Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
*** Film * Fotografia *** Kamerzysta * Fotograf * Gwarancja ceny ***, Kraków - zdjęcie 1
*** Film * Fotografia *** Kamerzysta * Fotograf * Gwarancja ceny ***, Kraków - zdjęcie 2 *** Film * Fotografia *** Kamerzysta * Fotograf * Gwarancja ceny ***, Kraków - zdjęcie 3 *** Film * Fotografia *** Kamerzysta * Fotograf * Gwarancja ceny ***, Kraków - zdjęcie 4 *** Film * Fotografia *** Kamerzysta * Fotograf * Gwarancja ceny ***, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

*** Film * Fotografia *** Kamerzysta * Fotograf * Gwarancja ceny *** id:35421

Kraków, małopolskie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

FOTOGRAF KAMERZYSTA KRAKÓW

Filmujemy Dzień Uroczystości Ślubnych od umówionej godziny - do ok. 1 w nocy.
Forma końcowa zmontowanego materiału - do ustalenia. Standardowo i najczęściej montujemy materiał z podziałem na części : Przygotowania, Błogosławieństwo, Ceremonia, Pierwszy Taniec, Wesele, Oczepiny.
Montujemy teledyski z Dnia Uroczystości i z sesji plenerowych, trailery (zapowiedzi).
Oprócz prezentowanych tutaj teledysków, które są opcją przy filmowaniu, realizujemy klasyczny reportaż z Dnia Ślubu od przygotowań, przez ceremonię do oczepin na sali weselnej.

Standard techniczny u nas to aparaty na gimbalach (elektronicznych stabilizatorach) oraz statywach i zewnętrzne rejestratory dźwięku.

Dojeżdżamy w każde miejsce.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, gdzie możemy porozmawiać i oczywiście dostosować ofertę specjalnie dla Was.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy przekonani, że nasze zdjęcia i filmy wykonane z najwyższą starannością Wam się spodobają. A przekonanie to opieramy na reakcjach Nowożeńców na otrzymane od nas materiały. Nie zdarzyło nam się nigdy jakiekolwiek słowo skargi, wręcz przeciwnie - zawsze otrzymujemy szczere podziękowania i wyrazy zadowolenia z otrzymanych zdjęć i filmów,

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Wami od umówionej godziny podczas przygotowań, ceremonii i wesela do zakończenia oczepin, czyli do ok. 1 w nocy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Obsługa fotograficzna, filmowanie od przygotowań przez ceremonię i wesele, sesja podczas przyjęcia weselnego w podgrupach np. z rodzicami, świadkami, rodzeństwem i wszystkimi chętnymi gośćmi. Galeria internetowa dla gości, gotowe zdjęcia i filmy na pendrivie w etui.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Filmowaniem ogólnie pojętym zajmujemy się zawodowo od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywamy od początku współpracując ze stacjami telewizyjnymi i prywatnymi producentami. Od kilku lat zajmujemy się równolegle profesjonalną produkcją reportaży z dnia Ślubu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmujemy się zawodowo od ok. 10 lat, wcześniej jeszcze na etapie fotografii analogowej amatorsko i hobbystycznie.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Filmujemy najnowszymi modelami aparatów bezlusterkowych, dźwięk standardowo rejestrujemy równolegle rejestratorem dźwięku,
Fotografia to oczywiście pełnoklatkowe aparaty i jasne obiektywy.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład naszej ekipy to w zależności od zamówienia od jednej do czterech osób.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowe filmy udostępniamy jako niepubliczne na YouTube lub Vimeo i dodatkowo pliki HD na pendrivie w etui.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniamy w galerii dla gości, którą edytują Nowożeńcy i udostępniają później link i hasło.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście posiadamy zezwolenia wydane przez Kurię krakowską do filmowania i fotografowania podczas uroczystości kościelnych.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2019

Opinie (14)

Dodaj opinię
*** Film * Fotografia *** Kamerzysta * Fotograf * Gwarancja ceny *** id:35421
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2022
Kraków
Data dodania: 06-07-2022

Polecam w 100%.Panowie wykonali kawal dobrej roboty.Video przeszlo nasze wszystkie oczekiwania😊

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2021
Pstrągowa
Data dodania: 17-12-2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej współpracy. Dyskretne filmowanie nikomu nie przeszkadzało w zabawie i zostało docenione przez gości. Efekty w postaci filmu ślubnego i teledysku przerosły nasze oczekiwania, zdecydowanie polecamy :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2020
Włodawa
Data dodania: 17-12-2020

Panowie to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać by mieć wspaniale uwieczniony nasz dzień. Pełen profesjonalizm na etapie rozmów, podpisania umowy, przed jej wykonaniem, w trakcie i po.Co ważne - dojeżdżają nawet na koniec świata! Nasi goście byli zachwyceni faktem, że ekipa byla całkowicie niewidoczna podczas uroczystości i imprezy. W reportażu nie brakuje żadnej z ważnych chwil, a ogromy plus dla fotografa za pilnowanie naszej postawy w każdej chwili dzięki czemu cały czas prezentowaliśmy się tak jak należy. Dodatkowo wszystko działo się w tak luźnej atmosferze, że zapomnieliśmy o całym stresie i świętowaliśmy ten dzień najlepiej jak mogliśmy. Drugi raz wybralibyśmy tak samo. Dziękujemy i Polecamy całym sercem<3

Dominik, Jarosław
18-12-2020

Dzięki :-)

A
Ania i Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-06-2020
Kraków
Data dodania: 02-09-2020

Jak najbardziej polecamy usługi tej firmy i jednocześnie przekonujemy wszystkich niezdecydowanych na wybranie właśnie fotografiaifilm w celu uwiecznienia swojego ślubu i wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy oraz wyniku końcowego naszego filmu. Wszystkie nasze sugestie były brane pod uwagę, a poprawki do filmu wykonywane w bardzo szybkim tempie. Jeśli ktoś szuka profesjonalnej i rzetelnej usługi to właśnie tutaj macie to jak w banku:)

Dominik, Jarosław
23-10-2020

Dziękujemy :-)

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Kraków
Data dodania: 20-08-2020

Ekipa najlepsza na świecie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Cieszymy się ogromnie, że to właśnie Ci Panowie uwieczniali nasz ślub i wesele foto - video!!! Polecamy :)

Ekipa najlepsza na świecie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Cieszymy się ogromnie, że to właśnie Ci Panowie uwieczniali nasz ślub i wesele foto - video!!! Polecamy :)

Ekipa najlepsza na świecie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Cieszymy się ogromnie, że to właśnie Ci Panowie uwieczniali nasz ślub i wesele foto - video!!! Niezawodni i niezastąpieni, łatwy kontakt oraz elastyczność! Pierwsza klasa. Polecamy :)

Dominik, Jarosław
23-10-2020

Dziękujemy :-)

P
Paulina Ziemnik
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-07-2019
Nowy Sącz
Data dodania: 13-01-2020

Z Mężem z całego serca polecamy usługi fotografiaifilm. Cały ten magiczny dzień został wspaniale udokumentowany na filmie oraz na zdjęciach i idealnie zmontowany. Kontakt z panem Jarkiem i Dominikiem był bardzo łatwy i przyjemny, wszystko szło bardzo sprawnie bez żadnych opóźnień, wszystkie poprawki przez nas wskazane przy montażu materiału były brane pod uwagę. Jest to najpiękniejsza pamiątka wykonana z jak największa starannością. Jeszcze raz dziękujemy.

Dominik, Jarosław
13-01-2020

Dziękujemy :-) Współpraca z Wami to była przyjemność :-)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Kraków
Data dodania: 22-12-2019

Zdecydowanie polecamy współpracę z fotografiaifilm :) Panowie posiadają bardzo duże doświadczenie co od razu można zauwazyc w ich pracy jak i w podejsciu do klienta. Film jak i zdjęcia wykonane na najwyższym poziomie. Kontakt natychmiastowy, współpraca z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy Panom w przekazaniu magii naszego dnia :)

Dominik, Jarosław
23-12-2019

Dziękujemy :-)

N
Norbert
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2019
Kielce
Data dodania: 06-12-2019

Fachowcy w pełni godni polecenia! Bardzo dobry kontakt przed, w trakcie uroczystości a także po niej. Materiał na najwyższym poziomie wszystko wykonywane zgodnie ze wszelkimi wspólnymi ustaleniami. Pozdrawiamy :)

Dominik, Jarosław
06-12-2019

Dziękujemy 🙂

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Kraków, , 30-383, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 9183

Popularne miasta w okolicy