Filmowanie Ślubów i wesel id:23241

Oferta
Dodaj do plannera

Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy chcą mieć wspaniały film ze swojego ślubu. Jest on pięknym wspomnieniem oraz wspaniałą przygodą. Wspomnienie najważniejszego dnia z życia dwojga kochających się osób musi być najlepszy na świecie. Dlatego przy użyciu najlepszego sprzętu, doświadczenia oraz Was, tworzymy dzieła sztuki, które będą wspomnieniem na całe życie.
Do reportażu ślubno - weselnego używamy sprzętu najwyższej jakości: lustrzanek i kamer firmy CANON oraz DRONA. Ślub filmujemy z jednego, dwóch lub więcej obiektywów. Na zewnątrz może towarzyszyć Wam zapis z DRONA (ślub, plener). Piękne ujęcia z góry będą niesamowitym obrazem, które pozazdroszczą Wam wszyscy znajomi.
Ruchomy obraz to raz. Chwile uchwycone na papierze to dwa. Fotografia to również niesamowite wspomnienia i godziny spędzone w ciepłych objęciach ukochanej osoby przy gorącym kominku w mroźne zimowe wieczory.
Serdecznie zapraszamy
Zespół BEST FILM COMPANY

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 4 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Filmowanie Ślubów i wesel id:23241
Ilość głosów: 4 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Janusz Dodano: 17-12-2016
Data imprezy: 20-08-2016 Miejscowość: Kruszyn k. Bydgoszczy
(5)
Wybraliśmy z żoną na nasz ślub i wesele firmę BestFilm HD i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Fajnie i profesjonalnie z montowali nam film z wesela i super dobrali muzykę do poszczególnych scen na płycie. Są otwarci na różne pomysły i sami też mają ciekawe propozycje, żeby to wszystko ciekawie wyglądało. Oglądając film z naszego wesela byliśmy nim zachwyceni i polecamy przyszłym młodym parom skorzystania z usług BestFilmHD.
Autor: Estera i Maciej Dodano: 16-12-2016
Data imprezy: 05-03-2016 Miejscowość: Bydgoszcz
(5)
Wspaniała pamiątka z przygotowań, ślubu i wesela. Pełen profesjonalizm. Jesteśmy przekonani, że lepiej nie mogliśmy trafić. Bezproblemowy kontakt przed jak i po weselu. Gorąco polecamy!
Autor: Karolina Dodano: 16-12-2016
Data imprezy: 16-12-2016 Miejscowość: bydgoszcz
(5)
Gorąco polecam! Film z wesela fajny, zdjęcia również. Wszystko na czas. Dbałość o szczegóły i... słuchanie wymagań klienta:) za to wielki plus. Naprawdę warto!
Autor: Joanna Dodano: 15-12-2016
Data imprezy: 10-09-2016 Miejscowość: Bydgoszcz
(5)
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Polecamy.

Skontaktuj się

607-200...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:BESTFILMCOMPANY
Imię:Robert
Nazwisko:Obryk
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Data dodania: 17-10-2016
Liczba odwiedzin: 442

Polecamy

Nowe ogłoszenia