Zobacz zdjęcia (5)
❤❤❤FILM i FOTOGRAFIA pl❤❤❤ dron | ronin | 4k | 2 operatorów | fotograf, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 1
❤❤❤FILM i FOTOGRAFIA pl❤❤❤ dron | ronin | 4k | 2 operatorów | fotograf, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 2 ❤❤❤FILM i FOTOGRAFIA pl❤❤❤ dron | ronin | 4k | 2 operatorów | fotograf, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 3 ❤❤❤FILM i FOTOGRAFIA pl❤❤❤ dron | ronin | 4k | 2 operatorów | fotograf, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 4 ❤❤❤FILM i FOTOGRAFIA pl❤❤❤ dron | ronin | 4k | 2 operatorów | fotograf, Grodzisk Mazowiecki - zdjęcie 5
1 / 5

❤❤❤FILM i FOTOGRAFIA pl❤❤❤ dron | ronin | 4k | 2 operatorów | fotograf id:12528

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
502-062...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Dzień dobry:)

Agnieszka i Łukasz – to my ponad dziesięć lat temu stworzyliśmy FILM i FOTOGRAFIA pl. Od tego czasu realizujemy subtelne i romantyczne filmy i fotografie ślubne. Naszą ofertę kierujemy do świadomego i wymagającego klienta, dlatego w każdy reportaż wkładamy mnóstwo zaangażowania.

Nie zatrudniamy podwykonawców! Wszystkie prace z naszego portfolio, są dziełem naszego zespołu.
Dzięki temu nasze filmy i fotografie odznaczają się nie tylko nieprzeciętną jakością, ale również spójnością i emocjonalnością kadrów.

Wyróżnia nas jakość. Jakość od pierwszego kontaktu z klientem. Jakość sprzętu na którym pracujemy. Jakość pracy w czasie wesela, sesji i w czasie obróbki materiału. Jakość w finalnej oprawie gotowych produktów.

Kreatywny i spersonalizowany montaż oraz artystyczne podejście do fotografii i filmu -
to podstawy działania FILM i FOTOGRAFIA pl. Działania od 2009 roku.

Przy realizowaniu filmów i sesji fotograficznych stawiamy na indywidualizm!

Decydując się na naszą firmę możesz wybrać pakiet filmowy, pakiet fotograficzny lub pakiety łączone.
Przy wyborze pakietu łączonego (film i fotografie) od łącznej sumy odejmujemy 5%.

Pracujemy na najnowocześniejszym i najwyższej klasie sprzęcie. Posiadamy DRONA i chętnie pokażemy Państwa ślub z innej perspektywy. Nagrywamy techniką DSLR (lustrzankami cyfrowymi Canon i Sony). Posiadamy optykę firmy Canon, systemy stabilizacji obrazu (slider, elektroniczny steadicam, kran kamerowy)

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo więcej informacji o nas - naszych filmach i fotografiach.

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić Państwu spersonalizowaną ofertę. Proponowane przez nas pakiety są bowiem elastyczne - chętnie dostosowujemy je do oczekiwań Narzeczonych. Doradzamy, pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania, wyjaśniamy różnice w pakietach i odpowiadamy na Państwa pytania techniczne.

ZA TYMI SŁOWAMI STOJĄ LUDZIE. NAWET CAŁKIEM FAJNI I ROZMOWNI. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W RAZIE JAKICHKOLWIEK PYTAŃ. ODPOWIADAMY SZYBKO, KOMPLEKSOWO I KONKRETNIE.

Masz pytania? Czekamy na Twój kontakt.

Do zobaczenia:)
Agnieszka i Łukasz
FILM i FOTOGRAFIA pl

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kiedy myśleliśmy nad najbardziej przekonywująca odpowiedzią na to pytanie nasuwało się mnóstwo argumentów! Oczywiście sporo z nich poznacie czytając cały opisy naszego profilu. Tutaj chcielibyśmy jednak tak na początek zapewnić Was, że gdybyśmy mieli jeszcze raz brać ślub (czego nie planujemy😉) , to z pewnością chcielibyśmy mieć taką ekipę jak FILMiFOTOGRAFIA! W naszym działaniu takie podejścia jak: profesjonalizam, kreatywność, indywidualne spojrzenie na każdą parę, wrażliwość na chwilę i sytuacje rodzinne (...) - nie są jedynie marketingowymi chwytami lecz rzeczywistością! Potwierdzają to nasze opinie, do których serdecznie Was przekierowujemy 😍

Czym wyróżnia się nasza oferta?

🎥 Nie zatrudniamy podwykonawców!
Wszystkie prace z naszego portfolio, są dziełem zespołu FILMiFOTOGRAFIA Dzięki temu przekazywane materiały odznaczają się nie tylko nieprzeciętną jakością, ale również spójnością i emocjonalnością kadrów. W dniu Waszego ślubu nie zaskoczy więc Was sytuacja, w której za progiem Waszego domu, ze sprzętem filmowo-fotograficznym pojawi się ktoś przypadkowy. Ktoś, kto został zatrudniony jedynie na to jedno zlecenie. Zlecenie, które dla Was jest przecież najważniejszym dniem w życiu!
🎥 Rozluźnianie atmosfery
Niejednokrotnie słyszeliśmy od naszych narzeczonych, że wszelkie skrępowanie, stres, czy obawy minęły im wraz z naszym pojawieniem się w dniu ślubu. Skąd takie odczucia? Wynikają one z uczciwości, która jest nieodłącznym elementem prowadzenia przez nas nie tylko firmy, ale i życia. Empatyczne spojrzenie na każdą parę, na każdą mamę, czy szerzej - sytuację rodzinną jest z pewnością czymś do czego przywiązujemy ogromne znaczenie.
🎥 Każda para jest dla nas ważna!
Nie jesteście dla nas dwojgiem ludzi, którzy zatrudniają, płacą i kwita! Jesteście dla nas parą, która ma marzenia związane z dniem ślubu i my te marzenia pomożemy Wam zrealizować.
🎥 Jakość
Jakość od pierwszego kontaktu z klientem. Jakość sprzętu na którym pracujemy. Jakość pracy w czasie wesela, sesji i w czasie obróbki materiału. Jakość w finalnej oprawie gotowych produktów.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Założycielem, pomysłodawcą i kreatorem naszej firmy jest Łukasz. Z filmem związany od początku swojego zawodowego życia. Pracował dla TVN24 oraz TVN Warszawa.
Realizował w swojej karierze filmy dla takich marek i instytucji jak: PZU, Orange, Tchibo, Samsung, PZWL, PWN, Urząd Miasta Warszawa, Kancelarii Prezydenta RP. Był też redaktorem i wydawcą programów "na żywo" Ulice i Jazda Warszawska w TVN Warszawa. Jest licencjonowanym operatorem drona. Od ponad 10 lat pracuje jako operator kamery i montażysta w Biurze Promocji Uniwersytetu Warszawskiego.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

FILMiFOTOGRAFIA rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Filmem i fotografią zajmowaliśmy się już kilka lat wcześniej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Materiały ślubne jako FILMiFOTOGRAFIA realizujemy od 2010 roku.
W tym czasie kilkakrotnie przeobrażaliśmy nasze działania, co sezon monitorowaliśmy rynek, aby poznawać potrzeby Narzeczonych. Aktualnie z całą pewnością możemy stwierdzić, że doświadczenie, które w naszym wydaniu jest nieodłącznie związane z kreatywnością i pasją do nowych technologii, to bardzo mocny punkt naszej firmy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z Wami! Jesteśmy społecznikami. Lubimy ludzi, a każde spotkanie z Narzeczonymi i ich rodziną daje nam ogromną przyjemności i często sporą dawkę wiedzy. Kiedy widzimy u Was gry planszowe - chętnie o nie spytamy. Kiedy od progu wita nas Wasz piesek - od razu zastanawiamy się co to za rasa. Jeżeli widzimy starszą babcię, która siedzi na fotelu i ukradkiem przygląda się temu co się dzieje - chętnie spytamy o jej samopoczucie lub o to, czy pamięta jak wyglądał jej ślub. Takich rzeczy oczywiście nie można zaplanować! To po prostu ludzka życzliwość, dziennikarska ciekawość i artystyczna kreatywność, którą w sobie mamy. Nasza praca to porywista jak rzeka głębia emocji i relacji, to morze wspomnień, które zostają z nami na zawsze i w końcu to ocean miłości, która przecież od zawsze i na zawsze wiąże Narzeczonych!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Aparaty oraz obiektywy Sony i Canon. Stabilizator DJI Ronin, Dron DJI, slider, statywy Manfrotto, mikroporty Sennheiser, mikrofony Rode, rekorder Tascam.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Kiedy tworzymy filmy reklamowe przeważnie możemy starannie zaplanować światło, ustawić scenografię, dobrać aktorów. Produkcja filmowa i fotograficzna podczas dnia ślubu, to bardzo wymagający reportaż. Tutaj mało co można powtórzyć, za to sporo rzeczy warto "złapać" i to wszystko w filmowy, romantyczny sposób. Podczas takiego dnia otoczenie, czy sceneria nagrania zmienia się bardzo często. Dobra jakość sprzętu pozwala nie tylko poradzić sobie w różnych warunkach oświetleniowych, czy lokalowych (często nagrania realizowane są w bardzo małych pomieszczeniach), ale przede wszystkim nie przegapić ważnych chwil, spojrzeń, czy dotyków przez problemy techniczne.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Możecie mieć pewność, że podczas Waszego ślubu będzie jeden z właścicieli, czyli Łukasz lub Agnieszka. Pozostała część naszej ekipy jest też stała. Konkretny skład jest uzależniony od wybranego pakietu i okoliczności.

Jak ubieramy się na wesele?

Dbamy o elegancji i godny ubiór. Ważna jest też dla nas spójność w garderobie ekipy. Przeważnie ubieramy się w ciemne spodnie oraz eleganckie czarne koszule. Taki wygląd umożliwia nam niejako niewidoczność. Jeżeli Wasze oczekiwania w tym zakresie są inne, (np. wolicie białe koszule), to oczywiście możemy się z tym dostosować do Waszych preferencji.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Dbamy o jakość oprawy! Jest ona dla nas bardzo ważna.
Film i fotografie przekazujemy w tzw. Pendrive Box'ach, czyli pudełeczkach z pendrivem. Nasi Narzeczeni mogą liczyć na pełną personalizację. Mogą wybrać zarówno kolor jak i rodzaj materiału, a także rodzaj czcionki.
Tak przekazujemy każdy materiał! Istnieje oczywiście możliwość wybrania dodatkowych opcji z pełnej gamy produktów dodatkowych. Przy tworzeniu oprawy, korzystamy z oferty firmy n-photo, która zapewnia najwyższą jakość produktów.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Dbamy o jakość oprawy! Jest ona dla nas bardzo ważna.
Film i fotografie przekazujemy w tzw. Pendrive Box'ach, czyli pudełeczkach z pendrivem. Nasi Narzeczeni mogą liczyć na pełną personalizację. Mogą wybrać zarówno kolor jak i rodzaj materiału, a także rodzaj czcionki.
Tak przekazujemy każdy materiał! Istnieje oczywiście możliwość wybrania dodatkowych opcji z pełnej gamy produktów dodatkowych. Przy tworzeniu oprawy, korzystamy z oferty firmy n-photo, która zapewnia najwyższą jakość produktów.
Fotografie wspaniale prezentują się w fotoalbumach z autorskim, artystycznym i spersonalizowanym projektem.
Część fotografii przekazujemy także w formie galerii chronionej hasłem, które możecie Państwo przekazać wybranym przez siebie osobom.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Maksymalnie jest to dziewięćdziesiąt dni roboczych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak posiadamy takie uprawnienia - każda osoba z naszej ekipy.
Dodatkowo podczas mszy świętej zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie. Z doświadczenia wiemy, że ten moment, w którym stoicie z przodu kościoła (jakby nieco osamotnieni) jest dla Was często bardzo stresujący. Czasami gubicie się w tym czy macie jeszcze stać, czy już usiąść, a może klęknąć. Podczas przygotowań określamy nasze tajne znaki, na wsparcie których podczas mszy świętej możecie liczyć😉 Przecież, to właśnie ten moment - sakrament jest najważniejszą częścią dnia ślubu i nie może być tutaj mowy o nadmiernym stresie 😍

