FLESZ - Kamil Wasilewski - Twój fotograf z pasją...

Suwałki, podlaskie
(21)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

„Chwila jest tylko chwilą... więc zatrzymaj ją w obiektywie''
Już czas ! Zarezerwuj swój termin! Firma FLESZ. Oferuję usługi z zakresu fotografii najważniejszych i najpiękniejszych chwil w Państwa życiu. Fascynuje mnie tworzenie obrazu, zamrażanie na zdjęciach ulotnych chwil. Cieszę się, że za moja przyczyną wiele Państwa emocji
będzie wciąż ożywać na fotografiach. Na wszystkie pytania dotyczące mojej oferty odpowiem
telefonicznie lub mailowo.
Do każdego zlecenia staram się podchodzić indywidualnie. Każdy z nas ma bowiem inne potrzeby i oczekiwania, inne poczucie piękna. Jestem więc otwarty na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania.

Wykonuję zlecenia na terenie całego kraju, odległość nie stanowi żadnego problemu.

Serdecznie zapraszam do współpracy z moją firmą!
Kamil Wasilewski

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każdy klient potrzebuje różnych godzin aby wykonać usługę. Z każdym indywidualnie ustalamy czas wykonania usługi.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Czas przygotowań Pary Młodej, ślub, wesele. Następnie sesja plenerowa, którą ustalam indywidualnie, kiedy, gdzie i o jakim charakterze Młodzi sobie życzą.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią okolicznościową zajmuję się ok. 18 lat. Jest to moja pasja, więc podchodzę do niej z zamiłowaniem i poświęceniem.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Fotografią okolicznościową zajmuję się ok. 18 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Czas spędzony z ludźmi, uchwycenie, zatrzymanie ważnych chwil w ich życiu.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Pracując na markowym sprzęcie, masz pewność że zdjęcia są najwyższej jakości. Jesteśmy zawsze przygotowani na różne napotkane pod czas reportażu sytuacje.

Jak ubieramy się na wesele?

Uważam że uroczystość weselna jest najważniejszą chwilą w życiu Pary Młodej, więc nie wyróżniamy się z tłumu i zawsze ubieramy się elegancko, tak jak przystało na taką chwilę.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Swoim klientom proponuje różne sposoby przekazania gotowego materiału. Klienci otrzymuję gotowy materiał na indywidualnie zaprojektowanych graficznie płytach DVD/Blu-ray i opakowaniach. Na indywidualnie przygotowanych, okolicznościowych przenośnych dyskach pamięci (pendrive). Umieszczenie zdjęć na dysku sieciowym, w celu ich pobrania i szybszego rozpowszechniania w sieci przez Parę Młodą.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas na oddanie zawsze ustalany jest indywidualnie z klientem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

W reportażu jest to uchwycona, zatrzymana chwila. Zdjęcie na którym widać tą "iskierkę", emocje, napięcie, oraz super zabawę.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Dla nas, w tym ważnym dniu, to każdy etap, każda chwila jest bardzo istotna, ważna. Staramy się uwiecznić każdy moment, by móc co wspominać po latach.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Każda Para Młoda ma swoją wizję, swój styl. Zawsze ustalamy indywidualnie, proponujemy miejsca z naszej strony jak i propozycje Pary Młodej. Jesteśmy elastyczni.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Trzeba cieszyć się szczęściem Młodych, i wtopić się w wir weselnej zabawy. Należy zapomnieć o otaczającej nas codzienności, a zabawa na pewno będzie udana.

Certyfikat 2018 Certyfikat 2017
FLESZ - Kamil Wasilewski - Twój fotograf z pasją...
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
G
Gabriela i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Suwałki
Data dodania: 31-10-2021

Wspaniały człowiek! Widać, że zdjęcia robi z pasji. Wyróżnia go profesjonalne podejście do klienta i wysoka kultura pracy w pomieszczeniach sakralnych. Dobrze ujmuje na zdjęciach atmosferę wydarzenia. Pan Kamil jest komunikatywny i rzetelny.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Suwałki
Data dodania: 18-03-2019

Serdecznie polecamy! Młode pary na pewno nie pożałujecie. Ślub i wesele jest jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu i kazdy chce uwiecznić każdy moment na fotografii. Kamil jest osobą ,która potrafi to zrobić. Pełen profesjonalizm, jakość i bardzo miła atmosfera. Przepiękne zdjęcia, z przyjemnością ogląda się je. Dziękujemy bardzo.
Marta i Jim

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Czerwonka
Data dodania: 08-01-2019

Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Tylko raz przeżywamy takie emocje i to właśnie dzięki sprawnej pracy Kamila możemy wracać do tych wspomnień w każdym momencie. Dziękujemy za setki fotografii, za uchwycenie miliona emocji na naszych twarzach i najpiękniejsze kadry! I za Twoje pozytywne podejście do pracy!
Polecamy Kasia&Karol;

Kamil
09-01-2019

Dziękuję, i cieszę się że miałem tą przyjemność uchwycenia Waszych emocji, Waszych chwil... i życzę wytrwałości.

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Gołdap
Data dodania: 04-06-2018

Myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy. Widać, że Kamil kocha to co robi i widać to na zdjęciach. Zdjęcia są przecudne, będą najpiękniejszym wspomnieniem naszego wspaniałego dnia! Sympatyczna i i luźna atmosfera sprawia, że stres i niepokój znika z twarzy, a człowiek dostaje pewności siebie. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam !! Ania i Szymon

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-04-2018
Wigry
Data dodania: 07-05-2018

Współpraca z Kamilem była dla nas samą przyjemnością:) Zdjęcia piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknej Fotoksiążce na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Zdjęcia zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Bardzo dobry wybór, usługi fotograficzne na wysokim poziomie. Polecamy Aneta i Tomek

M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Suwałki
Data dodania: 06-12-2017

Polecam Kamila, wysoka jakoś i pełen profesjonalizm. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami poniżej. Mogę dodać jeszcze szybki kontakt i miłą obsługe. Pozdrawiam

P
Patrycja i Edwin
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
"Rańczo" Trakiszki
Data dodania: 19-11-2017

Dziękujemy za tak piękne zdjęcia z sesji plenerowej, jak i z uroczystości weselnej. Piękna pamiątka na całe życie. Z całego serca POLECAMY. Pozdrawiamy :)

E
Ewelina i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2017
Suchowola
Data dodania: 01-10-2017


Dokonaliśmy dobrego wyboru. Otrzymaliśmy wspaniałe zdjęcia. Wspaniałe uchwycenie emocji i odrobiny naszej osobowości, wielka pomysłowość i przede wszystkim duża naturalność. Oglądamy je z zachwytem . Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie.Kamil posiada bardzo cenną umiejętność robienia zdjęć we właściwej chwili ,widać ,że lubi to co robi i wykonuje to z wielką pasją

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: FLESZ Usługi Foto-Wideo
Imię i nazwisko: Kamil Wasilewski
Adres: Suwałki, Utrata Krótka, 16-400, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 3352

Wyjątkowe sale weselne w mieście Suwałki

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy