AMGrzegorzek - fotografia i filmowanie id:26183

Kontakt

692-492...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Iwkowa, małopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-04-2017
Liczba odwiedzin: 231

Oferta

Na swoich zdjęciach chcemy ukazywać naturalność i obrazy takie jakie w rzeczywistości one są. Waszą radość, szczęście, łzy, namiętności, błysk w oku, niepewność, zachwyt, a przede wszystkim miłość, którą siebie obdarzacie podczas wspólnych chwil spędzonych razem. Wykonujemy fotografie i filmie z największą starannością.

Fotografujemy i filmujemy ceremonię ślubną i przyjęcie weselne od Waszych przygotowań do końca zabaw. Łatwiej mówiąc na zdjęciach będzie to czego od nas oczekujecie i to co się nam nawinie przed aparat i będzie ciekawe do uwiecznienia. Na zdjęciach znajdą się między innymi ujęcia z powitania chlebem i solą, rozbicia kieliszków na szczęście, przekroczenia progu sali weselnej, pierwszego tańca, krojenia tortu czy oczepin. Na parkiecie na pewno sfotografujemy jakiegoś szalejącego członka rodziny i przede wszystkim Was, w drugim, trzecim, dwudziestym tańcu.

W międzyczasie udamy się na mini sesję plenerową trwającą około 30 minut i zawierającą 20-30 ujęć. Jest to czas na złapanie małego oddechu i pobyciu chwili w spokoju. Powiedzmy, że w spokoju, bo przecież od nas w ten dzień nie uciekniecie.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja plenerowa
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Fotografia i filmowanie AMGrzegorzek
Imię:Mateusz
Nazwisko:Grzegorzek
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Iwkowa
Kod:32-862

Nowe ogłoszenia