Zobacz zdjęcia (24)
FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie., Bydgoszcz - zdjęcie 1
FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie., Bydgoszcz - zdjęcie 2 FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie., Bydgoszcz - zdjęcie 3 FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie., Bydgoszcz - zdjęcie 4 FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie., Bydgoszcz - zdjęcie 5
FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie., Bydgoszcz - zdjęcie 6
1 / 24

FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie. id:3120

od 3000 do 5000 zł / film
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(28)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
511-345...

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Oferujemy Wam Film główny + 3 formy artystyczne ( Trailer + Klip z wesela + Teledysk ) w ramach standardowego pakietu, nagranie lustrzankami, staranny montaż i świetny kontakt.

– Trailer – zapowiedź filmu, którą możecie otrzymać do wglądu i podzielenia się ze znajomymi przez internet jeszcze przed zakończeniem pracy nad całym filmem
– Klip z wesela – zabawa weselna pokazana w ciekawy, nowoczesny sposób, dwu-trzy minutowy klip oparty o wybrany utwór muzyczny
– Teledysk – nowoczesny skrót z całego dnia w formie kilkuminutowego klipu opartego o jeden utwór muzyczny. ( pełni rolę zakończenia filmu )

Zawartość filmu głównego do ustalenia, najczęściej są to:
– Przygotowania w formie klipu z podkładem muzycznym
– Ślub – standardowo do 10 min. jednak można ustalić dłuższy czas
– Wyjście z kościoła i życzenia
– Powitanie na weselu
– Pierwszy taniec
– Weselna zabawa taneczna pokazana w klasycznej formie (ilość i długość utworów zależna od ustalonej długośći filmu)
– Tort weselny
– Oczepiny

Jeżeli jesteście zainteresowani pakietem foto-wideo, współpracujemy również z fotografem, oferując ścisłą i profesjonalną współpracę, wzajemnie ułatwiając sobie realizację naszych zadań.

Kilka najważniejszych szczegółów technicznych:

*Rejestracja obrazu:
– lustrzanki Full HD firmy Canon
– kamera sportowa GoPro dla nietypowych ujęć w trudnych miejscach
– opcjonalnie ujęcia z powietrza, wykonywane dronem przez licencjonowanego operatora

*Stabilizacja obrazu:
– glidecam – dla filmowych, stabilnych ujęć w ruchu
– monopod – dla ujęć statycznych lub prostych ujęć ruchomych w miejscach trudno dostępnych lub wymagających dyskrecji
– listwa/slider – dla filmowych ujęć typu najazd
– statyw tradycyjny- jako wsparcie dla slajdera lub w niektórych sytuacjach, głównie na weselu, sporadycznie podczas przygotowań

*Rejestracja dźwięku:
– zewnętrzne, niezależne rejestratory audio firmy ZOOM dla osiągnięcia wysokiej jakości dźwięku wprost ze źródła
– łączenie dźwięku ze źródła (głośnik w kościele, mikser zespołu) z dźwiękiem zastanym dla uniknięcia efektu sztuczności dźwięku
– ciągła kontrola dźwięku podczas nagrywania przez bezprzewodowe słuchawkowe zestawy odsłuchowe

*Kolorystyka filmu:
– każde ujęcie filmu poddawane korekcji graficznej dla osiągnięcia efektu spójności ujęć poszczególnych scen
– w wybranych klipach filmu kinowa gradacja kolorystyczna obrazu dla osiągnięcia konkretnego stylu obrazu

*Bezpieczeństwo:
– zapasowy sprzęt na wypadek awarii aparatu
– sprzęt przechowywany w profesjonalnych plecakach filmowo-fotograficznych
– wykonywanie kopii zapasowej materiału w dniu ślubu w przerwach między nagraniami
– po nagraniu przechowywanie danych w kilku kopiach na oddzielnych, niezależnych dyskach

FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie. - film 1 FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie. - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Standardowa oferta
od 3000 do 5000 zł / film

Cena zależna od terminu, ilości operatorów, dodatkowych opcji.

Film - jeden operator
od 3000 do 4000 zł / film

Ostateczne ceny zależne są od terminu i lokalizacji ślubu i wesela oraz od dodatkowych wymagań Pary Młodej.

Film - dwójka operatorów
od 4000 do 5000 zł / film

Ostateczne ceny zależne są od terminu i lokalizacji ślubu i wesela oraz od dodatkowych wymagań Pary Młodej.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (28)

Dodaj opinię
FILMefekt - Film + teledysk + trailer + klip z wesela w standardzie. id:3120
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 28 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Radoszki
Data dodania: 26-03-2020

Trafiałam na stronę Pana Marcina przypadkiem. Zainteresowały mnie bardzo filmy ślubne zaprezentowane na stronie. Każdy film jest inny, ciekawy i interesujący. W czasie ślubu Pan Marcin jest "niewidoczny", co nie odwraca uwagi młodych jak i gości od całej ceremonii. Efektem tej "niewidoczności" są piękne ujęcia, które oddają to, co najlepsze. W czasie wesela jest we właściwym miejscu o właściwym czasie. Wszystkie najważniejsze momenty są uwiecznione. Film ze ślubu i wesela – ujęte wszystkie kluczowe momenty, dbałość o szczegóły i dodatki, dzięki wysokiej jakości sprzętu ujęty piękny śpiew w kościele. Obraz z dwóch kamer nadał dynamiki i sprawia, że film się nie nudzi. Czas i realizacja według umowy. Świetny kontakt z klientem !!! Pan Marcin każdą sugestię przez nas zaproponowaną wziął pod uwagę, proponując nam najlepsze rozwiązanie.

Marcin
27-03-2020

Dziękuję serdecznie za tak obszerną opinię. Dziękuję za naszą współpracę i cieszę się że mogłem sprostać Waszym wymaganiom.

M
Magdalena Babina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-08-2019
Białe Błota
Data dodania: 20-01-2020

Serdecznie i bardzo gorąco dziękujemy za tak wspaniała ślubną pamiątkę Marcinowi Wojtas. Wszystko jest bardzo profesjonalnie, widać Wasze ogromne zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni :) Oglądając film na zmianę płaczemy i smiejemy się, wszystko powraca do nas i znów czujemy się jak w czasie naszego Najpiękniejszego Dnia w Nowym Życiu. Film jest rewelacyjny, przepiękny, fantastyczny dzięki temu dostrzegamy ,jak wiele dzieło się dookoła, a czego niestety nie udało się nam zauważyć, bo tego dnia wszystko tak szybko umyka. Szczerze polecamy Wasz zespół ,to najlepszy wybór. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękne oprawę naszego ślubu i wesela :)

Marcin
27-03-2020

Dziękuję za podzielenie się opinią. Było mi bardzo miło z Wami współpracować i towarzyszyć całej Waszej rodzinie w dniu Waszego ślubu. Dzięki!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 03-01-2020

Film zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania (a po obejrzeniu wcześniejszych realizacji były ogromne :))! Pełen profesjonalizm od początku do końca. Bardzo cieszymy się, że zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Panem Marcinem. Wszystkim parom, które jeszcze się zastanawiają nad wyborem kamerzysty, z całego serca polecamy FILMefekt!
Agata i Adam

Marcin
27-03-2020

To dla mnie bardzo miłe czytać nie tylko o sprostaniu Waszym wymaganiom, ale wręcz o wyjściu zdecydowanie poza nie. Zawsze dokładamy wszelkich starań żeby film cieszył i pozwalał z przyjemnością wracać do dnia ślubu, to bardzo miło gdy jest to doceniane. Dzięki za współpracę. Wszystkiego dobrego !

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 17-11-2019

Najlepszą decyzję jaką mogliśmy podjąć to współpraca z Marcinem i FILMefekt. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Filmowanie było tak dyskretne że w ogóle nie czuliśmy że jesteśmy nagrywani :) Niesamowite ujęcia Bazyliki. Dobrą decyzją również było wzięcie drona jak i drugiego operatora kamery.
Przepiękny Trailer :) wszystko tak zgrane-muzyka ujęcia. Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam łezka w oku się zakręciła. No i oczywiście nasza przysięga ;)
Mój mąż był sceptycznie nastawiony do zatrudnienia kamerzysty -mówił że to zbędny wydatek. Jednakże po obejrzeniu skrótu a później całego filmu całkowicie zmienił zdanie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i napewno będziemy Cię Marcinie polecać
Pozdrawiamy
Monika i Łukasz

Marcin
17-11-2019

Moniko, Łukaszu, wielkie dzięki, za tak obszerną i treściwą opinię. Takie słowa potwierdzają że to co robię ma sens i dodają skrzydeł do dalszego, pełnego zaangażowania w to co robię. Rzeczywiście Bazylika z lotu ptaka wygląda jeszcze bardziej imponująco i dostojnie. Przysięga pełna wzruszeń nagrana z dwóch punktów widzenia dzięki dwójce operatorów to również bardzo ciekawy moment w filmie. Jest mi bardzo miło że mogłem wykonać dla Was film, dziękuję za współpracę i jeszcze raz za tak wartościową opinię. Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz życzę wszelkiej pomyślności. Trzymajcie się! :)

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Osie
Data dodania: 31-10-2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z FILMefekt...film spełnił nasze oczekiwania w 100%...pełen profesjonalizm i zaangażowanie że strony Marcina...gorąco polecamy!!!

Marcin
31-10-2019

Dziękuję za opinie. Fajnie że do mnie trafiliście i że mogłem pomóc :)

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-06-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 28-09-2019

Pełen profesjonalizm od początku aż do końca - tak w jednym zdaniu mogę ująć całą współpracę z FilmEfekt. A wszystkim bardzo indywidualne podejście, wiele podpowiedzi podczas kręcenia ujęć, fajna atmosfera. Podczas uroczystości ślubnej jak i wesela mimo, że kamerzysta musi być zawsze obok to nie odczuliśmy tej obecności jakoś nachalnie, bardzo fajnie zgrał się Pan z całą uroczystością czuliśmy się mega swobodnie. A efekt pracy - zarówno zapowiedź, teledysk jak i główny film sprawił Nam wiele radości i wywołał wiele emocji, wszystko w odpowiednim klimacie, idealnie wyłapane momenty, fajne przejścia filmu, każda ważna rzecz z wesela została doskonale ujęta, nic nie zostało pominięte - naprawdę dobra robota. Film jest bardzo wysokiej jakości i to nie tylko nasza opinia to także ocena naszej rodziny i przyjaciół z którymi oglądaliśmy film i zrobił on naprawdę wielkie WOW! Będziemy często do niego wracać :)

Zostaje Nam tylko podziękować i serdecznie polecić wszystkim zainteresowanym usługi tych wspaniałych ludzi :)
Wszystkiego dobrego! Pozdrawiamy serdecznie - Agata i Patryk

Marcin
27-03-2020

Super, bardzo się cieszę że jesteście zadowoleni. Do dziś wspominam Wasze pierwszy taniec :) Pełen swobody, luzu i uczuć :) Było mi bardzo miło z Wami współpracować, dziękuję za podzielenie się Waszą opinią. Pomyślności!

K
Karolina Bartkowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 16-08-2019

Przede wszystkim polecam Filmefekt za profesjonalizm ☺ piękna muzyka idealnie dobrana do momentu filmu , wszystkie najważniejsze momenty utrwalone oraz pokazane na teledysku ślubnym ;)

Marcin
16-08-2019

Dziękuję Karolino, za opinię i dobrą współpracę. Miło było pracować dla Was.

K
Kornelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Bydgoszcz
Data dodania: 29-10-2017

Łzy w oczach mam, duma ojców, nasze szczęście - dzięki Panu Marcinowi i Film efekt możemy zobaczyć, jak duże emocje towarzyszyły naszym zaślubinom. Film jest bardzo wzruszający, ukazuje wszystkie najważniejsze i najpiękniejsze chwile tego dnia. Świetne ujęcia, piękna muzyka i dynamika filmu sprawiają, że chce się go oglądać raz jeszcze i raz jeszcze. Mieliśmy dużo szczęścia, że wybraliśmy właśnie Pana Marcina - to człowiek z pasją, profesjonalista. Chcieliśmy, aby nasz film był wyjątkowy, po prostu "Nasz"- i taki właśnie jest. Dziękujemy! Kornelia i Krzysztof Żubkowscy :)

Marcin
15-08-2019

Cieszę się że mogłem Wam pomóc zapamiętać Wasz dzień,:)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Nazwa firmy: FILMefekt
Imię i nazwisko: Marcin Wojtas
Adres: Bydgoszcz, , 85-950, woj. kujawsko-pomorskie
511-345...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9262
Telefon
511-345...
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie