Zobacz zdjęcia (5)
Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane, Tarnowskie Góry - zdjęcie 1
Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane, Tarnowskie Góry - zdjęcie 2 Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane, Tarnowskie Góry - zdjęcie 3 Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane, Tarnowskie Góry - zdjęcie 4 Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane, Tarnowskie Góry - zdjęcie 5
1 / 5

Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane id:22680

Tarnowskie Góry, śląskie

O nas

Pracownia projektowa Flymouse zajmuje się tworzeniem zaproszeń ślubnych i innej papeterii weselnej.W naszej ofercie znajdą Państwo: zaproszenia ślubne, zaproszenia na inne okazje (chrzest, komunia,urodziny), winietki ( wizytówki z imionami i nazwiskami Gości na stół), menu weselne, zawieszki na alkohol, tablice z rozmieszczeniem stołów.

Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, estetyka, niepowtarzalność i oryginalność wzorów.Ręcznie robione, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, stanowiący spójną całość oprawy wesela.
Wykonujemy również zaproszenia na zamówienie.

Zaproszenia weselne są pierwszą wskazówką dla Gości odnośnie charakteru uroczystości. Para Młoda może wybrać temat lub kolor przewodni Wesela i dobrać zaproszenia na wesele i wszystkie dodatki weselne zgodnie z wybranym motywem ślubu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele podpowiedzi odnośnie możliwości kolorystycznych jak i ciekawych pomysłów na aranżację weselnej sali - winietki, zawieszki na alkohol, menu weselne, tablice stołów.

Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu nasze autorskie wzory zaproszeń na ślub i innych dodatków weselnych i skorzystają Państwo z naszych usług, do czego serdecznie zapraszamy.

liczba odwiedzin: 2626

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie