełne kreatywnych pomysłów głowy, ale jak wiemy – to nie wszystko. Jesteśmy całkowicie legalną firmą, dlatego gwarantujemy również umowy, faktury VAT i fakt, że posiadamy ubezpieczenie OC.

Posiadamy pogotowie animacyjne, którego zadaniem jest zapewnienie Cię, że animatorzy zawsze dotrą na miejsce! Każdy animator ma swojego zmiennika, co gwarantuje, że nasz animator na pewno pojawi się we wskazanym miejscu. Jeżeli jednak, na skutek serii niefortunnych zdarzeń, tak by się nie stało, (tfu, wyplujmy to), gwarantujemy odszkodowanie.

Pozwól swoim najmłodszym gościom stać się częścią kreatywnej bajki, która cały czas trwa!

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci - film 1 Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ jesteśmy zespołem osób, które potrafią przekroczyć granicę pomiędzy nudnym światem dorosłych, a niesamowitym i kolorowym światem dzieci. Na dodatek oferujemy starannie przygotowane usługi, na atestowanym sprzęcie, gwarancję satysfakcji i co najważniejsze - bezpieczeństwo zabaw.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Trzy filary naszej działalności to kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kreatywność to źródło pomysłów na zabawy, bezpieczeństwo przyświeca nam przy organizacji zajęć, a profesjonalizm sprawia, że animacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam tak dużą radość, bo potrafimy patrzeć na świat oczami dziecka i przygotowujemy takie zajęcia, w których sami chętnie bierzemy udział. Każdy dzień jest dla nas niezapomnianą przygodą i daje nam dużą dawkę pozytywnej energii, która napędza nas do działania. Nie przyjmujemy wszystkiego „bo tak”, tylko jesteśmy ciekawi, podobnie jak dzieci zadajemy pytania i chcemy lepiej poznać otaczający nas świat.
Jesteśmy dorośli, ale nadal potrafimy dostrzec słonia zjedzonego przez węża, a nie zwykły kapelusz.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 2018 roku. W tym czasie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy ponad 1000 animacji weselnych, więc mimo krótkiego stażu jesteśmy doświadczonym zespołem, który zna się na swojej pracy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Wszystko zależy od potrzeb. Najważniejsze jest to, żeby nasi mali piraci, kosmonauci i księżniczki były bezpieczne. Najczęściej wysyłamy do Was dwójkę wykwalifikowanych śmiałków, jednak jeśli grupa małych poszukiwaczy przygód nie jest zbyt liczna - przygotowaliśmy też pakiet z jednym animatorem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Zatrudniamy animatorów mówiących w przeróżnych językach – nie tylko po angielsku ;). Niektórzy posługują się też językiem francuskim, niemieckim lub hiszpańskim. Dzięki temu jesteśmy idealnym zespołem do przeprowadzania animacji na weselach dwujęzycznych. Żadne dziecko nie zostanie pominięte i czeka je zabawa! Fun! Amusement! Spiel! Diversión!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Oczywiście im wcześniej, tym lepiej. Wiemy jednak, że sytuacje bywają różne, dlatego możesz zadzwonić kilka tygodni lub dni przed weselem. Nasza ekipa do zadań specjalnych jest przygotowana na nieprzewidywalne i zorganizuje wspaniałe animacje dla dzieci nawet na ostatnią chwilę.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak! Jesteśmy krawcami szyjącymi animacje dla dzieci za pomocą magicznej nitki. Wszystko dopasowane na miarę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Staramy się być jak najbardziej elastyczni.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Siadamy przy okrągłym stole, niczym rycerze Króla Artura, rozprawiając o najdrobniejszych szczegółach mających przynieść Królowi cześć i chwałę. Możemy też usiąść na herbatce u Szalonego Kapelusznika i dać się porwać szaleńczej rozmowie na temat naszych usług. Niezależnie od tego gdzie się udamy, podczas rozmowy zapoznamy Was ze wszystkimi szczegółami naszych propozycji, wysłuchamy Waszych oczekiwań i obaw. Wszystko po to, żebyście byli pewni swojego wyboru.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęściej są to trudności lokalowe i atmosferyczne, ale nawet schowek na miotły i gradobicie nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Jesteśmy elastyczni, więc w razie potrzeby zmieniamy program i dostosowujemy go do aktualnej sytuacji. Zrobimy wszystko, aby dzieci mogły się dobrze bawić.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Szukacie przepisu na udaną zabawę na weselu? Nie szperajcie dalej w czeluściach Internetu! MY JĄ DLA WAS MAMY!
Szczypta dobrego humoru, cała masa optymizmu oprószona profesjonalizmem z dodatkiem kreatywności i pomysłowości. W gratisie dodajemy uśmiech, którym zarażamy bezwiednie! Gwarantujemy, że zabawa na Twoim weselu będzie wyjątkowa!

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Byliśmy w naprawdę wielu ciekawych miejscach. Płynęliśmy przez podwodną otchłań, odwiedziliśmy bezludną wyspę ze skarb piratów - na basenie. Bardzo ciepło wspominamy też wyprawę na biegun północny, gdzie odkrywaliśmy tajemnice niezmierzonego białego lądu - na stoku narciarskim. Mimo to nadal liczymy na przyjęcie na Marsie! Na pewno podnieślibyśmy temperaturę 😉

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Wewnętrzne dziecko. Tylko dzieci widzą więcej, słyszą więcej i czują więcej. My mamy w sobie wewnętrzne dzieci, dlatego tak łatwo nam przekraczać granicę dzielącą świat dorosłych od miliona dziecięcych światów równoległych.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy świat i mamy otwarte umysły. Inspirujemy się własnymi pasjami i zainteresowaniami otaczających nas ludzi. Czasami naszą uwagę przykuje popularny temat, np. ekologia, innym razem coś ekscentrycznego, np. Wioska Indian. Wszystko może stać się punktem wyjścia do przygotowania kolejnego projektu.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Świat nieustannie biegnie do przodu, a my razem z nim. Nie lubimy stać w miejscu, dlatego cały czas się szkolimy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nic. Na pewno będzie tam milion rzeczy, z których można zrobić kolejne milion innych rzeczy. Liczyliście kiedyś ile zastosowań ma kijek?

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Prowadzimy warsztaty, podczas których nadajemy drugie życie materiałom powszechnie uznawanym za śmieci. Wykorzystujemy spinacze, słomki, kapsle itp. Sprawiamy, że kształtowanie odpowiednich postaw jest ciekawe i twórcze (wiecie, że folia bąbelkowa może być stadem żółwi w oceanie?)

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Opinie Fabryka Kreatywności sp. z o.o. (3)

Fabryka Kreatywności Animacje dla dzieci id:49048
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Gdynia
Data dodania: 19-08-2021

Sympatyczne i kreatywne animatorki. Mają dużo świetnych pomysłów, dzięki czemu dzieci są zadowolone i miło spędzają czas. Współpraca z Fabryką Kreatywności to najlepszy wybór! :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Pruszcz Gdański
Data dodania: 19-08-2021

Profesjonalne, uśmiechnięte i kreatywne animatorki. Miła, wesoła atmosfera, a co najważniejsze - dzieciaki zadowolone i domagające się więcej! 😁🙈

G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Gdańsk
Data dodania: 08-06-2021

Profesjonalne i kreatywne animatorki, świetna organizacja czasu oraz atmosfera. Współpraca z Fabryką Kreatywności to czysta przyjemność! :)

Kontakt Fabryka Kreatywności sp. z o.o.

Nazwa firmy: Fabryka Kreatywności sp. z o.o.
NIP: 8133782425
Imię: Ewelina 
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2488
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie