Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane id:22680

Oferta
Dodaj do plannera

Pracownia projektowa Flymouse zajmuje się tworzeniem zaproszeń ślubnych i innej papeterii weselnej.W naszej ofercie znajdą Państwo: zaproszenia ślubne, zaproszenia na inne okazje (chrzest, komunia,urodziny), winietki ( wizytówki z imionami i nazwiskami Gości na stół), menu weselne, zawieszki na alkohol, tablice z rozmieszczeniem stołów.

Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, estetyka, niepowtarzalność i oryginalność wzorów.Ręcznie robione, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, stanowiący spójną całość oprawy wesela.
Wykonujemy również zaproszenia na zamówienie.

Zaproszenia weselne są pierwszą wskazówką dla Gości odnośnie charakteru uroczystości. Para Młoda może wybrać temat lub kolor przewodni Wesela i dobrać zaproszenia na wesele i wszystkie dodatki weselne zgodnie z wybranym motywem ślubu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele podpowiedzi odnośnie możliwości kolorystycznych jak i ciekawych pomysłów na aranżację weselnej sali - winietki, zawieszki na alkohol, menu weselne, tablice stołów.

Mamy nadzieję, że spodobają się Państwu nasze autorskie wzory zaproszeń na ślub i innych dodatków weselnych i skorzystają Państwo z naszych usług, do czego serdecznie zapraszamy.

Cennik

Orientacyjna cena: 5 PLN / sztuka

Cena dotyczy jednej sztuki karty zaproszenia w rozmiarze 120x172 mm.
Mogą Państwo również skompletować u nas zestaw zawierający m.in:

Zaproszenie imienne
Menu weselne lub mapka informacyjna z dojazdem
Winietę składaną
Etykietę na alkohole
Kopertę z nadrukiem

Opcjonalnie:

Karta z wierszykiem dotyczącym formy prezentów
Podziękowania dla gości
Karta z wierszykiem do ciasta / projekt graficzny pudełka na ciasto
Księga Gości - A4, 100 stron

Możliwość modyfikacji kompletu oraz zaprojektowania dodatkowych elementów, w celu ustalenia ceny oraz wszelakich zmian prosimy o kontakt pod adresem mejlowym.

Po złożeniu zamówienia prosimy o przesłanie w pliku tekstowym (format .doc, .docx, .pdf) imiennej listy gości. Do 3 dni roboczych wysyłamy do Zamawiającego projekt, w celu weryfikacji poprawności tekstu.

Czas realizacji zamówienia to 15-21 dni roboczych. Do realizacji zamówienia przystępujemy po wpłynięciu przedpłaty na konto bankowe firmy Flymouse.

Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy: Tarnowskie Góry, Rynek 7/3.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Flymouse zaproszenia ślubne ręcznie wykonane
Województwo:śląskie
Miejscowość:Tarnowskie Góry
Kod:42-600
Data dodania: 01-09-2016
Liczba odwiedzin: 978

Godziny pracy

Pn:09:00 - 19:00
Wt:09:00 - 19:00
Śr:09:00 - 19:00
Cz:09:00 - 19:00
Pt:09:00 - 19:00
Sb:09:00 - 13:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia