Zobacz zdjęcia (2)
Ferenc & Niemiec Duo - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości, Wrocław - zdjęcie 1
Ferenc & Niemiec Duo - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości, Wrocław - zdjęcie 2
1 / 2

Ferenc & Niemiec Duo - oprawa muzyczna ślubów i innych uroczystości id:51369

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • pianino

Śpiew:

  • ilość osób: 1
  • śpiew damski

Duet instrumentalno-wokalny to dla Ciebie najpiękniejsza oprawa muzyczna w najważniejszych dniach życia ( możliwość zaangażowania innych instrumentów ) .

Piotr Niemiec rozpoczął naukę gry na fortepianie w wieku 7 lat pod kierunkiem Mariusza Kmiecia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Cieszynie.
Jest absolwentem Wrocławskiej Akademii Muzycznej w klasie dr Michała Szczepańskiego i dr Jana Kubicy. Piotr Niemiec brał udział w wielu konkursach pianistycznych. Jest aktywnym kameralistą – również na płaszczyźnie rozrywkowej. Jako akompaniator współpracował ze studentami Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. W 2019 roku wspólnie z aktorką Jagodą Rall współtworzył monodram o życiu i twórczości Kaliny Jędrusik.

Maria Ferenc rozpoczęła naukę gry na fortepianie w wieku 5 lat. Była dwukrotną stypendystką Prezydenta miasta Wrocławia oraz laureatką wielu konkursów krajowych i zagranicznych. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu w klasie fortepianu pod kierunkiem Prof. Anny Przyjemskiej - Śpiewak.

Obecnie jest studentką II roku studiów licencjackich w Londynie (BA (Voice) Music w klasie Prof. Marka Oldfield na Middlesex University Londyn.Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na Dolnym Śląsku


Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Piotr Piotr Niemiec
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 852

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie