FLESZ - Twój fotograf z pasją... id:18037

2500 zł / wesele
Suwałki, podlaskie
(19)
Dodaj opinię
600-393...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
„Chwila jest tylko chwilą... więc zatrzymaj ją w obiektywie''
Już czas ! Zarezerwuj swój termin! Firma FLESZ. Oferuję usługi z zakresu fotografii najważniejszych i najpiękniejszych chwil w Państwa życiu. Fascynuje mnie tworzenie obrazu, zamrażanie na zdjęciach ulotnych chwil. Cieszę się, że za moja przyczyną wiele Państwa emocji
będzie wciąż ożywać na fotografiach. Na wszystkie pytania dotyczące mojej oferty odpowiem
telefonicznie lub mailowo.
Do każdego zlecenia staram się podchodzić indywidualnie. Każdy z nas ma bowiem inne potrzeby i oczekiwania, inne poczucie piękna. Jestem więc otwarty na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania.

Wykonuję zlecenia na terenie całego kraju, odległość nie stanowi żadnego problemu.

Serdecznie zapraszam do współpracy z moją firmą!
Kamil Wasilewski

Kategoria:

Fotograf ślubny Suwałki

Oferta

Oferta nr 1
2500 / wesele
Przygotowania, reportaż ślubny, wesele, sesja plenerowa.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2018
Certyfikat 2017

Opinie (19)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
FLESZ - Twój fotograf z pasją... id:18037
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 19 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Czerwonka
Data dodania: 08-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Ślub to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Tylko raz przeżywamy takie emocje i to właśnie dzięki sprawnej pracy Kamila możemy wracać do tych wspomnień w każdym momencie. Dziękujemy za setki fotografii, za uchwycenie miliona emocji na naszych twarzach i najpiękniejsze kadry! I za Twoje pozytywne podejście do pracy!
Polecamy Kasia&Karol;
Kamil
09-01-2019
Dziękuję, i cieszę się że miałem tą przyjemność uchwycenia Waszych emocji, Waszych chwil... i życzę wytrwałości.
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Gołdap
Data dodania: 04-06-2018
Myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy. Widać, że Kamil kocha to co robi i widać to na zdjęciach. Zdjęcia są przecudne, będą najpiękniejszym wspomnieniem naszego wspaniałego dnia! Sympatyczna i i luźna atmosfera sprawia, że stres i niepokój znika z twarzy, a człowiek dostaje pewności siebie. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam !! Ania i Szymon
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-04-2018
Wigry
Data dodania: 07-05-2018
Współpraca z Kamilem była dla nas samą przyjemnością:) Zdjęcia piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknej Fotoksiążce na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Zdjęcia zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Bardzo dobry wybór, usługi fotograficzne na wysokim poziomie. Polecamy Aneta i Tomek
M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
Suwałki
Data dodania: 06-12-2017
Polecam Kamila, wysoka jakoś i pełen profesjonalizm. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami poniżej. Mogę dodać jeszcze szybki kontakt i miłą obsługe. Pozdrawiam
P
Patrycja i Edwin
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
"Rańczo" Trakiszki
Data dodania: 19-11-2017
Dziękujemy za tak piękne zdjęcia z sesji plenerowej, jak i z uroczystości weselnej. Piękna pamiątka na całe życie. Z całego serca POLECAMY. Pozdrawiamy :)
E
Ewelina i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2017
Suchowola
Data dodania: 01-10-2017

Dokonaliśmy dobrego wyboru. Otrzymaliśmy wspaniałe zdjęcia. Wspaniałe uchwycenie emocji i odrobiny naszej osobowości, wielka pomysłowość i przede wszystkim duża naturalność. Oglądamy je z zachwytem . Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie.Kamil posiada bardzo cenną umiejętność robienia zdjęć we właściwej chwili ,widać ,że lubi to co robi i wykonuje to z wielką pasją
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2017
Gawrych Ruda
Data dodania: 08-09-2017
Serdecznie polecamy Pana Kamila i jego usługi. Fotograf sympatyczny, konkretny i elastyczny. Zdjęcia z wesela i sesji plenerowej wykonane są profesjonalnie, zarówno w opinii pary młodej jak i gości. Nie mogliśmy wybrać lepiej.
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2017
Wizajny
Data dodania: 29-08-2017
Przyszłe Pary Młode Polecamy Kamila Wasilewskiego jest fantastycznym fotografem jesteśmy zadowoleni w 100 % wesele,sesja plenerowa rewelacja fotki obrobione super. Szczerze polecamy współprace z Kamilem zna sie na swojej pracy jak nikt inny i jest bardzo komunikatywny .my jesteśmy bardzo zadowoleni ze to właśnie Kamil był naszym fotografem w ten bardzo ważny dla nas dzień . POLECAMY .
Pokaż więcej opinii
Kamil

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:FLESZ Usługi Foto-Wideo
Imię i nazwisko:Kamil Wasilewski
Adres:Suwałkiul. Utrata Krótka
16-400woj. podlaskie
600-393...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-01-2016, liczba odwiedzin: 1414
Telefon
600-393...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie