Film z Light Dust - film 1 Film z Light Dust - film 1
Pokaż kolejny film

Film z Light Dust id:52141

od 3500 do 4500 zł / 10 godzin
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
727-589...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Dziękujemy za odwiedzenie strony z naszą ofertą!

Nasza oferta jest prosta, bez konieczności żadnych dopłat, zrealizujemy dla Was film ślubny, nagranie sesji plenerowej w dniu ślubu oraz tzw. teledysk stanowiący skrót najpiękniejszych i najważniejszych wydarzeń z Waszego dnia. Zrobimy to tak, jak sobie zażyczycie. Romantycznie? Wesoło?
W razie potrzeby sami wyjdziemy z inicjatywą, tak żebyście mieli wspaniała pamiątkę! Współpracujemy także ze sprawdzonym fotografem!

Jesteśmy zarejestrowaną, legalnie działającą firmą.
Zapraszamy przed kontaktem do zapoznania się z naszymi filmami!

Piszcie śmiało w celu otrzymania szczegółowej oferty i sprawdzenia dostępności terminu.

Zobacz zdjęcia (3)
Film z Light Dust, Olsztyn - zdjęcie 1
Film z Light Dust, Olsztyn - zdjęcie 2 Film z Light Dust, Olsztyn - zdjęcie 3
1 / 3

Oferta Light Dust

Oferta

od 3500 do 4500zł/ 10 godzin

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Sami oceńcie czy to akurat nasza oferta przypadnie Wam do gustu. Macie dostęp do naszych filmów. Jeśli nie chce się Wam oglądać wszystkich napiszcie jaki styl Was interesuje, a my wyselekcjonujemy Wam przykładowo trzy romantyczne klipy, trzy dynamiczne lub z poczuciem humoru. To jakiego stylu szukacie?

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zaangażowaniem ale nie takim napisanym... Często zostajemy dłużej na sali żeby coś dograć, niezwykle mocno zależy nam na jak najlepszych ujęciach. Dlaczego? Ponieważ Wy macie lepszą pamiątkę, a my może trochę więcej montażu, ale jest on przyjemniejszy :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

umawiamy się na 10 jednak często zostajemy jeszcze godzinę dłużej w gratisie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Długi film 20-90 minut, to zależy od Was. Teledysk od 40s do 3:00 min. Dodatkowo można zamówić sesję plenerową, drona i dodatkowego operatora.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Wirtualny dysk, dzięki czemu każda osoba posiadająca link ma dostęp do materiału. Możemy nagrać również na pendrive, wrzucić na YT z prywatnym linkiem. Dostosowujemy się do Was.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Do 90 dni roboczych. Przy czym potrafimy oddać gotowy zmontowany i pokolorowany materiał nawet po tygodniu od uroczystości. Wszystko zależy od ilości zleceń i

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nasz główny operator Kamil jako były tancerz uwielbia tańczyć z kamerą dzięki czemu nasze filmy zawierają bardzo dynamiczne ujęcia i takie które ciężko szukać u innych kamerzystów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, przecież wynajmujecie nas dla siebie i to my tworzymy Wam pamiątkę. Nawet jeśli będziecie chcieli to jeszcze zaskoczymy Was dodatkowymi pomysłami.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Light Dust (9)

Dodaj opinię
Film z Light Dust id:52141
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
S
Sylwia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 28-08-2021
Toruń
Data dodania: 14-05-2022

Polecam z całego serca! Kamil to profesjonalista, film i teledysk wyszedł magicznie :) a w dodatku to człowiek pełen pozytywnej energii. Dzięki czemu w tym tak ważnym dla nas dniu pomógł nam pozbyć się tremy i stresu.

