Zobacz zdjęcia (1)
FleszFilm- videoreportaż, fotografia, dron. , Olsztyn - zdjęcie 1
1 / 1

FleszFilm- videoreportaż, fotografia, dron. id:33582

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Wybierając FLESZ FILM VIDEO STUDIO wybierasz wieloletnie doświadczenie, poparte filmowym wykształceniem, wysoką jakość usługi, profesjonalizm działania, elastyczne i indywidualne podejście do klienta, oraz zadowolenie z efektu pracy.

Organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie, które wymaga sporego nakładu pracy i siły, od osób które się tego podejmują. Ślub to wydarzenie, któremu towarzyszą niesamowite, często skrajne emocje, radość i stres, uśmiech i łzy. Niewątpliwie jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu, nie tylko pary młodej, ale i rodziny oraz znajomych.
Dlatego podczas przygotowań do tego dnia, warto również zadbać o odpowiednią ekipę, która wykona dla Państwa profesjonalny reportaż filmowy lub filmowo-fotograficzny. Współpracujemy z wieloma świetnymi fotografami, dlatego by oszczędzić Państwu czasu jesteśmy także w stanie zorganizować wspólne spotkanie i zapewnić obsługę kompleksową. Wykonując swoją pracę stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży, a także filmowe wykształcenie zagwarantują Państwu wysoki poziom i niebanalne podejście zarówno na etapie powstawania zdjęć do filmu jak i podczas postprodukcji czyli etapu montażu, w którym stawiamy na dynamikę filmu oraz jego ponadczasową formę odbioru.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem video-foto, używając często dodatkowych akcesoriów typu slider, wysięgnik, rejestratory dźwięku, dron, statywy, monopody itd.
Gotowy materiał filmowy w skład którego wchodzi videoreportaż (60-90min) oraz videoklip (teledysk z dnia ślubu, 3-4min.) oddajemy Państwu na płytach DVD oraz Blu-ray w eleganckich metalowych pakowaniach z grawerami imion oraz datą ślubu a także na nośniku pendrive z grawerem. Oferujemy realizacje zarówno jedno, jak i wielokamerowe + filmowanie z powietrza.
Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów oferty, zapytania o termin oraz umówienia ewentualnego niezobowiązującego spotkania w celu demonstracji materiałów oraz zapoznania się z dodatkowymi propozycjami jak np. filmowe podziękowanie dla rodziców, fotobudka itp.

UWAGA! PROMOCJA I RABATY !!!
Terminy od listopada do końca kwietnia objęte są atrakcyjnymi rabatami!
Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność terminu i szczegóły oferty.
Chętnie udzielimy wszelkich informacji:)

liczba odwiedzin: 1268

Popularne miasta w okolicy