Zobacz zdjęcia (5)
Film Ossowscy, Starogard Gdański - zdjęcie 1
Film Ossowscy, Starogard Gdański - zdjęcie 2 Film Ossowscy, Starogard Gdański - zdjęcie 3 Film Ossowscy, Starogard Gdański - zdjęcie 4 Film Ossowscy, Starogard Gdański - zdjęcie 5
1 / 5

Film Ossowscy id:32909

Starogard Gdański, pomorskie

O nas

Oferujemy:

  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

Swoją ofertę kierujemy do Par poszukujących świeżego spojrzenia na zdjęcia i film ślubne. Inspiracje do prac czerpiemy z szuflady w domu rodzinnym. Szuflady pełnej zdjęć z lat 80’, 90’, czarno-białych i polaroidów. Dlatego nie znajdziecie u nas przesadnie pozowanych, sztucznie wyglądających fotografii i filmów. Otrzymacie od nas żywiołowy reportaż pełen miłości, emocji, śmiechu i łez. Z kolei plener ślubny będzie dla nas okazją do stworzenia subtelnych i ciepłych ujęć, do których na pewno często będziecie wracać.

PONADTO DOSTAJECIE OD NAS

Odbitki – Wysokiej jakości odbitki na markowym, matowym papierze Fujifilm w formacie 10×15 cm w ilości 100 sztuk.

Drewniana skrzynka i pendrive – Spersonalizowana skrzynka z grawerowanymi inicjałami, mieszcząca odbitki. Posiada specjalną przegródkę na pendrive ze zdjęciami i filmem. Dzięki niej będziecie mogli bezpiecznie trzymać swoje wspomnienia przez długie lata.

Album – Piękny, czterdziestostronicowy, oprawiony w tkaninę album w formacie 30×30 cm. Projektowanie albumu to wspaniały sposób aby powspominać wasz dzień, dlatego nie robimy tego za Was. Album jest pusty a to co w niego wkleicie zależy tylko i wyłącznie od waszej wyobraźni. Odbitki, Instaxy, kartki z życzeniami a może pocztówka z miesiąca miodowego ? Nada się wszystko!

Aparat Fujifilm Instax – Przez cały dzień do waszej dyspozycji jest aparat do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax (to taki Polaroid). Możemy obsługiwać go my, ale najlepiej wręczyć go gościom żeby robili zdjęcia ze swojej perspektywy. Ten mały gadżet wspaniale zastąpi tradycyjną fotobudkę, a szalone zdjęcia na pewno świetnie wkomponują się w Wasz album.

DODATKOWO

Aparaty Analogowe – Aparaty typu „point&shoot;” czyli proste w obsłudze jednorazówki. Można je rozdać lub położyć na stolikach i poprosić gości o robienie zdjęć ze swojej perspektywy. Każdy ma około 24 klatki do wystrzelenia. Po weselu zbieramy je, wywołujemy i dostajecie zdjęcia do ręki.

Sesja narzeczeńska – Zachęcamy również wszystkie pary do sesji narzeczeńskiej. Przede wszystkim pozwoli Nam się to lepiej poznać. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, ale również mogą posłużyć jako bardzo fajne podziękowanie dla rodziców.