Filmowanie PAR - Full HD oraz 4K id:23104

Oferta
Dodaj do plannera

"Są takie chwile, które warto zapamiętać.
Chwile, które warto przeżyć jeszcze raz"

Nasza firma powstała w 2014 roku. Sztuki operatorskiej oraz technik montażu uczyliśmy się od najlepszych, ale prawdziwą pasją i zaangażowaniem zaraziliśmy się przy okazji realizacji naszego filmu ślubnego. Jako młode małżeństwo doskonale pamiętamy ile przygotowań kosztuje dzień ślubu, ale także ile radości dostarcza możliwość powrotu do tego dnia.

Dlatego pragniemy zaoferować Państwu realizację filmów:
- ze ślubów,
- przyjęć weselnych,
- innych uroczystości okolicznościowych np. studniówek, komunii.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nigdy nie realizujemy filmów w sposób schematyczny i rutynowy. Współczesna pamiątka ślubna to nie tylko reportaż z najważniejszych wydarzeń. To poszukiwanie ciekawych ujęć oraz możliwość pokazania unikalnej historii o miłości.
Jesteśmy otwarci na Wasze wymagania, zapytania i oryginalne pomysły. A wszystko po to, by stworzyć pamiątkę, która w przyszłości dostarczy wielu szczęśliwych powrotów do tych najpiękniejszych chwil.

Do realizacji filmów wykorzystujemy: wysokiej klasy sprzęt marki SONY (kamery oraz aparaty z wymienną optyką), rejestrujący obraz w rozdzielczości Full HD oraz 4K; drona marki DJI, do niebanalnych ujęć z powietrza; stabilizatory obrazu tj. slider, monopod, gimbal, do nadania ujęciom odpowiedniej płynności; rejestrator dźwięku, do pozyskania czystego audio.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi fotografami oferujemy Państwu możliwość realizacji kompleksowej usługi foto-video w jednej firmie, co z pewnością zaoszczędzi Państwa czas.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Patryk i Aleksandra Rudzińscy

Uwiecznij Swoje najpiękniejsze chwile

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • film z powietrza (dron)
  • full HD
  • lustrzanka DSLR
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / film

W naszej firmie znajdziecie Państwo zróżnicowane pakiety filmowo-fotograficzne, pozwalające wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb i budżetu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

507-518...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Filmowanie PAR
Imię:Patryk
Nazwisko:Rudziński
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kod:97-300
Data dodania: 05-10-2016
Liczba odwiedzin: 272

Polecamy

Nowe ogłoszenia