Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

FleszFilm- videoreportaż, fotografia, dron. Ostatnie terminy na 2018r! id:33582

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
FleszFilm- videoreportaż, fotografia, dron. Ostatnie terminy na 2018r!

Ostatnio widziany 11-06-2018
691-335...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Olsztyn, warmińsko-mazurskieZobacz na mapie
Data dodania: 30-01-2018
Liczba odwiedzin: 244

Oferta

Wybierając FLESZ FILM VIDEO STUDIO wybierasz wieloletnie doświadczenie, poparte filmowym wykształceniem, wysoką jakość usługi, profesjonalizm działania, elastyczne i indywidualne podejście do klienta, oraz zadowolenie z efektu pracy.

Organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga sporego nakładu pracy i siły, od osób które się tego podejmują. Ślub to wydarzenie, któremu towarzyszą niesamowite, często skrajne emocje, radość i stres, uśmiech i łzy. Niewątpliwie jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu, nie tylko pary młodej, ale i rodziny oraz znajomych.
Dlatego podczas przygotowań do tego dnia, warto również zadbać o odpowiednią ekipę, która wykona dla Państwa profesjonalny reportaż filmowy lub filmowo-fotograficzny. Współpracujemy z wieloma świetnymi fotografami, dlatego by oszczędzić Państwu czasu jesteśmy także w stanie zorganizować wspólne spotkanie i zapewnić obsługę kompleksową. Wykonując swoją pracę stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży, a także filmowe wykształcenie zagwarantują Państwu wysoki poziom i niebanalne podejście zarówno na etapie powstawania zdjęć do filmu jak i podczas postprodukcji czyli etapu montażu, w którym stawiamy na dynamikę filmu oraz jego ponadczasową formę odbioru.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem video-foto, używając często dodatkowych akcesoriów typu slider, wysięgnik, rejestratory dźwięku, dron, statywy, monopody itd.
Gotowy materiał filmowy w skład którego wchodzi videoreportaż (60-90min) oraz videoklip (teledysk z dnia ślubu, 3-4min.) oddajemy Państwu na płytach DVD oraz Blu-ray w eleganckich metalowych pakowaniach z grawerami imion oraz datą ślubu a także na nośniku pendrive z grawerem. Oferujemy realizacje zarówno jedno, jak i wielokamerowe + filmowanie z powietrza.
Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów oferty, zapytania o termin oraz umówienia ewentualnego niezobowiązującego spotkania w celu demonstracji materiałów oraz zapoznania się z dodatkowymi propozycjami jak np. filmowe podziękowanie dla rodziców, fotobudka itp.

UWAGA! PROMOCJA I RABATY !!!
Terminy od listopada do końca kwietnia objęte są atrakcyjnymi rabatami!
Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność terminu i szczegóły oferty.
Chętnie udzielimy wszelkich informacji:)

Rodzaj:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Ilość kamer:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Cennik

2500 / film

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Flesz Film Video Studio
Imię:Michał
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.