Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Filmowanie ślubu, wesela - tanio, a i starannie :) id:34914

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Filmowanie ślubu, wesela - tanio, a i starannie :)

Marta Ostatnio widziany wczoraj
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 03-04-2018
Liczba odwiedzin: 155

Oferta

Bierzecie wkrótce ślub? Chcielibyście utrwalić ten piękny czas na dłużej niż jeden dzień? Może warto zastanowić się nad „wideo-relacją”?

Zwykle profesjonalne filmowanie ślubu+wesela nie należy do najtańszych, dlatego mam dla Was propozycję! Z chęcią utrwalę ten szczególny dzień najlepiej jak tylko potrafię. Jestem osobą młodą, kreatywną, filmowaniem zajmuję się hobbystycznie, ale teraz chciałabym to wykorzystać i komuś pomóc.

Zdaję sobie sprawę z tego, jak wielkie wydatki ponosi się przy organizacji wesela. Doskonale wiem, że rezygnuje się z filmowania, bo ciężko jest znaleźć pieniądze na fotografa i kamerzystę jednocześnie. Ale wiem też, że mogę Wam w tym pomóc. I choć nie mam sprzętu za kilkanaście tysięcy to uwierzcie mi – potrafię zrobić materiał bardzo dobrej jakości za pomocą mojej lustrzanki i programu do montażu, który bez problemu będziecie mogli oglądać na największym ekranie!

Dlatego jeżeli nie boicie się mi zaufać i chcielibyście „zaryzykować” – czekam na wiadomości (w niej proszę o datę planowanego ślubu i miejscowość, wszystkie nurtujące Was pytania) :) - rok 2018 (nawet kwiecień!) jak najbardziej wchodzi w grę! ;)

Wiem, że to wielka odpowiedzialność obiecać komuś piękną relację ze ślubu i wesela, dlatego wszystkie szczegóły chciałabym ustalić przed daną imprezą, tak żeby nie było nieporozumień.

Oferuję również możliwość realizacji krótkich filmów np. z podziękowaniami dla rodziców bądź gości (za towarzyszenie Wam w tym pięknym dniu). Scenariusz, ostateczny efekt możemy opracowywać wspólnie! (bo to szczególnie Wy macie być zadowoleni – wtedy i ja będę szczęśliwa)

A teraz najważniejsze CENA – zależna od kolejności zgłoszeń, wymagań dotyczących wideo-relacji, dla każdego indywidualna, do uzgodnienia z klientem ;)

Co do lokalizacji mojego działania –Lublin, Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski i okolice, aczkolwiek inna miejscowość wcale nie oznacza mojego „nie”. Co do rodzaju uroczystości (ślub, urodziny etc.) – również nie odmawiam na starcie. Do wszystkich ewentualnych zgłoszeń podchodzę indywidualnie – więc nie bójcie się pytać (bo kto pyta, nie błądzi!) ;)

Jeżeli znasz osoby, które szukają kogoś takiego jak ja – przekaż im to, proszę ;]
Istnieje możliwość także usługi fotografowania :)

Wszystkim czytającym życzę pięknego dnia! Pozdrawiam :)
(użyte zdjęcie-wizytówka jest moją własnością)

Rodzaj:

  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera

Cennik

Filmowanie
od 600 do 1500 / całość

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.