Zobacz zdj─Öcia (1)
filmowanie , Słupsk - zdjęcie 1
1 / 1

filmowanie id:2511

Słupsk, pomorskie

O nas

Jeste┼Ťmy firm─ů, kt├│ra wykona dla Pa┼ästwa ka┼╝de zlecenie z zakresu videofilmowania i fotografii ┼Ťlubnej (opcja), plenerowej, reporta┼╝owej, chrztu, komunii, studni├│wki i imprez okoliczno┼Ťciowych. Ka┼╝dy Klient jest wyj─ůtkowy, dlatego zlecenia rozpatrujemy indywidualnie uwzgl─Ödniaj─ůc Pa┼ästwa ┼╝yczenia.

videofilmowanie - mo┼╝liwo┼Ť─ç nagrywania na dwie kamery przez dw├│ch operator├│w,
archiwizacja danych, zapisywanie materiału video z kaset VHS na płytach DVD,
obróbka i montaż powierzonego matriału video.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem - cyfrowe 3-przetwornikowe kamery marki Sony HDRFX1 3CCD, materiał montujemy na nowoczesnych komputerach przy użyciu programu do nieliniowego montażu obrazu EDIUS 5 - firmy Canopus - ze wsparciem programów firmy ProDat - Vitascene, Mercalli, Heroglyph i Adorage. Materiał nagrywamy w formacie DV, na płytach DVD w formacie obrazu 4:3 lub 16:9 z pełnym menu oraz nadrukiem na płytach i okładkach.

Zapewniamy innowacyjno┼Ť─ç, oryginalno┼Ť─ç i niepowtarzalno┼Ť─ç materia┼éu, kt├│ry zrealizujemy dla Was i Waszych najbli┼╝szych.

Posiadamy stosowne zezwolenie do fotografowania i videfilmowania w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Kuri─Ö Diecezjaln─ů w Koszalinie.

liczba odwiedzin: 2042