FOTO VIDEO DUFRAT Fotografia i Film Ślubny fotovideodufrat

Sanok, podkarpackie
(1)
Dodaj opinię
502-920...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

O nas

„Tutaj zaczyna się nowa historia…”

Ślub jest najpiękniejszym dniem w życiu. Wszystko musi być zaplanowane perfekcyjnie. Biel sukni Panny Młodej współgra ze stylizacją Pana Młodego. Właściwe kwiaty nadają charakteru dekoracjom kościoła oraz stolikom, czekającym na gości przybyłych na przyjęcie weselne. Panuje świetna atmosfera, miłość czuć w powietrzu, a na wszystkich twarzach gości niesamowity uśmiech. Grzechem byłoby tego nie uwiecznić!

Zamów idealnego fotografa ślubnego. Na Państwa życzenie wykonam ciekawy reportaż ślubny, który obejmuje uroczystości zaślubin w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego oraz przyjęcie weselne.

Fotograficzna historia, do której z przyjemnością będą Państwo wracać, przypomni te wspaniałe chwile, począwszy od uroczystego wejścia do kościoła, przez przysięgę ślubną, marsz Mendelssohna, pierwszy taniec, krojenie weselnego tortu czy oczepiny.

Proponuję również w pakiecie wspaniałą sesję plenerową, którą można wykonać we wskazanym przez Państwa terminie oraz miejscu.
Kiedy nieco opadną emocje związane z uroczystościami ślubnymi, świeżo upieczeni małżonkowie mogą zrobić sobie prezent i wybrać wspólną sesję w plenerze. To idealny moment, aby powtórnie podkreślić, że miłość Wasza jest wieczna i najpiękniejsza! Mnóstwo uśmiechów, delikatnych spojrzeń i gestów, fantastycznych miejsc. To wszystko uwiecznione na fotografiach po latach stanie się niepowtarzalną, osobistą pamiątką małżonków.

Mam dla Państwa wiele propozycji dotyczących ciekawych i inspirujących miejsc w naszych pięknych Bieszczadach. Sesja na szlaku, w tle z dziką przyrodą Beskidu Niskiego i zapierającymi dech w piersiach widokami. Mile widziane są także Państwa sugestie i propozycje, które urozmaicą ten wyjątkowy czas.

Sesja plenerowa do idealna propozycja przede wszystkim dla tych par, które chcą oderwać się od zgiełku dnia codziennego, „rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady”. Gwarantuję, że nie pożałują tej szalonej decyzji.

FOTO VIDEO DUFRAT Fotografia i Film Ślubny fotovideodufrat
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sanok
Data dodania: 06-01-2024

Pan Maciej jest mega profesjonalny, robił zdjęcia zarówno na moim, jak i siostry weselu. Jestem bardzo zadowolona z usług

Nazwa firmy: Foto Video Dufrat
Imię i nazwisko: Maciej Dufrat
Adres: Sanok, Stawowa 26, 38-530, woj. podkarpackie

Kontakt w godzinach:

Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: nieczynne
502-920...
liczba odwiedzin: 2474
Zadzwoń
502-920...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Sanok

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy