Zobacz zdjęcia (5)
First Lady- Salon Sukien Ślubnych, Pruszcz Gdański - zdjęcie 1
First Lady- Salon Sukien Ślubnych, Pruszcz Gdański - zdjęcie 2 First Lady- Salon Sukien Ślubnych, Pruszcz Gdański - zdjęcie 3 First Lady- Salon Sukien Ślubnych, Pruszcz Gdański - zdjęcie 4 First Lady- Salon Sukien Ślubnych, Pruszcz Gdański - zdjęcie 5
1 / 5

First Lady- Salon Sukien Ślubnych id:37063

Pruszcz Gdański, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Oferujemy wysokiej jakości suknie ślubne, które cieszą się dużym powodzeniem w Polsce i zagranicą. Wzornictwo i jakość doceniana jest przez najbardziej wymagające Panny Młode.
Obsługa Salonu służy pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniej sukni ślubnej aby sprostać oczekiwaniom każdej z Pań. Atmosfera w Salonie jest bardzo przyjemna, zapewniamy komfortowe przymierzanie sukien i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Do każdej sukni ślubnej indywidualnie dobieramy welon, rękawiczki, biżuterię i buty. Wychodzimy z założenia, że każda klientka, która korzysta z naszych usług jest wizytówką Salonu, dlatego tak bardzo ważne dla nas jest ich zadowolenie z obsługi. Dbamy o to, żeby w najpiękniejszym dniu swojego życia Panna Młoda wyglądała jak prawdziwa "First Lady".

liczba odwiedzin: 2551

Popularne miasta w okolicy