Zobacz zdjęcia (27)
Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 1
Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 2 Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 3 Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 4 Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 5
Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 27

Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci id:51214

Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
536-745...

O nas

Cześć! Zapraszamy Cię do świata naszej animacji! Świata magii, profesjonalnego i kreatywnego niczym przedstawienia najlepszych Iluzjonistów. Świata postaci z bajek, jakby wyjętego z filmów Disney’a. Stworzymy wulkan, przeprowadzimy doświadczenia, wyczarujemy przeogromną bańkę mydlaną, polecimy rakietą z kartonu wprost na księżyc! Tak! Pokonamy niebo, które dla wielu jest limitem...
Cechuje nas KREATYWNOŚĆ i POMYSŁOWOŚĆ, nasi animatorzy są wykwalifikowanymi osobami, które jak nikt inny potrafią zadbać o dobrą zabawę i rozwój najmłodszych.
Z nami możesz czuć się bezpiecznie! Stawiamy na BEZPIECZEŃŚTWO podopiecznych. Wszystkie osoby, poczynając od Myszki Mickey, a kończąc na szalonym Chemiku czy Pani obsługującej bańkowy wehikuł czasu posiadają odpowiednie przygotowanie min. kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.
Oprócz całej masy profitów, które możemy zaproponować dzieciom mamy też coś dla rodziców – PROFESJONALIZM! Dzięki temu macie pewność, że jesteśmy legalnie działającą firmą. Gwarantujemy wykonanie usługi, jeśli wybrany przez Państwa animator nie będzie mógł dotrzeć na miejsce Chuck Norris w trzy sekundy teleportuje na miejsce zastępcę. W momencie, kiedy nawet on nie da rady otrzymają Państwo rekompensatę z naszej polisy OC.
Czy jeszcze zastanawiasz się, dlaczego nasza FABRYKA KREATYWNOŚCI jest najlepszym wyborem? Zadbamy o to, by dziecko od momentu spotkania z nami widziało więcej i słuchało uważniej!
Pokażemy WAM więc świat, o którego istnieniu nie mieliście pojęcia. Zabierzemy Was i Wasze dzieci w podróż, z której nie będziecie chcieli wracać!

Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci - film 1 Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci - film 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ślub to piękne, ale stresujące wydarzenie, zwłaszcza na etapie planowania. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu staje się łatwiejsze. Dostosowujemy ofertę do potrzeb Młodych, poświęcając im tyle czasu, ile potrzebują na sprecyzowanie swoich potrzeb, następnie spisujemy umowę i dajemy gwarancję, że animacje się odbędą. Młodzi mogą odhaczyć ten punkt i skupić się na pozostałych weselnych sprawach.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Trzy filary naszej działalności to kreatywność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kreatywność to źródło pomysłów na zabawy, bezpieczeństwo przyświeca nam przy organizacji zajęć, a profesjonalizm sprawia, że animacje są zawsze na najwyższym poziomie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