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Łukasz jest licencjonowanym operatorem drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które przywołuje wspomnienia i budzi emocje - to oczywiste! Sami mieliśmy taką sytuację, że Agnieszka znalazła w domowej biblioteczce zdjęcie jednej z naszych córek. Było ono bardzo niepoprawne technicznie, ale miało w sobie to coś! Na tej fotografii udało się faktycznie uchwycić pewne spojrzenie naszej córki, które jednoznacznie kojarzyło się nam z nią oraz chwilami, które razem już przeżyliśmy.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy etap ma coś w sobie! Jednak trzeba zaznaczyć, że to w sumie w dużej mierze zależy od Narzeczonych. Kiedy Wy się dobrze czujecie, to nam się to udziela.
PRZYGOTOWANIA, to poznanie Was przez pryzmat Waszego pokoju 😉 Wspaniałe to! Ktoś interesuje się piłka, ktoś uwielbia górskie wędrówki. podczas tej części poznajemy też Wasze rodziny i to jest dla nas doprawde fascynujące!
MSZA ŚWIĘTA, to dla nas (również prywatnie) bardzo ważny moment więc jakby nie podlega ocenie 😉
WESELE - tu jest dużo śmiechu i możliwości kreatywnego podejścia do ujęć.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Chętnie podejmiemy się realizacji sesji zagranicznych.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Dominuje zieleń, czyli parki, łąki, lasy... Przy wyborze miejsca na plener zawsze pytamy Was nie tylko o miejsce, które Wam się podoba, ale również o klimat i rodzaj sesji jaka Wam się podoba.
Możecie liczyć na nasza pomoc i zaangażowanie w tym zakresie.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Podstawa, to życzliwe nastawienie do innych oraz do siebie samego. Naprawdę nie trzeba martwić się o wszystko, czy przejmować każda nieprzewidzianą sytuacją. Wesele jest od weselenia się i o tym trzeba pamiętać!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak - oczywiście. Personalizacja, to ważny element całego naszego podejścia do produkcji filmowej i fotograficznej.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nasz sprzęt jest do tego dostosowany, a nasze umiejętności świetnie z niego korzystają 😉

Nasze pasje.

W worku z pasjami członków naszej ekipy znajdziecie wiele...
Miłość do "Łódeczek" (Fiatów Barchetta), jazdy na rowerze, górskich wędrówek, tańca, muzyki, teatru (szczególnie musicali), filmu...

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020

Opinie (16)

❤❤❤FILM i FOTOGRAFIA pl❤❤❤ dron | ronin | 4k | 2 operatorów | fotograf id:12528
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Huta Żabiowolska
Data dodania: 24-01-2023

Współpraca z film i fotografia w pełni spełniła nasze oczekiwania. Krótki czas oczekiwania na film, dobry kontakt z kamerzystą i piękny efekt jego pracy!
Łukasz jest niesamowicie ciepłym człowiekiem, zaangażowanym w to co robi i dbającym o to, by wszystko przebiegło jak najlepiej, klasa sama w sobie! Zastosował się do naszych uwag i byliśmy bardzo zadowoleni z materiału, wspaniała pamiątka! W czasie ślubu i wesela był niemal niewidoczny, przez co mogliśmy czuć się naprawdę swobodnie. Polecamy z całego serca!

Łukasz
28-02-2023

Dziękujemy! ❤

S
Sylwia i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2021
Pionki
Data dodania: 17-01-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Agnieszki i Łukasza, są bardzo miłymi i pomocnymi ludźmi. Ich pomoc jest nieoceniona w tak ważnym dniu dla młodej pary.
Profesjonalizm w każdym calu. Piękne zdjęcia i cudownie zmontowany film. Świetnie dobrana muzyka i efektowne przejścia filmowanych momentów sprawiają, że film ogląda się z przyjemnością. Gdybyśmy mieli ponownie wybierać ekipę filmową to na pewno wybralibyśmy FilmiFotografia.

Łukasz
19-01-2023

Dziękujemy! ❤

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Skierniewice
Data dodania: 17-01-2023

Polecamy z całego serca! Film oraz teledysk ślubny wyszedł piękniej niż mogliśmy sobie wyobrazić :)

Łukasz
19-01-2023

Dziękujemy! ❤

P
Patrycja i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2021
Warszawa
Data dodania: 17-01-2023

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Agnieszki i Łukasza i z całego serca polecamy współpracę z nimi. Są bardzo sympatyczni, profesjonalni i widać, że do swojej pracy podchodzą z ogromną pasją. Zarówno film jak i zdjęcia w 100% spełniły nasze oczekiwania i gdybysmy miali raz jeszcze wybrać fotografa i kamerzystów, ponownie wybralibysmy filmifotografia. Agnieszko, Łukaszu jeszcze raz dziękujemy Wam są wspaniałą pamiątkę :)

Łukasz
19-01-2023

Dziękujemy! ❤

J
Justyna & Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Żyrardów
Data dodania: 02-01-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy przez Agnieszkę i Łukasza. To niesamowici ludzie o ciepłym sercu, podchodzą z dużą pasją do swojej pracy, przy czym efekty tej pracy są niesamowite! Polecamy z całego serca, gdybyśmy mieli wybrać drugi raz ekipę do oprawy filmowej i fotograficznej ślubu oraz wesela, bez zastanowienia wybralibyśmy Agę i Łukasza jeszcze raz! Na prawdę warto! :)

Łukasz
10-01-2023

Dziękujemy! ❤

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Sochaczew
Data dodania: 21-09-2020

Filmifotografia.pl uświetniło nasz dzień swoją obecnością! Cudownie współpracowało się z Agnieszką i Łukaszem. Zdjęcia i film przygotowane w sposób profesjonalny, ujęcia przepiękne, oglądając materiały płakałam ze szczęścia ja, mój mąż, a także nasi bliscy! Bardzo się cieszę, że trafiliśmy właśnie na nich! Ludzie z pasją :)!

Łukasz
11-01-2023

Dziękujemy! ❤

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-05-2019
Warszawa
Data dodania: 05-02-2020

FilmiFotografia spełnili nasze wszystkie oczekiwania. Poprzeczkam była postawiona bardzo wysoko, ponieważ Pan Młody sam jest fotografem więc tym bardziej podchodzi do tematu krytycznie. Kadry i montaż na bardzo wysokim poziomie, uwzględnione zostały wszystkie nasze sugestie zarówno w dniu ślubu jak i później podczas postprodukcji. Profesjonalistów poznaje się pot tym, że jest ich wszędzie pełno ale nigdzie ich nie widać, zarówno podczas ślubu/wesela jak i na filmie.
Uwiecznili wszystkie kluczowe momenty i do tego starali się sfilmować wszystkich gości co im się naprawdę udało.
Dodatkowo świetny kontakt z ekipą - Łukasz przesymaptyczny, życzliwy a do tego na pierwszym spotkaniu dał nam wiele przydatnych wskazówek.
Szczerze polecamy :-)
Kasia i Łukasz

Łukasz
11-01-2023

Dziękujemy! ❤

P
Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-07-2019
Żyrardów
Data dodania: 05-02-2020

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z FilmiFotografia 🙂 Wybraliśmy film ślubny 2 operatorów plus dron. Kontakt od początku super. W dniu ślubu spokojni, opanowani i ogromnie sympatyczni. Co najważniejsze bardzo indywidualne podejście. Łukasz omówił z nami wszystko przed ślubem, wziął pod uwagę nasze pomysły, w dniu ślubu o nic się nie martwiliśmy. Film wyszedł bardzo naturalny, na czym najbardziej nam zależało. Praca operatorów bardzo profesjonalna 🙂 Bardzo polecamy!

Łukasz
11-01-2023

Dziękujemy! ❤

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 5291710765
Adres: Grodzisk Mazowiecki, , 96-313, woj. mazowieckie
502-062...
liczba odwiedzin: 11404
Zadzwoń
502-062...
Napisz

Popularne miasta w okolicy