Film Ossowscy id:32909

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Starogard Gdański, pomorskie
Data dodania: 31-12-2017
Liczba odwiedzin: 305

Oferta Kamerzysta na wesele Starogard Gdański

Swoją ofertę kierujemy do Par poszukujących świeżego spojrzenia na zdjęcia i film ślubne. Inspiracje do prac czerpiemy z szuflady w domu rodzinnym. Szuflady pełnej zdjęć z lat 80’, 90’, czarno-białych i polaroidów. Dlatego nie znajdziecie u nas przesadnie pozowanych, sztucznie wyglądających fotografii i filmów. Otrzymacie od nas żywiołowy reportaż pełen miłości, emocji, śmiechu i łez. Z kolei plener ślubny będzie dla nas okazją do stworzenia subtelnych i ciepłych ujęć, do których na pewno często będziecie wracać.

PONADTO DOSTAJECIE OD NAS

Odbitki – Wysokiej jakości odbitki na markowym, matowym papierze Fujifilm w formacie 10×15 cm w ilości 100 sztuk.

Drewniana skrzynka i pendrive – Spersonalizowana skrzynka z grawerowanymi inicjałami, mieszcząca odbitki. Posiada specjalną przegródkę na pendrive ze zdjęciami i filmem. Dzięki niej będziecie mogli bezpiecznie trzymać swoje wspomnienia przez długie lata.

Album – Piękny, czterdziestostronicowy, oprawiony w tkaninę album w formacie 30×30 cm. Projektowanie albumu to wspaniały sposób aby powspominać wasz dzień, dlatego nie robimy tego za Was. Album jest pusty a to co w niego wkleicie zależy tylko i wyłącznie od waszej wyobraźni. Odbitki, Instaxy, kartki z życzeniami a może pocztówka z miesiąca miodowego ? Nada się wszystko!

Aparat Fujifilm Instax – Przez cały dzień do waszej dyspozycji jest aparat do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax (to taki Polaroid). Możemy obsługiwać go my, ale najlepiej wręczyć go gościom żeby robili zdjęcia ze swojej perspektywy. Ten mały gadżet wspaniale zastąpi tradycyjną fotobudkę, a szalone zdjęcia na pewno świetnie wkomponują się w Wasz album.

DODATKOWO

Aparaty Analogowe – Aparaty typu „point&shoot;” czyli proste w obsłudze jednorazówki. Można je rozdać lub położyć na stolikach i poprosić gości o robienie zdjęć ze swojej perspektywy. Każdy ma około 24 klatki do wystrzelenia. Po weselu zbieramy je, wywołujemy i dostajecie zdjęcia do ręki.

Sesja narzeczeńska – Zachęcamy również wszystkie pary do sesji narzeczeńskiej. Przede wszystkim pozwoli Nam się to lepiej poznać. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, ale również mogą posłużyć jako bardzo fajne podziękowanie dla rodziców.

Rodzaj:

 • full HD
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 2 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Film Ossowscy Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Film Ossowscy
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Starogard Gdański
Kod:83-200

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.