Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Follow Your Dreams Studio - profesjonalne produkcje filmowe id:36181

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Follow Your Dreams Studio - profesjonalne produkcje filmowe

Ostatnio widziany 21-06-2018
606-556...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
506-171...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 01-06-2018
Liczba odwiedzin: 61

Oferta

Follow Your Dreams Studio to duet kreatywnych filmowców - łączymy doświadczenie z artystycznym podejściem, dzięki czemu realizujemy wyjątkowe reportaże ślubne. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dający kinową jakość obrazu. Realizujemy zarówno produkcje ślubne jak i reklamy oraz teledyski.
W naszej ślubnej ofercie znajdą Państwo realizację dłuższego filmu wraz z teledyskiem, ujęcia z drona, a także możliwość przygotowania teledysku na miejscu i przekazania go w formie eleganckich pendrivów gościom jeszcze w trakcie wesela.
W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę.

Rodzaj:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 2 kamery
 • 3 kamery

Cennik

Warianty
od 3500 do 5500 / całość
pakiet podstawowy od 3500zł

W skład pakietu podstawowego wchodzi: praca dwóch niezależnych operatorów filmowych, zapewniająca zebranie kompletnego materiału reportażowego, wraz z zachowaniem artystycznych atutów filmu podczas przygotowań oraz uroczystości ślubnej. Przyjęcie weselne filmowane przez jednego operatora. Jeden lot drona przed lub po uroczystości ślubnej. Długość pełnego filmu do 25 minut (wraz z teledyskiem o dł. ok. 6 minut)

pakiet standard od 4200zł

W skład pakietu standard wchodzi: praca dwóch niezależnych operatorów filmowych, zapewniająca zebranie kompletnego materiału reportażowego, wraz z zachowaniem artystycznych atutów filmu podczas przygotowań, uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego. Aranżacja mobilnego studia filmowego w trakcie uroczystości weselnej, umożliwiającego nagrywanie życzeń lub wypowiedzi gości w doskonałych warunkach. Udział ekipy filmowej w trakcie sesji plenerowej lub narzeczeńskiej. Długość pełnego filmu do 30 minut (wraz z teledyskiem długości ok. 6 minut). Możliwość przekazania filmu zapisanego na elegancko opakowanym pendrivie z filmem w formie pliku, wygodnym do odtworzenia na różnych urządzeniach. 3 loty drona z kamerą 4k przed lub po uroczystości ślubnej oraz w trakcie przyjęcia weselnego.

pakiet premium od 5500zł

W skład pakietu premium wchodzi: praca dwóch niezależnych operatorów filmowych, zapewniająca zebranie kompletnego materiału reportażowego, wraz z zachowaniem artystycznych atutów filmu podczas przygotowań, uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego. Aranżację mobilnego studia filmowego w trakcie uroczystości weselnej, umożliwiającego nagrywanie życzeń lub wypowiedzi gości w doskonałych warunkach. Udział ekipy filmowej w trakcie sesji plenerowej lub narzeczeńskiej. Dowolna długość pełnego filmu (max. 50min. wraz z teledyskiem długości ok. 6 minut) Możliwość przekazania filmu zapisanego na elegancko opakowanym pendrivie z filmem w formie pliku, wygodnym do odtworzenia na różnych urządzeniach. 5 lotów drona z kamerą 4k podczas przygotowań, przed lub po uroczystości ślubnej oraz w trakcie przyjęcia weselnego. Możliwość dyskretnej rejestracji obrazu w trakcie podróży pary młodej lub w innych wybranych momentach z użyciem niewielkich kamer GoPro. Rejestrację atrakcyjnych wizualnie ujęć typu timelapse lub hyperlapse. Udostępnienie całości surowego materiału zarejestrowanego w trakcie zlecenia. Teledysk weselny gotowy na miejscu - jeszcze w trakcie wesela przygotujemy dla Państwa skrót z przygotowań, uroczystości ślubnej i pierwszego tańca, który po północy będą mogli Państwo rozdać gościom weselnym w formie eleganckiego pendriva.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Follow You Dreams Studio
Imię:Andrzej
Nazwisko:Łuka
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.