Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Fontanna -Barniańka- barmani na wesele., Bydgoszcz - zdjęcie 1
Fontanna -Barniańka- barmani na wesele., Bydgoszcz - zdjęcie 2 Fontanna -Barniańka- barmani na wesele., Bydgoszcz - zdjęcie 3 Fontanna -Barniańka- barmani na wesele., Bydgoszcz - zdjęcie 4 Fontanna -Barniańka- barmani na wesele., Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Fontanna -Barniańka- barmani na wesele. id:20421

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Oferta

  • wynajem
  • dojazd do klienta

Szanowni Państwo, 

Dzień ślubu oraz wesele to wyjątkowa uroczystość, która pozostaje w pamięci na długie lata. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy zaproponować usługi barmańskie z dodatkową atrakcją w postaci fontanny alkoholowej (możliwość dopasowania kolorystyki do przewodniego koloru uroczystości). Od wielu lat firma Barniańka z zaangażowaniem oraz pasją podejmuje się obsługi imprez okolicznościowych, w tym wesel i poprawin. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wie jak profesjonalnie zaspokoić potrzeby gości weselnych. Pragnę zachęcić Państwa do skorzystania z naszej usługi, która jest nie tylko ciekawą atrakcją ale również sposobem na ugoszczenie weselników w wyjątkowy sposób. 


Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową oraz profil na facebook-u - znajdą tu Państwo zdjęcia z wesel i pozostałych przyjęć, które mieliśmy przyjemność obsługiwać.

Barniańka

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 2885

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie