Fiona Salon Sukni Ślubnych Centrum Mody id:32764

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Nadarzyn, mazowieckie
Data dodania: 15-12-2017
Liczba odwiedzin: 377

Oferta Salon sukien ślubnych Nadarzyn

Fiona” to Salon Sukien Ślubnych i Wieczorowych któremu do tego czasu zaufało już wiele przyszłych Panien Młodych oraz ich Mam i Przyjaciółek. Profesjonalna obsługa w miłej atmosferze gwarantuje zadowolenie wszystkich naszych klientek.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu dokładamy wszelkich starań aby każda przyszła Panna Młoda w najważniejszym dniu swojego życia wyglądała elegancko, oryginalnie i olśniewająco w swojej wymarzonej sukni ślubnej. W naszej bogatej ofercie każda z Pań niezależnie od rozmiaru znajdzie fason odpowiadający jej oczekiwaniom ponieważ nasze suknie szyjemy na miarę dlatego każda z nich jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Szyjemy również suknie specjalnie dla Panien Młodych w ciąży. Wykonujemy także niezbędne poprawki krawieckie aby każdy szczegół był dopracowany w stu procentach ku zadowoleniu naszych klientek. Oprócz tego oferujemy szeroką gamę dodatków ślubnych takich jak bolerka, biżuteria, szale, podwiązki, welony oraz stroiki do włosów.

Zależy nam na zadowoleniu każdej klientki dlatego też nie zapominamy oczywiście o naszych Mamach Ślubnych oraz Świadkowych dla których również przygotowaliśmy ofertę sukien wieczorowych w szerokiej gamie kolorystycznej. Tak jak w przypadku sukien ślubnych gwarantujemy poprawki oraz przeróbki krawieckie aby każda mama oraz świadkowa czuła się pięknie i komfortowo.

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Fiona Salon Sukni Ślubnych Centrum Mody Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Fiona Salon Sukni Ślubnych Centrum Mody
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Nadarzyn
Kod:05-830

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:10:00 - 18:00
Nd:10:00 - 15:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.