To nie jest nasza praca. To nasz sposób na życie. To nasza pasja. To nasze hobby. Mamy w sobie duże dzieci, dlatego każdy rodzaj zabawy, eksperymentowanie, kreatywna nauka i uśmiechy na twarzach sprawiają nam ogromną radość.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2018 roku, już ponad 500 razy zabraliśmy najmłodszych do wspaniałego świata zabawy i fantazji, pomagając Młodym Parom w organizacji zabawy dla ich małych gości.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Standardowo usługę realizuje dwóch animatorów. Jest to przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa dzieci i zapewnienia im odpowiedniej opieki podczas zabawy. Jednak jeśli grupa liczy do ośmiorga dzieci, istnieje możliwość wyboru pakietu z jednym animatorem.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jesteśmy przygotowani na goszczenie maluchów z różnych zakątków świata. Na spokojnie dogadamy się w kucykowym, trollowym, misiowym, a nawet w elfickim. Oprócz tego bez problemu posługujemy się przyziemnymi językami europejskimi, m. in. angielskim, francuskim, hiszpańskim czy niemieckim. Jeśli organizujecie międzynarodowe wesele - na pewno będziemy w stanie Wam pomóc.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Oczywiście im wcześniej, tym lepiej. Wiemy jednak, że sytuacje bywają różne, dlatego możesz zadzwonić kilka tygodni lub dni przed weselem. Nasza ekipa do zadań specjalnych jest przygotowana na nieprzewidywalne i zorganizuje wspaniałe animacje dla dzieci nawet na ostatnią chwilę.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jasne, że tak! Jesteśmy krawcami szyjącymi animacje dla dzieci za pomocą magicznej nitki. Wszystko dopasowane na miarę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Staramy się być jak najbardziej elastyczni.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Bierzemy przykład z dzieci – zadajemy dużo pytań. Rozmawiamy z Młodą Parą, lepiej ją poznajemy i dowiadujemy się, jaką ma wizję przyjęcia. Uważnie słuchamy i wyłapujemy nawet to, co zostało powiedziane między wierszami. W ten sposób dobieramy pakiet najlepiej odpowiadający potrzebom Młodych.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Żadne przeciwności losu nie są nam straszne. Poradzimy sobie z każdym najgorszym potworem jaki stanie przed nami. Najważniejsze jest to, żeby najmłodsi goście byli zadowoleni. Nie straszna nam nagła zmiana pogody czy brak miejsca w lokalu. Ze wszystkim sobie poradzimy i do wszystkiego dostosujemy. Lubimy wychodzić poza utarte schematy.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest konieczny, ale bardzo go sobie cenimy, ponieważ zależy nam na zdaniu klientów. Chcemy wiedzieć, czy są zadowoleni, co im się podobało, ewentualnie, co by zmienili. Dzięki temu możemy się rozwijać i cały czas polepszać naszą usługę.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobre jedzenie, porywająca muzyka, uśmiechnięci goście. Zwłaszcza Ci najmniejsi. Dobrym sposobem na pojawienie się uśmiechu na twarzy dziecka jest niesamowita zabawa! Szeroki wachlarz naszych usług i staranne przygotowanie do powierzonego nam zadania - to jeden z głównych składników udanej zabawy podczas wesela.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Byliśmy w naprawdę wielu ciekawych miejscach. Płynęliśmy przez podwodną otchłań, odwiedziliśmy bezludną wyspę ze skarb piratów - na basenie. Bardzo ciepło wspominamy też wyprawę na biegun północny, gdzie odkrywaliśmy tajemnice niezmierzonego białego lądu - na stoku narciarskim.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wizji Pary Młodej. Możemy być spontaniczni i nieco ekstrawaganccy jak styl boho, błyszczący i wytworni niczym styl glamour lub naturalni i ceniący prostotę jak miłośnicy stylu rustykalnego.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

W naszej pracy najważniejszą cechą charakteru jest szczerość. Dzieci od razu wyczuwają fałsz, więc jeśli animator ma na twarzy sztuczny uśmiech, to odbierają go jako osobę niegodną zaufania. Ten schemat potwierdza się również w przypadku samych animacji. Animator, który czerpie radość ze wspólnej zabawy z dziećmi, jest dla nich dobrym kompanem. Dzieci chcą go naśladować i wierzą w to, co robi i co im pokazuje.
W tym zawodzie szczerość jest niemal równoznaczna z kompetencjami. W końcu: „Jeśli nie umiesz się z nami bawić, to jak masz nas czegoś nauczyć?”.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Obserwujemy świat i mamy otwarte umysły. Inspirujemy się własnymi pasjami i zainteresowaniami otaczających nas ludzi. Czasami naszą uwagę przykuje popularny temat, np. ekologia, innym razem coś ekscentrycznego, np. Wioska Indian. Wszystko może stać się punktem wyjścia do przygotowania kolejnego projektu.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Świat nieustannie biegnie do przodu, a my razem z nim. Nie lubimy stać w miejscu, dlatego cały czas się szkolimy.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Nic. Na pewno będzie tam milion rzeczy, z których można zrobić kolejne milion innych rzeczy. Liczyliście kiedyś ile zastosowań ma kijek?

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Prowadzimy warsztaty, podczas których nadajemy drugie życie materiałom powszechnie uznawanym za śmieci. Wykorzystujemy spinacze, słomki, kapsle itp. Sprawiamy, że kształtowanie odpowiednich postaw jest ciekawe i twórcze (wiecie, że folia bąbelkowa może być stadem żółwi w oceanie?).

Nasze pasje.

Są wśród nas miłośnicy astronomii, iluzji, podróży po świecie (nie tylko palcem po mapie), budowania i projektowania robotów, a nawet szydełkowania! Uprawiamy różne sporty, gramy, śpiewamy. Interesujemy się psychologią, ekonomią i medycyną. Jesteśmy różni, ale jedna pasja nas łączy – nasza praca!

Opinie Fabryka Kreatywności (1)

Fabryka Kreatywności - animacje dla dzieci id:51214
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Siennica
Data dodania: 04-10-2022

Dziękujemy za super zanimowanie dzieciaków na weselu <3 Asia i Dominika zrobiły super robotę ^^ wszystkie maluchy biegały z uśmiechniętymi buźkami w pieski kotki i motylki, jeszcze szczęśliwski rodzice mogli pobawić się na weselu <3
Dziekujemy i polecamy
Agnieszka i Sebastian

Kontakt Fabryka Kreatywności

Nazwa firmy: Fabryka Kreatywności
Imię: Ewelina 
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
536-745...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2234
Zadzwoń
536-745...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie