Zdjęcia
500 zł / wypożyczenie

FONTANNA CZEKOLADOWA, napis Love, słodki stół Love, napis sweet id:7785

500 zł / wypożyczenie
Legnica, dolnośląskie
(5)
Dodaj opinię
601-460...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
534-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta

 • wynajem
 • dojazd do klienta
Jesteśmy największą firmą w regionie oraz jedną z największych w kraju, która zajmuje się profesjonalny wynajmem fontann czekoladowych.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy absolutny hit napis LOVE - podświetlany LED RGB. Wysokość liter 80 cm (litera O wysokość 110 cm). Napis może służyć jako dekoracja sali oraz jako stół pod drink bar, słodki stół, candy bar.

Oferujemy Państwu kompleksowe zorganizowanie oferowanych przez nas atrakcji - indywidualne podejście do uroczystości z uwzględnieniem Państwa życzeń, dekorację stołu, przygotowanie przekąsek wraz z ich dekoracją oraz profesjonalną obsługę.

Nasze fontanny są wyjątkową atrakcją każdego przyjęcia, wprowadzają niepowtarzalny klimat, zachwycają swoim wyglądem oraz wyśmienitym smakiem oryginalnej belgijskiej czekolady.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz pasję, które są gwarancją naszego sukcesu.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Czekoladowa fontanna Legnica

Oferta

Oferta nr 1
500 / wypożyczenie

Opinie (5)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
FONTANNA CZEKOLADOWA, napis Love, słodki stół Love, napis sweet id:7785
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
I
Irena Gambal
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
leixlip
Data dodania: 04-10-2018
Bardzo dziekujemy za uroczy wieczor !
Wasza fontanna , zaprezentowane specjaly oraz mila i profesjonalna obsluga byly jedna z niezapomnianych atrakcji na przyjeciu weselnym mojego syna, zarowno dla dzieci jak i dla doroslych!

Polecam Wasza firme i zycze dalszych sukcesow!

Irena Gambal
A
Aleksandra Orłowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Karpacz
Data dodania: 09-07-2018
Gorąco polecamy. Fontanna prezentowała się niesamowicie na naszym weselu, a smakowała wyśmienicie. Była jedną z głównych atrakcji i zachwycała wszystkich. Naprawdę warto, pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy i dziękujemy :)
B
Basia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2012
Data dodania: 09-01-2013
Dziękujemy za przepiękne przygotowanie fontann na naszym weselu. Goście byli zachwyceni! Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę cafe24.pl
A
Aga
5.00
 / 5
Data dodania: 08-01-2013
Dziękuję za w pełni profesjonalne przygotowanie fontanny, obsługę mojego wesela i za zaangażowanie...wszystkiego dobrego ...polecam caffe24 wszystkim niezdecydowanym !... pozdrawiam Agnieszka
K
Katarzyna i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-10-2012
Data dodania: 01-11-2012
Przygotowanie i wykonanie fontanny czekoladowej na naszym weselu przez firmę caffe24.pl przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Pani Aniu - dziękujemy!
Piotr Kliszcz

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Caffe24
Imię i nazwisko:Piotr Kliszcz
Adres:Legnicaul. Karczowiska 15
59307woj. dolnośląskie
601-460...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
534-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 18-03-2012, liczba odwiedzin: 9953
Telefon
601-460...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
534-300...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie