Zobacz zdjęcia (15)
Fire & Ice DRINK BAR / Barman na wesele / Obsługa barmańska/ Drink bar, Sokołów Małopolski - zdjęcie 1
Fire & Ice DRINK BAR / Barman na wesele / Obsługa barmańska/ Drink bar, Sokołów Małopolski - zdjęcie 2 Fire & Ice DRINK BAR / Barman na wesele / Obsługa barmańska/ Drink bar, Sokołów Małopolski - zdjęcie 3 Fire & Ice DRINK BAR / Barman na wesele / Obsługa barmańska/ Drink bar, Sokołów Małopolski - zdjęcie 4 Fire & Ice DRINK BAR / Barman na wesele / Obsługa barmańska/ Drink bar, Sokołów Małopolski - zdjęcie 5
Fire & Ice DRINK BAR / Barman na wesele / Obsługa barmańska/ Drink bar, Sokołów Małopolski - zdjęcie 6
1 / 15

Fire & Ice DRINK BAR / Barman na wesele / Obsługa barmańska/ Drink bar id:55265

Sokołów Małopolski, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-672...

O nas

Barmaństwo to dla Nas styl życia. Z miłości do drinków, wkładając pełne zaangażowanie, doświadczenie oraz profesjonalne podejście nadajemy każdej uroczystości oryginalnego i niezapomnianego charakteru.
Oryginalny Bar to nie tylko mobilny bar i dobre koktajle, to przede wszystkim pozytywnie nakręceni ludzie dążący do celu sprawienia aby Wasi goście czuli się wyjątkowo. Miksowanie oryginalnych koktajli dla Waszych gości to dla Nas przyjemność i robimy to z uśmiechem na twarzy!
„Razem sprawmy by najważniejszy dzień w Waszym życiu był też najpiękniejszy”
Gwarantujemy niezapomnianą atmosferę przy barze. Zaproszeni goście wybierają drinki z karty w której znajdują się drinki: słodkie, słodko - kwaśne oraz wytrawne. Dbamy również o najmłodszych gości oraz osoby niepijące, dla których serwujemy koktajle bezalkoholowe. Sprawimy, że Wasi goście będą przez długi czas wspominać Wasze przyjęcie. Fantazyjne, kolorowe drinki bedą nie tylko ozdobą baru i stołów ale przede wszystkim sposobnością do otworzenia się na zupełnie nowe doznania smakowe. Gwarantujemy kompleksową obsługę która spełni Państwa oczekiwania w 100%
Magiczny koktajle, przygotowujemy je w różnego rodzaju szkle z eleganckimi dekoracjami, by zachwycały swoim wyglądem. Takimi koktajlami możecie pochwalić się w social mediach. Troszczymy się nie tylko o kubki smakowe Waszych gości, ale i o efekt wizualny koktajli.
Dla Nas każda uroczystość jest wyzwaniem dlatego przygotowujemy się do każdej indywidualnie.
Przygoda z barmaństwem rozpoczęła się w 2015 roku. Sztuka barmańska to umiejętność łączenia smaków oraz kreatywnego podawania drinków. Przygotowywane przez nas koktajle to połączenie wysokiej jakości produktów z Naszą pasją, wiedzą oraz uśmiechem.
Oferta skierowana jest dla każdej wyjątkowej Młodej Pary ceniącej profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego przyjęcia.
To Wy i Wasi goście są najważniejsi w tym czasie, a my będziemy miłym dodatkiem do tego wspaniałego dnia.
Nie czekaj skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Oferta Fire & Ice DRINK BAR

Oferta

od 1000 do 6000zł/ wesele

Opinie Fire & Ice DRINK BAR (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Fire & Ice DRINK BAR

Nazwa firmy: Fire & Ice DRINK BAR
Imię i nazwisko: Adrianna Kobiernik
Adres: Sokołów Małopolski, , 36-050, woj. podkarpackie
730-672...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 54
Zadzwoń
730-672...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie