Zobacz zdjęcia (5)
ForRest Hotel & Restaurant, Zielona Góra - zdjęcie 1
ForRest Hotel & Restaurant, Zielona Góra - zdjęcie 2 ForRest Hotel & Restaurant, Zielona Góra - zdjęcie 3 ForRest Hotel & Restaurant, Zielona Góra - zdjęcie 4 ForRest Hotel & Restaurant, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

ForRest Hotel & Restaurant id:28788

Zielona Góra, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • hotel na wesele
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Atrakcje

 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Okolica, miejsce

 • wesele w plenerze

 For-Rest Hotel & Restaurant to doskonałe miejsce na zorganizowanie wesela.

Korzystając z naszego doświadczenia, potrafimy zorganizować iście bajkowe wesele, które będą Państwo zawsze miło wspominać.

Śledzimy trendy, mamy głowy pełne własnych pomysłów. Służymy niesztampowymi rozwiązaniami i atrakcjami, które pozwolą stworzyć wyjątkową, niezapomnianą atmosferę.
Od podjęcia pierwszych decyzji poprzez układ sali, wyboru menu, kwiatów po ostatni toast, jesteśmy z Państwem i służymy swoim doświadczeniem.

Wkładamy wszelkie starania, aby ten jedyny dzień w życiu był tym najbardziej wyjątkowym. Jesteśmy całkowicie elastyczni i otwarci na inwencje i życzenia naszych Gości.

Wybierając ForRest Hotel & Restaurant mogą być Państwo pewni, że jesteście w najlepszych rękach. Prosimy o kontakt w celu omówienia różnych opcji dostępnych dla Państwa.


Oferujemy Państwu:
- gustownie zaaranżowane, klimatyzowane sale z odrębnym wyjściem na taras,
- możliwość przeprowadzenia uroczystości zaślubin i wesela w plenerze,
- starannie zaprojektowane ogrody, które stanowią znakomitą scenerię dla tych niezapomnieniach chwil oraz fotograficzne tło,
- tradycyjną polską kuchnię z nutą kuchni śródziemnomorskiej,
- 36 stylowo urządzonych pokoi dla gości weselnych, bezpłatny parking
 

Opinie (3)

ForRest Hotel & Restaurant id:28788
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2017
zielona óra
Data dodania: 07-07-2017

Pierwszy , jedyny i najlepszy wybór - ForRest, właśnie tu 1 lipca 2017 odbyło się nasze wesele. Pełen profesjonalizm, Kuchnia na bardzo wysokim poziomie, obsługa niezwykle miła, elastyczna i uprzejma, przestronne pokoje hotelowe, wspaniały ogród. ForRest uczynił ten dzień jednym z najwspanialszych i najszczęśliwszych w naszym życiu, niesamowite wrażenia. Przemiły kontakt od pierwszej rozmowy. ForRest jest teraz szczególnym miejscem na mapie świata dla nas. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy....Kasia i Paweł......

M
Magda Mateusz 24.06.2017
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Zielona Góra
Data dodania: 26-06-2017

Gdybyśmy ponownie wybierali salę na przyjęcie weselne na pewno byłby to FOR-REST. :) Nie możemy znaleźć odpowiednich słów do wyrażenia naszego zadowolenia z lokalu. Dania były przepyszne a ich ilość nie do przejedzenia :) To dzięki kuchni i najlepszej obsłudze jaką do tej pory spotkaliśmy i której jeszcze raz dziękujemy za wszystko ! Pokoje hotelowe wspaniałe. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i pod ogromnym wrażeniem sali, hotelu jak również ogrodu. Polecamy wszystkim poszukującym wymarzonego miejsca na ważne uroczystości :) Magda i Mateusz Węsek (24.06.2017r.)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2017
Zielona Góra
Data dodania: 16-06-2017

Piękne miejsce na zorganizowanie wesela :) Łącznie korzystaliśmy w ForReście z 49 pokoi. Oprócz nas jeszcze wielu gości korzystało z obiektu i było pełne obłożenie, jednak to absolutnie nie stanowiło problemu - nie czuliśmy tłoku. Było cicho, klimatycznie a obsługa niezwykle nas zaskoczyła. Cieszymy się, że zaufaliśmy Pani Małgosi. Było bajecznie. Zarówno jedzenie (ilość, jakość) jak i obsługa całego zespołu restauracyjnego i hotelowego. Dziękujemy za cierpliwość i zaangażowanie. W każdym detalu dbano o organizację i przebieg imprezy do samego końca czyli do śniadania na następny dzień. Jesteśmy pod wrażeniem! Pani Małgosiu serdecznie dziękujemy za całe przyjęcie.

liczba odwiedzin: 1787

Popularne miasta w okolicy