W
Wiola i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-06-2020
Elbląg
Data dodania: 12-05-2022

Polecamy z całego serducha 😁😁 Kamil to przesympatyczny profesjonalista. Ślub był w trudnym czasie pandemii. Wynajęliśmy inna firmę na czas ślubu ale w ostatnim czasie firma odmówiła nam. I pojawił się Kamil 😁😁 Dzięki niemu nasz najważniejszy dzień w życiu odbył się bez żadnych przeszkód. Posiada świetne wyczucie ludzi i sytuacji. Minęły 2 lata od naszego ślubu a w dalszym ciągu bardzo miło wspominamy ten czas nagrań i wracamy do filmu z uśmiechem na twarzy. Polecamy polecamy i jeszcze raz polecamy 😁

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Olsztyn
Data dodania: 12-05-2022

Z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez firmę LightDustFilm.
Pan Kamil - właściciel, jak również kamerzysta urzekł mnie z małżonką swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem na jednym z wesel, na którym byliśmy gośćmi.
Pan Kamil wykazał się pełnym profesjonalizmem. Ma świetne wyczucie - jest dosłownie wszędzie na parkiecie i wszystkie najpiękniejsze momenty oraz parkietowe szaleństwa zostają uwiecznione na nagraniu.
Początkowo na naszym własnym weselu nie zamierzaliśmy angażować nikogo, kto by nam uwiecznił ten najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Jednakże poczynione obserwacje, a także rozmowa z Panem Kamilem, który jest bardzo serdecznym człowiekiem - stwierdziliśmy, że to musi być właśnie Pan Kamil !!!
Nie żałujemy swojego wyboru. Film opracowany został wyśmienicie, a sami mieliśmy również wpływ na to, co chcemy, aby zawierał.
Cena bardzo przystępna i atrakcyjna.
Raz jeszcze gorąco polecam firmę LightDustFilm, bo warto mieć taką pamiątkę, która jest opracowana wręcz w hollywoodzkim stylu!!!

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Warszawa
Data dodania: 12-05-2022

Zdecydowałem się na Pana Kamila, ponieważ cena była dla mnie przystępna a porównując ją z warszawskimi zdecydowanie niska. Stąd też pojawiła się pewna obawa czy film sprosta oczekiwaniom moim i gości w dużej mierze ze stolicy. Film wyszedł świetnie! Znajomi myśleli, że zapłaciliśmy za kamerzystę 12k, ponieważ robił swoją robotę z tak wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Tak miedzy nami, to nie wyprowadzaliśmy ich z błędu ;)

D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-02-2022
Olsztyn
Data dodania: 11-05-2022

Super wszystko wyszło. Pełen profesjonalizm . Ślub odbył się w lutym tego roku i przyznam szczerze że mam super mega pamiątkę na całe życie. Polecam z całego serca

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Radom
Data dodania: 11-05-2022

Wraz z mężem polecamy z całego serca, pełen profesjonalizm, a co najważniejsze umiejętność rozładowania stresu i tremy na przygotowaniach do tak ważnego dnia. Bardzo szybka realizacja,a film i teledysk na najwyższym poziomie do dziś dzięki ciężkiej pracy Kamila wracamy chętnie do oglądania Naszego ślubu i wesela ☺️☺️

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Elbląg
Data dodania: 11-05-2022

Polecam z całego serca ! Najlepsza pamiątka na długie lata. Film i teledysk przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Pełen profesjonalizm a przede wszystkim komunikatywność ujęła nas najbardziej. Dzięki pozytywnej energii płynącej od Kamila zapomnieliśmy o stresie i z uśmiechem na ustach wspominamy współpracę.

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-03-2022
Olsztyn
Data dodania: 11-05-2022

Najpiękniejsza pamiątka jaką mogłam sobie wymarzyć 😍 Jeżeli komukolwiek zależy na profesjonalnym filmie, to polecam Light Dust. Nic lepszego nie znajdziecie! 🔥

Pokaż więcej opinii

Kontakt Light Dust

Nazwa firmy: Light Dust
NIP: 5422748166
Imię i nazwisko: Kamil Stańczyk
Adres: Olsztyn, , 10-684, woj. warmińsko-mazurskie
727-589...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 95
Zadzwoń
727-589...
Napisz

Popularne miasta w okolicy